ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 2021-2022
Το παρακάτω πρόγραμμα προπονήσεων θα έχει ισχύ από 1/9/2021 έως 30/6/2022 μόνο εφόσον  μας παραχωρηθεί από τα αρμόδια όργανα για άλλη μια χρονιά, η χρήση του κλειστού γηπέδου του 1ου Γυμνασίου Μαρκοπούλου, όπως και 10 προπονητικές ώρες εβδομαδιαία σε ένα από τα δύο ανοικτά γήπεδα του Λυκείου Μαρκοπούλου.
Σας επισημάνουμε ότι το πρόγραμμα του Σαββάτου είναι πιθανό να υποστεί ελαφρά τροποποίηση ως προς τις ώρες προπόνησης των τμημάτων από την 12:30 έως 19:30.

Ο καταρτισμός των τμημάτων έγινε με βάση το έτος γέννησης των αθλητών και σύμφωνα με τις αιτήσεις εγγραφής για όσους αθλητές τήρησαν την ημερομηνία που είχαμε δώσει. 
Εφόσον υπάρξει ανάγκη, για την εύρυθμη λειτουργία των τμημάτων, να μετακινηθούν αθλητές σε άλλο τμήμα, αυτό θα γίνει με την σύμφωνη γνώμη των ιδίων και των κηδεμόνων τους.

 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΦΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΤΣΗΣ ΙΩΝΑΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΑΡΗΣ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ: 16:00-17:00
ΣΑΒΒΑΤΟ: 9:30-10:30
ΚΥΡΙΑΚΗ: 10:00-11:00

 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
ΑΤΣΑΒΕΖ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΣ

ΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΙΣ

ΣΚΑΖΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤΡΑΤΑΡΙΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ: 17:00-18:00
ΣΑΒΒΑΤΟ: 10:30-11:30
ΚΥΡΙΑΚΗ: 11:00-12:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΗΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΖΕΠΠΟΣ ΕΜΜΑΝ.-ΠΑΝ.

ΚΑΛΟΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ.

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΥΛ.-ΑΙΜ.

ΠΙΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 17:30-18:30
ΣΑΒΒΑΤΟ: 11:30-12:30
ΚΥΡΙΑΚΗ: 12:00-13:00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΑΔΕΝΗΣ ΑΔΑΜ

ΜΑΜΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΑΛΙΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 16:00-17:00
ΤΕΤΑΡΤΗ: 18:00-19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:00-14:00

TZOYNIOR K.

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΑΣ ΙΩΣΗΦ

ΛΕΛΑΙ ΝΤΕΙΒΙΝΤ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΗΛΙΑΣ

ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΣΑΡΙΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 18:30-20:00 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΠΕΜΠΤΗ: 17:30-19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ: 15:30-16:45
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ Π

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΓΚΡΙΜΕΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΩΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΛΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΥ ΟΜΗΡΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΤΣΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 18:00-19:30 
ΠΕΜΠΤΗ: 17:30-19:00(ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:45-18:00
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΑΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΖΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΡΙΜΙΚΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΕΣΟΥΛΙ (RESULI) ΕΝΡΙΚΟ (ENERIKO)

ΡΟΠΙ ΝΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΨΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 16:00-17:30
ΤΕΤΑΡΤΗ: 19:00-20:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 16:00-17:30
GAME: ΣΑΒΒΑΤΟ 19:45

 

Το τμήμα ενδέχεται να χωριστει σε δύο προπονητικές ομάδες μία εκ των οποίων θα προπονείται τις ώρες
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 18:15-19:45 ΑΝΟΙΚΤΟ
ΠΕΜΠΤΗ: 16:00-17:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 15:00-16:15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (2009)

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΕΚΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΤΑΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 17:00-18:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΠΕΜΠΤΗ: 20:15-21:30
ΣΑΒΒΑΤΟ: 12:30-14:00
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00

 

----------------------------------------------------------

 

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΡΡΙΚΑ

ΣΑΡΡΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΙΝΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

ΑΧΤΣΗ ΛΥΔΙΑ

ΒΗΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 17:00-18:00 
ΤΕΤΑΡΤΗ: 17:00-18:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 20:30-21:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β 2008

ΑΧΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΚΡΙΜΕΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΡΑΙΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΥΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΤΖΑΝΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 19:45-21:00
ΤΕΤΑΡΤΗ: 21:30-23:00
ΠΕΜΠΤΗ: 19:00-20:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 17:30-19:00
GAME: ΣΑΒΒΑΤΟ: 21:30

---------------------------------------------

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α 2007

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΡΡΑ ΑΝΤΡΕΑ

ΜΠΕΛΕΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 17:00-18:15 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ: 20:15-21:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 19:00-20:30
ΣΑΒΒΑΤΟ: 18:00-19:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ: 16:00

.

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΥΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 19:30-21:00
ΠΕΜΠΤΗ: 21:30-23:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 19:30-21:00 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 14:00-15:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΝΕΑΝΙΔΕΣ - ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΑΣΤΡΙΤΗ ΛΥΔΙΑ

ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΔΡΟΥΤΣΑ ΙΡΙΔΑ

ΕΛΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΩΣΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΒΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΟΥΡΜΠΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤΑΘΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 21:00-22:30
ΤΕΤΑΡΤΗ: 18:30-20:00 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 21:30-23:00
GAME (ΚΟΡ.) ΣΑΒΒΑΤΟ: 19:45
ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00-15:30

ΕΦΗΒΙΚΟ 

ΑΜΠΝΤΡΑΜΠΟ ΙΩΣΗΦ

ΒΙΝΝΙΚ ΜΙΚΑΕΛ

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΑΜΜΙΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 18:30-19:45
GAME ΤΡΙΤΗ: 21:30 
ΠΕΜΠΤΗ: 19:00-20:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 18:00-19:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 21:00-22:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΜΗΝΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ

9/6/2021

Σας ενημερώνουμε ότι, εφόσον το επιτρέψουν οι συνθήκες λόγο του convid,  ο σύλλογος θα παραμείνει σε λειτουργία πραγματοποιώντας προπονήσεις και τον μήνα Ιούλιο.

 

Οι προπονήσεις θα έχουν διάρκεια 1-1,5 ώρα, τρείς φορές την εβδομάδα, ανάλογα και σύμφωνα με τα υγειονομικά πρωτόκολλά που εκδίδει ανά τακτά χρονικά διαστήματα η ΓΓΑ.

 

Παρακαλούμε για την ορθότερη κατάρτιση των τμημάτων και τον έγκαιρο προγραμματισμό των προπονήσεων, για όσα παιδιά επιθυμούν να συμμετάσχουν, να μας σταλεί συμπληρωμένο και υπογεγραμμένο από τον γονέα του αθλητή μέχρι την 19/6/2021 το παρακάτώ έντυπο.

 

Μέχρι την πλήρη επιστροφή στην κανονικότητα παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι επανεκίνησης που ούτε για εμάς είναι ευχάριστοι.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΑΝΔΡΕΣ: Α Κατηγορία ος Όμιλος
     

  • ΕΦΗΒΟΙ: Β' Κατηγορία ος Όμιλος
     

  • ΝΕΑΝΙΔΕΣ: Β' Κατηγορία ος Όμιλος
     

  • ΠΑΙΔΕΣ Α: Γ Κατηγορία ος Όμιλος
     

  • ΠΑΙΔΕΣ Β: Γ Κατηγορία ος Όμιλος

     

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: Β Κατηγορία
     

  • ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β: ος Όμιλος
     

  • ΜΙΝΙ: ος Όμιλος
     

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

  • ΑΝΔΡΕΣ: Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
    ΔΕ 26/10/202021:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
    ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ45 - 55

  • ΕΦΗΒΟΙ: Β' Κατηγορία 1ος Ομιλος 
    ΤΡ 27/10/2020 ΑΝΟΙΞΗΣ
    Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68 - 70

  • ΝΕΑΝΙΔΕΣ: Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος
    ΔΕ 02/11/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
    ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37 - 38

  • ΠΑΙΔΕΣ Α: Γ Κατηγορία 12ος Όμιλος
    ΚΥ 01/11/202014:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΠΟΥ
    ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 61 - 55

  • ΠΑΙΔΕΣ Β: Γ Κατηγορία 13ος Όμιλος

    ΚΥ 01/11/2020 16:15 ΟΛΥΜΠΙΟ
    ΕΚΠ. Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 69 - 95

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: Β Κατηγορία
    ΣΑ 31/10/2020 19:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΑΧΑΡΝΗΣ ΑΦΜ - ΟΚΑ ΜΕΣΩΓΕΙΩΝ

  • ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β: 3ος Όμιλος
    ΣΑ 31/10/2020 21:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
    ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 44 - 31

  • ΜΙΝΙ: 3ος Όμιλος
    ΚΥ 01/11/202013:00 Γ.ΔΗΜΗΤΡΙΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)
    ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 - 34

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ