ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΕΣΚΑ
ΔΕ 04/02/2019 21:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 79-75

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 58-54

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 34-48

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 12/02/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 30-47

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 10/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 82-47

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 03/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 30-66

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 02/02/2019 20:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 42-20

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 10/02/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 46-42

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 09/02/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 31-35

ΠΡΟΣΕΧΩΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΕΣΚΑ
Ε 18/02/2019 21:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 17/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 19/02/2019 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 17/02/2019 16:00 ΟΛΥΜΠΙΟ
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 17/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 17/02/2019 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ.
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 16/02/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 11/02/2019
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78-70
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος, Ουσταμπασίδης, Καλογεράκης
Δεκάλεπτα: 15-22, 37-34, 57-51, 78-70

ΑΟΚ Χαλάνδρι (Στεφανάκης, Αναγνώστου) Αρσενίδης 3(1), Χασκής, Ανδρουλάκης, Βαρσάμος 10, Μωραϊτης 6(2), Δημητριάδης 17, Κονδύλης 17(3), Μορφονιός 14(1), Αμπελάς 5(1), Οκουνγκμπόουα, Αυδής 6.

ΟΚΑ Μεσογείων (Χασιώτης, Αλεξανδράκης) Τσίρος 11(3), Γιαννάκης 6, Χατζής, Πανταζής 4, Ρουμπέας 13(3), Μπαλόπητος 2, Παπαγιαννάκος 9(1), Παπακωνσταντίνου 11(3), Κυριαζής, Κεσκινίδης 2, Σιδέρης 12(1)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH