2021-2022

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ 2006  12ος Όμιλος

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΟΥΤΣΑΣ
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΩΡΙΚΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΥΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ: 19:30-21:00
ΠΕΜΠΤΗ: 21:30-23:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 19:30-21:00 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 14:00-15:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 26/09/2021
16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ  84-45 (45-20)

Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αθανασόπουλος): Ντάτσας 6, Πετρίσης, Γρέτος Μ 4, Γρέτος Ν 8, Λέκκας 4, Χατζής 20(1), Πνευματικός 9(1), Λυρίτης, Κόλλιας 12, Γραμματικός 3(1), Μαραγκάκης 9, Ευαγγελόπουλος 10.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 03/10/2021
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 20

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 10/10/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 92 - 52

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 17/10/2021 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 24/10/2021 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 30/10/2021 13:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 07/11/2021 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 13/11/2021 20:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 21/11/2021 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΟΛΥΜΠΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 05/12/2021 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 11/12/2021 16:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 19/12/2021 16:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 09/01/2022 18:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 16/01/2022 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 23/01/2022 17:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ30/01/202216:00ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 06/02/2022 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

2020-2021

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 8

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 8

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β 5

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 4

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 3

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 3

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β 3

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 3

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 8

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ6 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 6

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 5

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β' 5

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ '5

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 4

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' 3

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 2

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α

 

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006

ΚΑΜΙΛΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005

ΜΙΧΑΙΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006

ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2005

ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΠΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Χ

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2005

ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006

ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2006

ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005

ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005

ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006

ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006

ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006

ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006

ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006

ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 12ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ11/10/202017:00Α.Κ.ΚΟΥΡΟΥΑ

ΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ50 - 92

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ18/10/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ112 - 21

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ24/10/202016:00ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ59 - 62

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ01/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΑΡΚ/ΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ61 - 55

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΣΑ07/11/202016:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ15/11/202016:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ22/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ28/11/202015:45ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ06/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ13/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202012:30ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ17/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ24/01/202111:00ΚΑΒΑΡΝΟΥ

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ31/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ07/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ14/02/202120:30ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ21/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ28/02/202109:30Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ10/10/202019:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β50 - 27

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ18/10/202014:30ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β41 - 22

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ25/10/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥΟ

ΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ36 - 62

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ01/11/202016:15ΟΛΥΜΠΙΟ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β69 - 95

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ08/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ15/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β'0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΥ22/11/202020:45ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΒΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ29/11/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ'0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ06/12/202009:30Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202014:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β'0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ16/01/202116:00ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ ΓΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ24/01/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ31/01/202117:15ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ06/02/202112:301ο Δ.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ(ΛΕΩΦ.ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ)

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ14/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ21/02/202116:00ΣΠ.ΛΟΥΗ

ΑΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ'ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ28/02/202114:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ

 

 

2019-2020

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α.

 

ΑΜΠΝΤΡΑΜΟ ΙΩΣΗΦ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΠΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ Α.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 31
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 30
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 26
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 24
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 22
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 20
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 5
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0

ΡΟΣΤΕΡ  ΠΑΙΔΙΚΟ Χ.


ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΑΛΙΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ Χ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 28
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 26
ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Γ 25
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 25 
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β 24
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 24
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 21
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 17
ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’ 15
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 14

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/09/2019 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79 – 62

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 28/09/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 104 – 53

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 05/10/2019 14:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 23

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 82 – 28

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/10/2019 11:00 SEVEN SPORTS CLUB
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 64 – 60

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/11/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 20 – 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/11/2019 12:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29 – 84

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 44 – 64
.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/12/2019 12:30 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 – 83

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52 – 55

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/01/2020 13:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 90

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 48 – 63

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 20 – 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/02/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 52 – 40

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/09/2019 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β 59 – 83

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/09/2019 18:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 60 – 62

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 06/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Γ 37 – 57

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/10/2019 18:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 33 – 83

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 67 – 52

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/11/2019 16:15 ΟΛΥΜΠΙΟ
ΕΚ. Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 68 – 49

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/11/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 45 – 53

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 23/11/2019 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 62 – 52

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/12/2019 14:15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 43 – 64

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 58 – 37

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 86 – 36

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 09:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ
ΑΝΟΙΞΗΣ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 59 – 41

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’ 43 – 34

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 18/01/2020 11:00 ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 37 – 62

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΕΚ.Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 53 – 58

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/02/2020 19:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 73-78

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/02/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 62 – 61

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/02/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 77 – 47

2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 41
—————————–
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 40
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 39
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 37
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 36
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 32
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 31
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 30
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 25
——————————–
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 22

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 31
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 28
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 25
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 23
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 22
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 20
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 19
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 19
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0’

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 31
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 30
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 30
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ 28
ΑΚ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ 22
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 20
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 20
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡ. 19
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 17
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 1

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΚΡΙΤΩΝ ΓΟΛΕΜΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΓΙΑΠΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
MΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΕΡΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΜΠΝΤΡΑΜΟ ΙΩΣΗΦ
ΒΑΖΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ
ΔΗΜΗΤΡΑΚOΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ‘Ομιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/09/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17 – 42

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/10/2018 19:00 ΠΕΥΚΗΣ Β
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 – 58

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 09/10/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 52 – 65

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 16/10/2018 19:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 47

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/10/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 18 – 80

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 30/10/2018 20:00 ΧΡ. ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 23

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 06/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26 – 64

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 13/11/2018 21:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 60 – 45

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 20/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 44 – 73

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 27/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44 – 78

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/12/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79 – 40

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/12/2018 20:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 33

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/12/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 47 – 33

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 – 71

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/01/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 38 – 59

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΤΡ 22/01/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 116 – 36

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/01/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 33 – 67

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/02/2019 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 24

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/02/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 30 – 47

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/02/2019 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78 – 45

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 100 – 41

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/03/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48 – 56

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 20-0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 29/09/2018 12:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 68 – 29

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 42 – 51

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 32 – 64

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/10/2018 00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 26 – 51

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/11/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  -ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 50 – 53

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 13:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 20 – 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 61-37

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 70 – 55

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 42 – 69 

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 07/01/2019 20:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 44 – 51

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/01/2019 17:45 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ.
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ)
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 46 – 50

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 30 – 66

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 00:00 ΣΤΡΕΦΗ
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β   ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16ος Όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 22/09/2018 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 54 – 51

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 30/09/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ 23 – 90

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 13:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 93 – 21

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 20 – 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 20 – 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 03/11/2018 14:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 69 – 73

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/11/2018 18:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 48 – 51

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 33 – 59

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 47 – 62

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 29 – 48

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 15/12/2018 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 70 – 13

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 64 – 71

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ 46 – 67

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 0 – 20

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 55 – 49

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/02/2019 11:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 47 – 49

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 82 – 47

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 16:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 75 – 39 Α
ΘΛ. Β’ 68 – 42

2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 36 (18-8)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32 (14-4)
—————————————
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 31 (13-5)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 29 (11-7)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28 (10-8)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 26 (8-10)
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 25 (7-11)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23 (5-13)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 22 (4-14)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ (0-18)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 28 (14-0)
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β 25 (11-3)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 23 (9-5)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 22 (8-6)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 22 (8-6)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 17 (3-11)
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 7 (1-5)
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 7 (1-5)

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α

 

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 2003
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 2002
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΣΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΙΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002
ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΣΙΜΟΣ 2002
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Β

 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
ΞΥΘΑΛΗΣ 2003
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003
ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2002
ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΓΚΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 17/09/2017
ΑΟΛ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18-50(7-28)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου 12, Μωραιτόπουλος 3(1), Μολδοβανίδης 6, Λεμπέσης Β, Νούτσος, Φράγκος, Μπεκίρι 6, Τζιράνης, Νικολάου 15, Τότσι 8.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 24/09/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 53 – 89
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου 4, Μολδοβανίδη ς 5(1), Σπίνος 7(1), Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 6, Φράγκος 1, Κομιανός 6, Τζιράνης 2, Νικολάου 5, Τότσι 15.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 30/09/2017
ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 40
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου, Μολδοβανίδης, Σπίνος 3, Νούτσος, Χαριτουνιάν 1, Φράγκος 10, Κομιανός, Τζιράνης, Νικολάου, Τότσι 26.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 08/10/2017
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 40
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου, Μολδοβανίδης 5(1), Σπίνος, Νούτσος, Χαριτουνιάν 4, Φράγκος 8, Μαργαρώνης 4, Τζιράνης 2, Νικολάου 2, Τότσι 15, Πέππας, Μπεκίρι.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 15/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 64-33
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 10, Νούτσος 9, Χαριτουνιάν 10, Φράγκος 4, Τζιράνης 4, Νικολάου 1, Τότσι 15, Πέππας 4, Μπεκίρι 3, Μωραιτόπουλος 4.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 21/10/2017
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51 – 66
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 2, Νούτσος 6, Χαριτουνιάν 13, Φράγκος 12, Τζιράνης, Νικολάου 15, Τότσι 12, Μπεκίρι, Μωραιτόπουλος 3, Σπίνος 1, Ξυθάλης 2.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 48 – 34
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 4, Νούτσος, Χαριτουνιάν 7, Φράγκος 8, Τζιράνης, Νικολάου 3, Τότσι 15, Παπαγιαννάκος 5, Μπεκίρι, Μωραιτόπουλος, Θεολόγου 6, Σπίνος.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 12/11/2017
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 60
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης, Νούτσος, Χαριτουνιάν 1, Φράγκος 17(2), Τζιράνης 2, Νικολάου 3, Τότσι 11, Παπαγιαννάκος 5(1), Θεολόγου 4, Σπίνος, Κομιανός 15.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 73 – 41
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 14(2), Νούτσος 4, Χαριτουνιάν 4, Φράγκος 4, Τζιράνης, Νικολάου, Τότσι 22, Παπαγιαννάκος 3, Θεολόγου 4, Σπίνος 4, Κομιανός 8.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 26/11/2017
OΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 74 – 30
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 12(2), Νούτσος 10, Χαριτουνιάν 8, Φράγκος 10(2), Τζιράνης 5, Νικολάου 1, Τότσι 5, Παπαγιαννάκος 5, Σπίνος 4, Κομιανός 8, Μπεκίρι 2, Μαργαρώνης 6(1).

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 02/12/2017
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 86 – 63
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 8, Νούτσος 1, Χαριτουνιάν 3, Φράγκος 8, Τζιράνης, Νικολάου 5, Τότσι 16, Παπαγιαννάκος 2, Σπίνος 2, Κομιανός 13(1), Μπεκίρι, Μαργαρώνης 6(2).

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 10/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 61-44
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 2, Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 11, Φράγκος 6(1), Τζιράνης 3, Νικολάου 4, Τότσι 16, Παπαγιαννάκος 4(1), Σπίνος, Κομιανός 13, Μπεκίρι, Θεολόγου.

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 17/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 40 – 41

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 13/01/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28 – 59
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 12, Φράγκος 4, Τζιράνης 2, Νικολάου 8, Τότσι 19, Παπαγιαννάκος 6, Κομιανός 6, Μπεκίρι, Θεολόγου.

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 77 – 45
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 6, Νούτσος 8, Χαριτουνιάν 9, Φράγκος 6, Τζιράνης 4, Νικολάου 12, Τότσι 11, Παπαγιαννάκος, Κομιανός 7, Μπεκίρι, Θεολόγου 4.

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 27/01/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 45 – 54

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 74 – 50

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 67

 

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

ΚΥ 25/02/2018
ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 64 – 61

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/09/2017 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29 – 47
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Κόλα, Φόρος 8(2), Ξυθάλης 2, Καράμπελας 8(1), Φίλης 15(1), Μακρής 2, Λάσκος 2, Κίκης, Καραπαναγιώτης 7, Ορφανός 3, Παπουτσής, Μπουλούκος.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 01/10/2017
Ο.ΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 85 – 38
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Φόρος 6, Ξυθάλης 3(1), Καράμπελας 12(2), Φίλης 12, Μακρής 5, Λάσκος 5, Κίκης 11, Καραπαναγιώτης 17, Ορφανός 6, Μπάμπουρης 8, Καρλάφτης.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 14/10/2017
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 42
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμανλης, Φόρος 2, Ξυθάλης 1, Καράμπελας 5, Φίλης 11, Παναγιώτου 6, Λάσκος 3, Κίκης 3, Καραπαναγιώτης 9, Ορφανός, Μπάμπουρης 2, Κόλα.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 22/10/2017

 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 72 – 32
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμανλης 1, Καράμπελας 8, Φίλης 8, Παναγιώτου 6, Λάσκος 9(1), Καραπαναγιώτης 13(1), Ορφανός 10, Κόλα 2, Μακρής, Μπουλούκος 4, Παπουτσής 2, Καλαφάτης 9(1).

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 05/11/2017
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 66
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 4, Φίλης 13(1), Καραπαναγιώτης 17, Ορφανός, Μιχαλήτσιος 2, Φόρος 12, Ξυθάλης 10, Καλαφάτης 3(1), Μπελεκούκιας 5, Μαντάλας, Μπάμπουρης, Κρασσάς.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 12/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β 48-66
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 2, Φίλης 14, Παναγιώτου, Καραπαναγιώτης 1, Ορφανός, Μιχαλήτσιος 5, Φόρος, Ξυθάλης 2, Λάσκος, Ορφανός, Καλαφάτης, Μπελεκούκιας 6, Κίκης 6.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 19/11/2017
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 61
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 2, Φίλης 1, Παναγιώτου 2, Καραπαναγιώτης 10(1), Ορφανός, Μιχαλήτσιος 13(1), Φόρος 3(1), Ξυθάλης 7(1), Λάσκος, Ορφανός, Μπόζος, Παπουτσής, Μαντάλας 7.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 03/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 53 – 43

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 10/12/2017
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕ 17/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 41 – 71

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 21/01/2018
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 28/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 40 – 44

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 04/02/2018
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 49

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 11/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 57 – 40

2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4ος Όμιλος

 

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 36 18-0 1264-739
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32 14-4 1124-756 
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 3012-6 871-710
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 30 12-6 918-787
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 29 11-7 1042-818
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 28 10-8 920-813
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23 5-13 747-995
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 23 5-13 849-968
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21 3-15 623-1017
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 18 0-18 521-1276

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 15ος Όμιλος

 

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 32
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 29
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 26
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 25
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 23
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 21 
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 17
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ
ΓΟΛΕΜΗΣ ΚΡΙΤΩΝΑΣ

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α 4ος Ομιλος 

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Β 15ος Όμιλος

1. ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 2003
2. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003
3. ΜΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
4. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΘΕΟΣ 2003
5. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
6. ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
7. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003
8. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΑ 2003
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
10. ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
11. ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12. ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
13. ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
14. ΠΛΑΣΚΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
15. ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
16. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
17. ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
18. ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
19. ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
20. ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
21. ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
22. ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΟΜ 15ος Όμιλος

1. ΞΥΘΑΛΗΣ
2. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ
3. ΜΠΕΚΙΡΙ
4. ΦΡΑΓΓΟΣ
5. ΤΖΙΡΑΝΗΣ
6. ΓΚΙΝΗΣ
7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ
8. ΒΙΚΤΩΡ
9. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10. ΦΟΡΟΣ
11.ΤΖΕΓΚΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ 4os

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/09/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 84 – 38

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 17/09/2016 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28 – 72

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/09/2016 12:30 ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33 – 65

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 42 – 65

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/10/2016 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ.
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41 – 34

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 59 – 50

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/10/2016 14:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 61

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 06/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 62 – 35

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/11/2016 19:00 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 83

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 19/11/2016 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 22 – 85

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 74 – 38

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/12/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 74 – 26

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/12/2016 14:15 ΟΛΥΜΠΙΟ
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 50

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/01/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 56 – 39

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/01/2017 12:30 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 52

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/01/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 66 – 38

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/01/2017 16:00 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 51

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/02/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 54 – 34

 

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ 15os

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 10/09/2016 19:30
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 59 – 11
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 33 – 28

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 18/09/2016
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 33 – 27

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 25/09/2016
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 20 – 0
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 41 – 61

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 02/10/2016
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 36 – 66
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 27 – 37

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 09/10/2016
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 26 – 41
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 16/10/2016
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 8 – 101
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 53 – 38

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 23/10/2016
ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 29 – 35
Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 31 – 44

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 06/11/2016
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 43 – 56
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 12/11/2016
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 32 – 26
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 27 – 38

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 20/11/2016
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 16 – 88
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 47 – 37

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 27/11/2016
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 53 – 58

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 03/12/2016
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1 – 2
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 32 – 52

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 11/12/2016
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 45 – 38
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 70 – 31

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 18/12/2016
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52 – 21
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 14/01/2017
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 77 – 16
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 80 – 25

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 21/01/2017
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 35 – 44
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 57 – 24

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 29/01/2017
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 47 – 33
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 12/02/2017
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52 – 38
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 46 – 45

 

2015-2016

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΣ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 36(18-0)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 34(16-2)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝΑ 32(14-4)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 29(11-7)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27(9-9)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26(8-10)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24(6-12)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23(5-13)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 21(3-15)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 18(0-18.

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003

1η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 57-47

 

2η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47-50
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 18(1), Παπαγιαννάκος 4, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 12, Γιαννακάκης 12, Τσοπανίδης, Νούτσος..

 

3η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 78-45
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου 2, Χαλιμούρδας 7(1), Παπαγιαννάκος, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 3, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 25, Κυριαζής 22(1), Χριστοδούλου 4, Βασιλείου 4

 

4η Αγωνιστική:
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 69-70

 

5η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ70-81
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 4, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης, Κομιανός 1, Πνευματικός 10, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 18, Κυριαζής 33(3), Χριστοδούλου, Βασιλείου, Λεμπέσης.

 

6η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 82-26

 

7η Αγωνιστική:
ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78-51
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 2, Παπαγιαννάκος, Τσοπανίδης 2, Κομιανός, Πνευματικός, Γιαννακάκης 5(1), Μαργαρώνης 13, Κυριαζής 23(2), Χριστοδούλου, Κρασσάς, Φράγγος.

 

8η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης 1, Χαλιμούρδας 3(1), Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης 3, Κομιανός, Πνευματικός 3(1), Γιαννακάκης 8(1), Μαργαρώνης 14, Χριστοδούλου 7, Κρασσάς 4, Φράγγος, Νούτσος

 

9η Αγωνιστική:
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81-36
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 7, Παπαγιαννάκος, Κομιανός 2, Πνευματικός 8, Μαργαρώνης 11, Χριστοδούλου 2, Κρασσάς, Φράγγος 2, Νούτσος 4.

10η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68-65
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 2, Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης, Κομιανός 3, Πνευματικός 16(3), Γιαννακάκης 7(1), Κυριαζής 33(2), Χριστοδούλου, Κρασσάς, Νούτσος

 

11η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ 77-51
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης 1, Χαλιμούρδας 24, Κομιανός 2, Γιαννακάκης 5(1), Χριστοδούλου 13(3), Κρασσάς 2, Νούτσος, Φράγκος 6(1), Μαργαρώνης 24.

 

12η Αγωνιστική:
Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44-52
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 7, Γιαννακάκης 7, Χριστοδούλου 1, Κρασσάς 4, Νούτσος, Φράγκος 6, Μαργαρώνης 25, Βασιλείου, Παπαγιαννάκος, Κομιανός.

 

13η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 41-48
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου 3, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 6, Γιαννακάκης 10, Χριστοδούλου 1, Κρασσάς 4, Νούτσος, Φράγκος, Μαργαρώνης 14, Παπαγιαννάκος 2, Κομιανός, Τσοπανίδης.

 

14η Αγωνιστική:
ΕΚΠ.ΠΛΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 73-68
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας, Γιαννακάκης 10, Χριστοδούλου, , Νούτσος, Φράγκος, Μαργαρώνης 14, Παπαγιαννάκος 2, Κομιανός, Τσοπανίδης.

 

15η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23-65
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 12, Λεμπέσης 2, Χαλιμούρδας 2, Χριστοδούλου 2, Κομιανός 5, Φράγκος Ν 16, Νούτσος 2, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης 6, Φίλης 5, Πνευματικός 4, Βασιλείου 7.

 

16η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 2, Λεμπέσης 11, Χαλιμούρδας 9, Χριστοδούλου 8(1), Κρασσάς 3, Φράγκος Ν 4, Παπαγιαννάκος , Τσοπανίδης , Πνευματικός 12(1), Γιαννακάκης.

 

17η Αγωνιστική:
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63-39
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 1, Λεμπέσης 4, Χαλιμούρδας 5, Χριστοδούλου 13(1), Κρασσάς 2, Φράγκος Ν 6, Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης 4.

 

18η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 30-50
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου, Λεμπέσης 2, Χαλιμούρδας 9(1), Χριστοδούλου 4, Κρασσας, Κομιανός, Φράγκος Ν, Μαργαρώνης 9, Γιαννακάκης 3(1), Νούτσος, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης 1.

2014-2015

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 35(17-1)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34(16-2) 
ΣΠΑΤΑ 33(15-3)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 29(11-7)
Ν.ΜΑΚΡΗ27(9-9)
ΚΕΡΑΤΕΑ25(7-11)
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 24(6-12)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24(6-12)
ΠΑΙΑΝΙΑ21(3-15)
ΠΙΚΕΡΜΙ 18(0-18)

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ  ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 
ΛΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002

ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1η Αγωνιστική
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-84
ΠΑΙΑΝΙΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-84(15-36)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14, Σταματέλος Ε 6, Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Οικονόμου 21,Κρασσάς, Στουραίτης, Νάσσου 19, Χατζής 5, Μαστρογιαννόπουλος 3, Παπαγιαννάκος 4, Μήτσης 4.

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ν.ΜΑΚΡΗ 67-35(34-20)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 20, Σταματέλος Ε 2 Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 7, Οικονόμου 7, Χατζής 11, Μαστρογιαννόπουλος 16, Παπαγιαννάκος 3, Μήτσης, Φράγγος, Πνευματικός, Κομιανός 1 .

 

3η Αγωνιστική
ΠΙΚΕΡΜΙ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25-70
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 7, Σταματέλος 2, Τζανέτος 8, Οικονόμου 6, Χατζής 14, Μαστρογιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος 2, Μήτσης 8, Πνευματικός 6, Κομιανός 5, Νάσσου 8, Στουραιτης 2.

 

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 90-52(53-24)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 20,Οικονόμου 9, Χατζής 6, Μαστρογιαννόπουλος 10, Παπαγιαννάκος Ι. 6, Μήτσης, Νάσσου 27(2), Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 6, Στουραίτης 2, Φράγγος 2, Λίτσας 2, Παπαγιαννάκος Α.

 

5η Αγωνιστική
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50-90
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 18, Σταματέλος,Οικονόμου 16, Χατζής 3, Μαστρογιαννόπουλος 7(1), Παπαγιαννάκος 8, Μήτσης 2, Κομιανός 2, Νάσσου 23(1), Στουραιτης 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 5, Λίτσας 4.

 

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 95-22(46-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 6, Σταματέλος 15(1), Κρασσάς 6, Οικονόμου 7, Χατζής 11, Μαστρογιαννόπουλος 13(1), Παπαγιαννάκος 4, Μήτσης 4, Νάσσου 15(1), Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 3, Πνευματικός 11.

 

7η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48-75

 

8η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΡΑΦΗΝΑ 57-38(26-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 22(1),Οικονόμου 3, Χατζής 6, Παπαγιαννάκος Ι. 3, Μήτσης 2, Νάσσου 19, Σταματέλος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ , Στουραιτης, Πνευματικός, Κρασσάς, Λάσκος.

 

9η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-66(37-31)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 16,Οικονόμου 8(1), Χατζής 2, Παπαγιαννάκος Ι. Μήτσης 3(1), Νάσσου 29(2), Σταματέλος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ , Στουραιτης, Πνευματικός, Μαστρογιαννόπουλος 8, Κρασσάς .

 

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 72-22
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 17,Οικονόμου 8, Χατζής 7, Παπαγιαννάκος Ι. 6, Μήτσης 6, Νάσσου 11(1), Σταματέλος 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 4 Πνευματικός 3, Μαστρογιαννόπουλος 6, Κρασσάς, Λάσκος.

11η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35-72(18-36)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 26, Χατζής 12, Μήτσης,Σταματέλος 3, Μαστρογιαννόπουλος 19(1), Οικονόμου 7(1), Καδρέφτσης-Παπανικολάου 5.

 

12η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 89-24(41-4)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 5,Χατζής 7, Μήτσης 4, Νάσσου 4, Σταματέλος 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Πνευματικός 16, Μαστρογιαννόπουλος 9, Κρασσάς 2, Λάσκος 4, Στουραίτης 8, Κομιανός 14.

 

13η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΤΕΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 39-70(30-24)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14,Χατζής 7, Μήτσης 6, Νάσσου 12(1), Σταματέλος 7, Πνευματικός 2, Μαστρογιαννόπουλος 9, Κρασσάς, Οικονόμου 8, Παπαγιαννάκος 5.

 

14η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 71-38(39-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 9,Χατζής 11, Μήτσης,Σταματέλος 7, Μαστρογιαννόπουλος 10, Οικονόμου, Καδρέφτσης-Παπανικολάου 3, Νάσσου 21(3), Κρασσάς, Πνευματικός, Παπαγιαννάκος 10, Στουραίτης.

 

15η Αγωνιστική
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33-76
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 21(2), Χατζής 23(1), Μήτσης 3(1), Μαστρογιαννόπουλος 13(1), Οικονόμου 8(2), Κρασσάς, Πνευματικός 6.

 

16η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 79-45 (33-18)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 15(1), Χατζής 7, Μαστρογιαννόπουλος 8(1), Οικονόμου 8, Νάσσου 10, Παπαγιαννάκος 6, Καδρέφτσης 12, Κρασσάς, Λίτσας 4, Λάσκος, Μήτσης, Σταματέλος 9.

 

17η Αγωνιστική
ΡΑΦΗΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51-46(27-19)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 13, Χατζής 4, Στουραίτης, Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 6, Κρασσάς, Πνευματικός, Νάσσου 19(3), Παπαγιαννάκος, Καδρέφτσης 4, Κρασσάς.

 

18η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ. ΣΠΑΤΩΝ 72-53 (31-29)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 21(1), Χατζής 4, Νάσσου 18(2) Μαστρογιαννόπουλος 11, Οικονόμου 12(2), Μήτσης, Παπαγιαννάκος 2, Καδρέφτσης 4, Κρασσάς, Στουραίτης, Σταματέλος.

 

Β΄ ΓΥΡΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-66 (27-33)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 16, Χατζής 12, Νάσσου 17(1) Μαστρογιαννόπουλος 11, Οικονόμου 3(1), Μήτσης, Παπαγιαννάκος, Καδρέφτσης 7, Κρασσάς, Σταματέλος, Πνευματικός.

Γ΄ ΓΥΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-35(32-22)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14(2), Χατζής, Νάσσου 6, Μαστρογιαννόπουλος 6, Οικονόμου 4, Μήτσης 2, Καδρέφτσης 3, Κρασσάς, Σταματέλος, Πνευματικός.

2013-2014

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 35 (17-1) 
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 33 (15-3)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 32 (14-4)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 30 (12-6)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 30 (12-6)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 26 (8-10)
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 (6-12)
ΠΑΙΑΝΙΑ 22 (4-14)
Α.Ε.Σ.Α.Φ. ΚΟΥΡΟΣ 19 (1-17)
ΠΙΚΕΡΜΙ 18 (1-16)

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 1998
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998
ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1999
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΜΑΚΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000
ΛΟΥΣΤΙΚ ΓΚΡΑΤΣΙΑΝΟ 2001

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1η Αγωνιστική 11/10/2013
ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 57-65
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 4, Λαγουδάκης Ο. 2, Πέτρου, Μαντάλας, Σιφναίος, Συλαιδής, Φράγγος 7, Τσώνης 4, Κουκουζέλης 13(3), Βλάχος 27(1), Φλαμουράκης 6(2), Τούλας 2.

2η Αγωνιστική 18/10/2013
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ 81-47
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 6, Λαγουδάκης Ο. , Πέτρου 2, Μαντάλας, Σιφναίος, Συλαιδής, Φράγγος 22, Τσώνης, Κουκουζέλης 15(3), Βλάχος 20, Φλαμουράκης 6(1), Τούλας 10.

3η Αγωνιστική 25/10/2013
ΚΑΛΥΒΙΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 48-56
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 1, Λαγουδάκης Ο. , Πέτρου 3, Μαντάλας, Σιφναίος, Συλαιδής, Φράγγος 17(1), Τσώνης, Κουκουζέλης 19(3), Βλάχος 12(1), Φλαμουράκης 2, Τούλας 2.

4η Αγωνιστική 1/11/2013
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΛ.ΝΕΡΑ 77-49(34-27)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 13, Λαγουδάκης Ο. 2 , Μαντάλας 2, Αντωνίου, Καδρέφτσης-Παπανικολάου 1, Φράγγος 12, Κουκουζέλης 15(2), Βλάχος 19, Φλαμουράκης 9(1), Τούλας 6. Απουσίαζαν λόγω τραυματισμού οι Τσώνης, Συλαιδής & Πέτρου

5η Αγωνιστική 8/11/2013
ΛΑΓΟΝΗΣΙ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 46-57
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 4, Λαγουδάκης Ο. 3(1) , Μαντάλας, Φράγγος 12(1), Κουκουζέλης 6, Βλάχος 16(1), Φλαμουράκης 3(1), Τούλας 2, Πέτρου 9, Τσώνης 2.

6η Αγωνιστική 14/11/2013
ΣΠΑΤΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 62-72
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 7, Λαγουδάκης Ο. 5(1) , Μαντάλας, Κονιτόπουλος, Αντωνίου, Σιφναίος, Φράγγος 12(1), Κουκουζέλης 11, Βλάχος 22(2), Φλαμουράκης 4, Τούλας 3, Συλαιδής 8.
Απυσίαζαν οι Πέτρου, Τσώνης.

7η Αγωνιστική 22/11/2013
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΙΚΕΡΜΙ 70-57
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α. 2, Λαγουδάκης Ο Μαντάλας, Σιφναίος, Φράγγος 11(3), Κουκουζέλης 8, Βλάχος 23(1), Φλαμουράκης 8, Τούλας 5, Συλαιδής 8, Πέτρου 5, Τσώνης.

8η Αγωνιστική 29/11/2013
ΚΟΥΡΟΣ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 81-79
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 2, Λαγουδάκης Ο, Μαντάλας, Σιφναίος, Φράγγος 1, Κουκουζέλης 19(2), Βλάχος 29(3), Φλαμουράκης 4, Τούλας 2, Συλαιδής 7, Πέτρου 15, Τσώνης.

9η Αγωνιστική 6/12/2013
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΙΑΝΙΑ 71-61(39-27)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 10, Λαγουδάκης Ο, Σιφναίος, Αντωνίου, Πέτρου 12, Φλαμουράκης 2, Συλαιδής 1, Φράγγος 12(1), Κουκουζέλης 14(2), Βλάχος 16(1), Τούλας 4.

10η Αγωνιστική 13/12/2013
ΧΟΛΑΡΓΟΣ(Ε) – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 52-65
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Ο, Λαγουδάκης Α, Κονιτόπουλος 2, Μαντάλας, Σιφναίος, Συλαιδής 5, Φράγγος 24, Τσώνης 2, Κουκουζέλης, Βλάχος 12, Φλαμουράκης 8, Τούλας 12.

11η Αγωνιστική 20/12/2013
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 10/1/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΡΤΕΜΙΣ 77-54 (32-15)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α, Λαγουδάκης Ο, Σιφναίος 3(1), Μαντάλας, Φράγγος 18(3) , Κουκουζέλης 10, Βλάχος 15, Πετρου 9, Φλαμουράκης 2, Τούλας 6, Συλαιδής 12(2), Κονιτόπουλος 2.

13η Αγωνιστική 17/1/2014
ΚΑΛΛ/ΛΗ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 44-46
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 4, , Φράγγος 10 , Κουκουζέλης 9(1) , Βλάχος 6 , Πετρου 5, Φλαμουράκης 4, Τούλας, Συλαιδής 2, Συφναίος, Κονιτόπουλος, Τσώνης 6.

14η Αγωνιστική 24/1/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΑ 74-60
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:Λαγουδάκης Α, Φράγγος 17(1), Κουκουζέλης 18(3) , Βλάχος 17(1) , Πετρου 11, Φλαμουράκης 9(1), Τούλας 2, Συλαιδής , Συφναίος, Κονιτόπουλος, Τσώνης 2, Λαγουδάκης Ο.

15η Αγωνιστική 31/1/2014
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 2, Φράγγος 10 , Κουκουζέλης 11(1) , Βλάχος 15 , Πετρου 6, Τούλας , Συλαιδής 9, Σιφναίος, Τσώνης 6, Κονιτόπουλος.

16η Αγωνιστική 7/2/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΛΑΓΟΝΗΣΙ 67-59(38-27)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 4, Φράγγος 12 , Κουκουζέλης 15(2) , Βλάχος 6 , Πετρου 12, Τούλας 12, Συλαιδής 3, Σιφναίος 1, Μαντάλας, Κονιτόπουλος, Καδέφτσης-Παπανικολάου.

17η Αγωνιστική 14/2/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΣΠΑΤΑ 58-51(20-28)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 4, Φράγγος 11(1) , Κουκουζέλης 11(1) , Βλάχος 20 , Πετρου 2, Τούλας, Συλαιδής 2, Σιφναίος 2, Μαντάλας, Κονιτόπουλος 2, Τσώνης 4, Αντωνίου.

18η Αγωνιστική 21/2/2014
ΠΙΚΕΡΜΙ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 55-77
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 18, Φράγγος 15(2), Κουκουζέλης 14(2), Βλάχος, Πετρου 8, Τούλας 1, Συλαιδής 9, Σιφναίος , Τσώνης, Αντωνίου, Φλαμουράκης 12, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ..

19η Αγωνιστική 7/3/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΓΤΗ – ΚΟΥΡΟΣ 57-66 (20-35) (VIDEO)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 7, Φράγγος 9(1), Κουκουζέλης 16(2), Βλάχος 9(1), Πέτρου 4, Τούλας, Συλαιδής 10, Σιφναίος, Τσώνης, Αντωνίου, Φλαμουράκης 2, Μαντάλας.

20η Αγωνιστική 14/3/2014
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 66-46(33-27)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 6, Φράγγος 15(2), Κουκουζέλης 7, Βλάχος, Πέτρου 10, Τούλας, Συλαιδής 8(2), Σιφναίος, Τσώνης, Αντωνίου, Μαντάλας.

21η Αγωνιστική 21/3/2014
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ(Ε) 73-43(33-28)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Λαγουδάκης Α 4, Φράγγος 30(1), Κουκουζέλης, Βλάχος, Πέτρου 10, Τούλας, Συλαιδής 6, Σιφναίος 12(2), Τσώνης 3, Αντωνίου, Μαντάλας 8.

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

 

Β’ Φάση 
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 53 – 35 (29-21)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 6, Μαντάλας, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 3, Μαστρογιαννόπουλος 2, Νάσσου 13(1), Παπαγιαννάκος, Χατζής, Υφαντής 8, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 6, Σιφναίος 15(1)

 

Γ’ Φάση
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 46 – 54 (19-33)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 4, Μαντάλας 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Μαστρογιαννόπουλος 1, Νάσσου 10(1), Παπαγιαννάκος, Χατζής, Υφαντής 10(1), Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ 2, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 7, Σιφναίος 8.