2020-2021

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 8

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 8

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β 5

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 4

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 3

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 3

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β 3

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 3

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 8

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ6 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 6

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 5

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β' 5

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ '5

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 4

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' 3

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α

 

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΜΙΛΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΙΧΑΙΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 ΠΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Χ

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΧΑΛΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 12ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ11/10/202017:00Α.Κ.ΚΟΥΡΟΥΑ

ΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ50 - 92

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ18/10/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ112 - 21

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ24/10/202016:00ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ59 - 62

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ01/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΑΡΚ/ΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ61 - 55

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΣΑ07/11/202016:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ15/11/202016:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ22/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ28/11/202015:45ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ06/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ13/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202012:30ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ17/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ24/01/202111:00ΚΑΒΑΡΝΟΥ

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ31/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ07/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ14/02/202120:30ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ21/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ28/02/202109:30Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ10/10/202019:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β50 - 27

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ18/10/202014:30ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β41 - 22

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ25/10/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥΟ

ΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ36 - 62

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ01/11/202016:15ΟΛΥΜΠΙΟ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β69 - 95

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ08/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ15/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β'0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ22/11/202020:45ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΒΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ29/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ'0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ06/12/202009:30Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β'0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ16/01/202116:00ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ ΓΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ24/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ31/01/202117:15ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ06/02/202112:301ο Δ.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ(ΛΕΩΦ.ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ)

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ14/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ21/02/202116:00ΣΠ.ΛΟΥΗ

ΑΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ28/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ

 

 

2019-2020

ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α.

ΒΛΑΧΟΣ 2005
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2005
ΔΡΙΤΣΑΣ Μ. 2005
ΚΑΜΙΛΛΕΡΗΣ 2005
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ 2005
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ 2005
ΝΟΥΤΣΟΣ 2005
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2005
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Π. 2005
ΣΙΝΑΝΗΣ 2005
ΦΡΑΓΓΟΣ 2005
ΚΟΛΛΙΑΣ 2006
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 2006
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Ι . 2006

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α.

3ος ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

 

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 2

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 1

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1

ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Χ.


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 2005
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2005
ΔΡΙΤΣΑΣ Μ. 2005
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 2005
ΝΤΟΥΝΗΣ 2005
ΤΣΩΝΗΣ 2005
ΓΡΕΤΟΣ Μ. 2006
ΓΡΕΤΟΣ Ν. 2006
ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2006
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ 2006
ΚΟΥΜΑΝΤΖΑΚΗΣ 2006
ΛΕΚΚΑΣ 2000
ΛΥΡΙΤΗΣ 2006
ΠΑΠΑΣ 2006
ΠΕΤΡΙΣΗΣ 2006
ΣΓΟΥΡΟΣ 2006
ΦΟΡΟΣ 2006

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Χ.

18ος ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

 

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β' 2

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 1

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 0

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 0

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Β 0

ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β' 0

ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ 0

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005 03ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 08/03/2020 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 – 0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 0 – 0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 – 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 – 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΟ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 –

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005 18ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 08/03/2020 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β’ 0 – 0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 – 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

2017-2018

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003

7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Παπακωνσταντίνου Μάρκος

 

1 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003
2 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
3 ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
4 ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003
5 ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
6 ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
7 ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
8 ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
9 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
10 ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
11 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2003
12 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
13 ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 12
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 9
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 8
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 6
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 5

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003

19ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Γολέμης Κρίτωνας
Κεσκινίδης Χρήστος

 

1 ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
3 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003
4 ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
5 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
6 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
7 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
8 ΤΣΙΜΠΟΥΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003
9 ΧΑΛΙΛΙ ΝΤΕΙΒΙ 2003
10 ΑΜΠΝΤΡΑΜΟ ΙΩΣΗΦ 2004
11 ΒΑΖΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 2004
12 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 2004
13 ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
14 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004
15 ΣΑΡΚΟΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004
16 ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 2004
17 ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 20
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 14
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 13
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 12
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 11
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 9.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003

19ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Μελάς Γρηγόρης

 

1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004
2 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004
3 ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
4 ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004
5 ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004
6 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 2004
8 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004
9 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦ. 2004
11 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005
12 ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005
13 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
14 ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
15 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
16 ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
17 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2003
18 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝ. 2004
19 ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 20
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 14
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 13
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 12
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 11
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 9

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018 ΑΟ
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 82

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 58 – 54

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 45

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 31/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61 – 32

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/04/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41 – 70

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 57 – 46

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 Β ΦΑΣΗ
(ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ-ΧΙΑΣΤΙ)

ΚΥ 06/05/2018
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 – 51

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 20 – 0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 81 – 9

3

η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 90 – 11

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 50 – 54

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/04/2018
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 77 – 28

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 70 – 31

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 06/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 1 – 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/05/2018 ΓΣ
ΛΑΥΡΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 55 – 40

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 1 – 2

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 37 – 39

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/06/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 0 – 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/06/2018
ΣΠΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 0 – 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/03/2018
ΓΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 80 – 38

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 88 – 22

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 50 – 54

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 63 – 50

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/04/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 28 – 52

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 27 – 52

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β 31 – 49

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/05/2018
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 19 – 70

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 37 – 39

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/06/2018
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/06/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 0 – 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/06/2018 14:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

’ 68 – 42

2016-2017

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΡΟΣΤΕΡ

1. ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
3. ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
5. ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
7. ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
8. ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
9. ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
10. ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
11. ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
12. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
13. ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
14. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟ 2002
15. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
16. ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Μελάς Γρηγόριος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 10
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 7
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 4

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 6ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΡΟΣΤΕΡ

1. ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 2003
2. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003
3. ΜΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
4. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΘΕΟΣ 2003
5. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
6. ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
7. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003
8. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΑ 2003
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
10. ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
11. ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12. ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
13. ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
14. ΠΛΑΣΚΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Μάρκος Παπακωνσταντίνου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 10
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 9
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 8
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 7
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 6
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 5
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 04/03/2017
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26 – 65

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 01/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 83 – 29

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/03/2017
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 – 77

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/04/2017
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 72 – 38

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/04/2017
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 75

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 30/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ – ΛΑΥΡΙΟΥ 66 – 42

 

Β΄Φάση των “32” – Νοκ άουτ αγώνες
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/05/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων. – ΣΚ Ανοιξης 77-52 (40-23)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(ΜΕΛΑΣ) Νικολάου, Αλεξίου 1, Λεμπέσης 12, Χαλιμούρδας 13, Χριστοδούλου 12(1), Παπαγιαννάκος 3,Τότσι 14, Βασιλείου 19(1), Σπίνος 1, Τζιράνης, Θεολόγου 2, Μπεκίρι.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/05/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 48 – 72

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/03/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 48 – 45

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/03/2017
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 30 – 61

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 18/03/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 35 – 49

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 40 – 54

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

2015-2016

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΛΑΣ


1.ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
2.ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
3.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001
4.ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
5.ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
6.ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
7.ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
8.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
9.ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
10.ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
11.ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
12.ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
13.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
14.ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
15.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
16.ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 11
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 10
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 9
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 8
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 8

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


1.ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
2.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001
3.ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001
4.ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
5.ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
6.ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
7.ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
8.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
9.ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
10.ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002
11.ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12.ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
13.ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
14.ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 14
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 13
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 12
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 11
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 10
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 9
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 8
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7

1η Αγωνιστική
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38-71

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 63-38 Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Νούτσος, Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 11, Χριστοδούλου 2, Κρασσάς, Κομιανός 2, Φράγκος 8(1), Βασιλείου 5, Παπαγιαννάκος 6, Μαργαρώνης 18, Πνευματικός, Γιαννακάκης 9(2), Τσοπανίδης 2, Φίλης.

 

3η Αγωνιστική
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.- Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-49
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 6, Χριστοδούλου 5(1), Κρασσάς, Κομιανός , Φράγκος, Βασιλείου, Παπαγιαννάκος 4, Μαργαρώνης16(1), Πνευματικός 14(1), Γιαννακάκης 4(1), Φίλης

 

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ 58-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου, Λεμπέσης Σ 7, Χαλιμούρδας 4, Χριστοδούλου 8, Κρασσάς Ν, Κομιανός 6, Φράγκος 4, Παπαγιαννάκος 4, Βασιλείου 11, Μαργαρώνης 9(1), Πνευματικός Γ 5, Νούτσος.

 

5η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30-73
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου4, Λεμπέσης Σ 6(1), Χαλιμούρδας 11, Χριστοδούλου 6, Κρασσάς Ν, Κομιανός 6, Παπαγιαννάκος 7, Βασιλείου 11, Μαργαρώνης 18, Πνευματικός Γ 4, Νούτσος, Τσοπανίδης.

 

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 42-39
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου, Λεμπέσης Σ 2, Χριστοδούλου 4, Κρασσάς Ν, Κομιανός 5(1), Φίλης 6, Παπαγιαννάκος 3, Βασιλείου, Μαργαρώνης 14(1), Πνευματικός Γ 4, Νούτσος, Τσοπανίδης 1, Φράγκος 3.

 

7η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β’ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 46-71
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου 2, Λεμπέσης Σ 2, Χριστοδούλου 8, Κρασσάς Ν, Κομιανός 17, Φράγκος 6, Παπαγιαννάκος 4, Βασιλείου 14(1), Μαργαρώνης 2, Πνευματικός Γ 5(1), Νούτσος, Τσοπανίδης, Φίλης 11.

 

Β’ ΦΑΣΗ
8/5/2016
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-63
ΑΟ.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς) Νούτσος 2, Αλεξίου 5(1), Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 5, Χριστοδούλου 6, Παπαγιαννάκος 2, Κρασσάς, Κομιανός 3, Φράγκος 4, Βασιλείου 8, Μαργαρώνης 23, Πνευματικός 2, Τσοπανίδης , Φίλης 3.

 

 

 

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΑΡΓ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ 20-53

 

2η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 70-29
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Παπαγιαννάκος): Πετούρης, Αλεξίου, Λεμπέσης, Μπαμπούρης, Χριστοδούλου, Κρασσάς Α, Λάσκος, Φιλόπουλος, Νικολάου, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης, Μπουλούκος, Μαργαρώνης, Μπαλόκας, Στουραίτης, Αγγελόπουλος, Τσοπανίδης, Παταπάτης

 

3η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ 23-58
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Πετούρης, Βασιλείου, Λάμπου, Αλεξίου, Χριστοδούλου, Κρασσάς Α, Μαντάλας, Λάσκος, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης, Τσοπανίδης, Παταπάτης, Μωραιτόπουλος.

 

4η Αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 80-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Κρασσάς Α, Μπουλούκος, Νικολάου, Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Μαντάλας, Λεμπέσης Β, Λάσκος, Ορφανός, Φιλόπουλος, Πετούρης

 

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 62-27
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Πετούρης 2, Παταπάτης 6(1), Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης 6, Φουντουλάκης, Κρασσάς Α 5, Λεμπέσης Β 3(1), Λάσκος 2, Ορφανός 2, Φιλόπουλος 3, Μπουλούκος 8, Μαντάλας 3, Μπαμπιονιτάκης 8, Νικολάου 8, Λάμπου 6(2), Μπαλόκας, Μαργαρώνης Φ.

 

6η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 79-22
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Κουκουζέλης) Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Κρασσάς Α, Λεμπέσης Β, Λάσκος, Ορφανός, Φιλόπουλος, Νικολάου, Λάμπου, Μπαλόκας, Παστρικός Καρλάφτης.

 

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 55-52

 

 

2013-2014

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

Α ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 19
ΡΑΦΗΝΑ 17
ΠΑΛΛΗΝΗ 16
ΣΠΑΤΑ 15
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 9

 

Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ


Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. 9
Α.Ε.ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 6
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 5

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΛΑΣ

 

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ1999
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΜΑΚΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000
ΛΟΥΣΤΙΚ ΓΚΡΑΤΣΙΑΝΟ 2001

1η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 57-47

 

2η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47-50
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 18(1), Παπαγιαννάκος 4, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 12, Γιαννακάκης 12, Τσοπανίδης, Νούτσος..

 

3η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 78-45
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου 2, Χαλιμούρδας 7(1), Παπαγιαννάκος, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 3, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 25, Κυριαζής 22(1), Χριστοδούλου 4, Βασιλείου 4

 

4η Αγωνιστική:
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 69-70

 

5η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ70-81
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 4, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης, Κομιανός 1, Πνευματικός 10, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 18, Κυριαζής 33(3), Χριστοδούλου, Βασιλείου, Λεμπέσης.

 

6η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 82-26

 

7η Αγωνιστική:
ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78-51
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 2, Παπαγιαννάκος, Τσοπανίδης 2, Κομιανός, Πνευματικός, Γιαννακάκης 5(1), Μαργαρώνης 13, Κυριαζής 23(2), Χριστοδούλου, Κρασσάς, Φράγγος.

 

8η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης 1, Χαλιμούρδας 3(1), Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης 3, Κομιανός, Πνευματικός 3(1), Γιαννακάκης 8(1), Μαργαρώνης 14, Χριστοδούλου 7, Κρασσάς 4, Φράγγος, Νούτσος

 

9η Αγωνιστική:
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81-36
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 7, Παπαγιαννάκος, Κομιανός 2, Πνευματικός 8, Μαργαρώνης 11, Χριστοδούλου 2, Κρασσάς, Φράγγος 2, Νούτσος 4.

Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. 57-58
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 11, Χατής 5, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου, Σταματέλος, Νάσσου 19, Λούστικ, Σπυράκος, Μήτσης 2, Μαστρογιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 18.

 

2η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 74-50
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 14, Χατής 4, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου, Σταματέλος 1, Νάσσου 12(2), Στουραίτης, Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος, Παπαγιαννάκος 3, Υφαντής 9.

 

3η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 57-46
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 9, Χατής 6, Λίτσας, Σπυράκος 1, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου, Σταματέλος, Μήτσης 4,Μαστρογιαννόπουλος, Νάσσου 23, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 12, Στουραιτης, Λούστικ.

 

4η Αγωνιστική
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 64-52
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 14(1), Χατής 11, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου 6, Σταματέλος 2, Σπυράκος,Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος 6, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 13(1).

 

5η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 50-79
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 12, Χατής, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 1, Οικονόμου, Σταματέλος, Μήτσης 2, Νάσσου 21(1), Παπαγιαννάκος, Υφαντής 14(1), Στουραιτης.

 

6η Αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 66-53
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 11(1), Χατζής 3, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου 3, Σταματέλος 2, Μήτσης 3(1), Νάσσου 22, Παπαγιαννάκος 2, Υφαντής, Στουραιτης, Μαστρογιαννόπουλος 5