2021-2022

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' 2008 Α' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 14 7 7-0 414-242

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 11 6 5-1 312-214

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 11 7 4-3 366-339

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 9 6 3-3 350-302

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 9 7 2-5 330-438

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.7 7 1-5 207-373

ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 7 7 1-5 201-295

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 2008 Α' ΦΑΣΗ 03ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 28 14 14-0 652-423

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 25 14 11-3 483-393

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 23 14 9-5 516-461

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 21 14 7-7 553-488

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20 14 7-6 538-557

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 19 14 5-9 448-471

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17 14 3-11 450-567

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 0 14 0-14 000-280

ΡΟΣΤΕΡ 

 

ΑΧΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΡΙΜΕΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΡΑΙΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΥΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΤΖΑΝΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: 
ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 2008 Α' ΦΑΣΗ 03ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 3/10/202

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 20

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 0/10/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 30-47

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΑ 06/11/2021

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68 - 44

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

13/11/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 43 - 51

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/11/2021
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57 - 31

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/11/2021
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 - 32

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04/12/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 31 - 30

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/12/2021

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 20 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ/ΜΑΡΑΘ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2- 1

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/02/2022
21:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 39 - 49

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/1/2022 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57 - 45

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26/02/2022 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 37- 38

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/2/2022 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 37-62

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12/2/2022 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47- 40

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' 2008 Α' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

03/04/2022
16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 40 - 59
 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

10/04/2022
19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 84 - 52
 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17/04/2022
15:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 52 - 83
 

19/04/2022
07/05/2022
19:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 60 - 40

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20/5/2022

15:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 69 - 43

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/05/2022
15:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 39 - 36

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/05/2022
16:20 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 73 - 38

 

2020-2021

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4 

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 3

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 3

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 3

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 2

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 2

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 2

ΑΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ 1

ΡΟΣΤΕΡ 

 

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΜΑΡΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΜΠΕΛΕΧΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΤΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΠΕΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: 
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 2007 Α' ΦΑΣΗ 03ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ24/10/202018:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ45 - 59

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ31/10/202021:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ44 - 31

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ07/11/202020:00ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ.

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ14/11/202000:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ0 - 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ21/11/202013:30ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ28/11/202011:15ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ05/12/202021:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 2007 Α' ΦΑΣΗ 03ος ΟΜΙΛΟΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ12/12/202000:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202014:45ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ09/01/202121:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ17/01/202111:00ΛΑΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ23/01/202121:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ30/01/202100:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ07/02/202100:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

2019-2020

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (2006) 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 25
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 20
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 15
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 13
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 7

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,
ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ,
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,
ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,
ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ,
ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,
ΠΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,

ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 05/10/2019 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 – 0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 12/10/2019 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 63 – 31

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 20/10/2019
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 40 – 46

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 02/11/2019 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 46 – 39

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 09/11/2019 
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29 – 52

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 16/11/2019 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 53 – 37

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 23/11/2019 
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36 – 54

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 30/11/2019 
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 37 – 84

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 07/12/2019 
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΑΘ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 – 59

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 14/12/2019
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 47 – 40

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 22/12/2019 
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 24

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 11/01/2020 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 20 – 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 19/01/2020 
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 45 – 44

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 25/01/2020 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 46 – 25

2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 28
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 25
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 23
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 22
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 22
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 17
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 15
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (2005) 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 06/10/2018 19:45  
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68 – 35

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 13/10/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 14 – 36

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/10/2018
 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20 – 0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 03/11/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 43 – 72

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20 – 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 17/11/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 51 – 74

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56 – 47

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 01/12/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 20

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/12/2018
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 11

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 15/12/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 56 – 40

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/01/2019
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 75 – 38

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 19/01/2019
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 32 – 63

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/01/2019
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 39

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/02/2019
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 42-20 

 

ΤΟΥΡΝΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 

 

Παμπαίδων τελείωσε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις και στο τουρνουά του Ιωνικού Νικαίας.
Οι εμπειρίες αρκετές, σε ένα πολύ δυνατό τουρνουά όπου λάβαμε μέρος με ηλικιακά μικρότερους αθλητές έναντι των αντιπάλων μας.


Μεγάλη η προσπάθεια των παιδιών να ανταπεξέλθουν στις υψηλές απαιτήσεις των αγώνων και αυτή τους η προσπάθεια μαζί με τις εικόνες που αποκόμισαν απ όλη τη διαδικασία αποτελούν   πολύτιμα εφόδια για την συνέχεια της προσπάθειας.
 

A΄ ΟΜΙΛΟΣ
11/5 Ίκαρος Καλλιθέας – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 102-18

 

18/5 Μίλωνας – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 65-26
 

25/5 Π. Φάληρο – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 105-30
 

01/6 Μελίσσια – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 56-51
 

09/6 Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Ιωνικός Νίκαιας 31-68