ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 2020-2021

Το παρακάτω προτεινόμενο πρόγραμμα προπονήσεων των τμημάτων μας θα είναι και το τελικό εφόσον:
α) δεν θα υπάρξουν εκ νέου μέτρα από τον Εθνικό Οργανισμό Υγείας για τον covid-19 και
β) εγκριθούνε στο σύνολό τους οι ώρες που έχουμε αιτηθεί στο Δήμο Μαρκοπούλου και στη Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης να μας παραχωρηθούν, τόσο στο Κλειστό του Δημοτικού Σταδίου όσο και στο κλειστό του 1ου Γυμνασίου.
Σε διαφορετική περίπτωση θα υπάρξουν οι απαιτούμενες αλλαγές που δεν είναι δυνατό να γνωρίζουμε.

Η μηνιαία συνδρομή για την περίοδο 2020-2021 ορίζεται ως εξής:
Μη αγωνιστικά τμήματα (Ακαδημίες 1-4 & Προτζούνιορ) 25,00€
Αγωνιστικά τμήματα ( Τζούνιορ, Προμίνι, Μίνι, Παμπαίδες, Παγκορασίδες, Κορασίδες, Παίδες) 30,00€
Αγωνιστικά τμήματα ( Νεανίδων & Εφήβων) 25,00€
Για αδέρφια οποιασδήποτε κατηγορίας απο τις παραπάνω 45,00€ & πέραν του δεύτερου παιδιού δεν υφίσταται συνδρομή.
———————————————————————————————————–
Για τη νέα σεζόν οι προπονήσεις για τα μη αγωνιστικά τμήματα και τα αγωνιστικά των
(Τζούνιορ, Προμίνι, Μίνι, Παμπαίδων) ξεκινάνε την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου.
Για τα υπόλοιπα αγωνιστικά τμήματα ( Παίδων, Κορασίδων, Νεανίδων, Εφήβων) έναρξη 24 Αυγούστου.

ΠΡΟΣΕΧΩΣ

ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΔΕ 21/9/2020 00:00 ΙΩΝΙΑΣ
Ν.ΙΩΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΑΝΔΡΩΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
ΔΕ 12/10/2020 00:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
ΤΡ 13/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΤ 12ος Όμιλος
ΚΥ 00/00/2020 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΤ. 13ος Όμιλος
ΚΥ 00/00/2020 00:00 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΑΤ.
ΣΑ 00/00/2020 00:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΔΕ 21/9/2020 00:00 ΙΩΝΙΑΣ
Ν.ΙΩΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΑΝΔΡΩΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
ΔΕ 12/10/2020 00:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
ΤΡ 13/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΤ 12ος Όμιλος
ΚΥ 00/00/2020 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΤ. 13ος Όμιλος
ΚΥ 00/00/2020 00:00 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΑΤ.
ΣΑ 00/00/2020 00:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH