ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ώρες λειτουργίας): Δευτέρα 16:00-20:0 # Τρίτη 16:00-20:00 # Τετάρτη 16:00-20:00 # Παρασκευή 17:00-20:00 # Σάββατο 10:30-13:30

Τα ρόστερ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ καθώς και τα προγράμματα προπονήσεων – αγωνιστικών υποχρεώσεων μεταφέρθηκαν στις σελίδες τους.

ΠΡΟΣΕΧΩΣ

ΑΝΔΡΩΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΕ 24/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
ΤΡ 25/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α1 3ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α2 18ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄φάση 3ος Όμιλος
ΣΑ 22/02/2020 20:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1. 2ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 16:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2. 17ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 09:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 5ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 00/00/2020 12:30 2ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΛΑΥΡΙΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ (εξ αναβολής)

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 22/02/2020 11:00 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΕ 10/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 81-76

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 04/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 82 – 47

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α1 3ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α2 18ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄φάση 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 15/02/2020 13:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.
ΠΟ ΑΓΙΟΥ – ΘΩΜΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24-48

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1. 2ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 16:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2. 17ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 09:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 5ος Όμιλος
ΚΥ 08/03/2020 00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 09/02/2020 12:30 2ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΛΑΥΡΙΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28-59

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 08/02/2020 11:15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43-32

ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕ 17/02/2020 21:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74 – 76 (38-45)
Δεκάλεπτα: 18-27, 20-18, 15-12, 21-19
Διαιτητές: Παυλόπουλος, Κοτσίρης, Κούτσιος
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (Κουμαράς – Χατζηελευθερίου): Λιαπούρης 3, Τσίρος 1, Μπαλαμπάνης 17(2), Κεφαλάς 25(4), Παπαδόπουλος, Κολογγιος, Μπινετόπουλος, Πολυδώρου 16(1), Λίτσιος 8, Μάγκος, Γιαννάκης 4, Χριστοφάκης.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης – Αθανασόπουλος): Γιαννάκης 14, Ατζαμόγλου 8,  Κυριαζής, Σουλιώτης 18, Παπαγιαννάκος 8, Παπακωνσταντίνου 9(1), Βλάχος 9, Λεμπέσης, Υφαντής, Χατζής 6, Κοντός 4.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ (U-21)
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕ 12/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 74 – 58 (54-19)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Παταπάτης 4, Κυριαζής 2, Λεμπέσης 9(1), Υφαντής 14, Κοντός 18(1), Χατζής 15, Μόρφης 4.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH