2020-2021

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

ΣΟΥΡΜΠΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 8

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7

Ζ.Α.Ο.Ν. 7

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5

ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 5

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β 4

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 4

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 20

ΔΕ12/10/202020:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ95 - 24

ΔΕ12/10/202022:00ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ21 - 84

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΟΚΑΜ 21-84ΟΚΑΜ: (Κουκουζελης) Καράμπελα 2 (7 ασ.), Γραβαλου 4, Κωστα 6, Μπελεκουκια Ελ. 20 (12ριμπ), Μπαιρακταρη 9, Ελματζογλου 7, Μπελεκουκια Εμ. 6, Σοβαρα 4, Μαρκακη Ν. 8, Μαρκακη Ε. 18 (9 ριμπ).

 

ΔΕ12/10/202022:00ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ44 - 42

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ19/10/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ70 - 17

ΔΕ19/10/202021:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΖ.Α.Ο.Ν.36 - 69

ΔΕ19/10/202021:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ52 - 28

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 20

ΔΕ26/10/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ46 - 33

ΔΕ26/10/202020:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β62 - 28

ΔΕ26/10/202021:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.39 - 65

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ02/11/202021:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ96 - 35

ΔΕ02/11/202021:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ37 - 38

ΔΕ02/11/202021:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΖ.Α.Ο.Ν.38 - 51

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕ09/11/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΔΕ09/11/202020:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΔΕ09/11/202021:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΔΕ09/11/202021:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 20

ΔΕ16/11/202021:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΖ.Α.Ο.Ν.0 - 0

ΔΕ16/11/202021:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ0 - 0

ΔΕ16/11/202021:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ23/11/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΔΕ23/11/202021:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΔΕ23/11/202021:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: Ζ.Α.Ο.Ν.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.Ζ.Α.Ο.Ν.0 - 20

ΔΕ30/11/202020:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΔΕ30/11/202021:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΔΕ30/11/202021:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ07/12/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΔΕ07/12/202021:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΔΕ07/12/202021:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ14/12/202020:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΖ.Α.Ο.Ν.0 - 0

ΔΕ14/12/202021:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 0

ΔΕ14/12/202021:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 20

ΔΕ21/12/202020:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΔΕ21/12/202021:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ0 - 0

ΔΕ21/12/202021:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ11/01/202121:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΔΕ11/01/202121:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.Ζ.Α.Ο.Ν.0 - 0

ΔΕ11/01/202121:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 20

ΔΕ18/01/202120:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΔΕ18/01/202121:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΔΕ18/01/202121:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕ25/01/202121:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΖ.Α.Ο.Ν.0 - 0

ΔΕ25/01/202121:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 0

ΔΕ25/01/202121:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΔΕ25/01/202121:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ01/02/202121:00ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΔΕ01/02/202121:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΔΕ01/02/202121:30ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣΖ.Α.Ο.Ν.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 20

ΔΕ08/02/202121:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΔΕ08/02/202121:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ0 - 0

ΔΕ08/02/202121:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: Ζ.Α.Ο.Ν.

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζ.Α.Ο.Ν.ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.20 - 0

ΔΕ15/02/202120:001o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0 - 0

ΔΕ15/02/202121:30ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ0 - 0

ΔΕ15/02/202121:30ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΒΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ0 - 20

ΔΕ22/02/202120:30ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΖ.Α.Ο.Ν.0 - 0

ΔΕ22/02/202121:30ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΔΕ22/02/202121:30ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.

2017-2018

ΡΟΣΤΕΡ

 

Μαρίνη Παρασκευή
Μαρίνη Κατερίνα
Πίντζου θεοδωρα
Μαχαίρα μαριεττα
Κατσάνου Ελένη
Μάρρα Ανιτα
Μπαϊρακτάρη Γεωργία
Σουρμπάτη Δέσποινα
Γιάννη Μαίρη
Καρκάμπουνα Ιωάννα
Πετούρη Ιωάννα
Παπαδημητρίου Ελένη

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 32 16-0

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29 13-3

ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 27 11-5

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 25 9-7

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24 8-8

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 22 6-10

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 19 4-11

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17 2-13

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 13 3-7

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΜΠΑΓΛΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 02/10/2017
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50 – 23
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Μπαγλαντζή): Μάρρα, Μαρίνη Π. 4, Καράμπουνα, Σουρμπάτη 2, Μαχαίρα, Πίντζου 3, Μαρίνη Α. 14, Πετούρη, Κατσάνου.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 09/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62 – 36
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Μπαγλαντζή): Μάρρα 2, Μαρίνη Π. 10, Καράμπουνα, Σουρμπάτη, Μαχαίρα 5, Πίντζου 30, Μαρίνη Α. 15, Κατσάνου.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 16/10/2017
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 47
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Μπαγλαντζή): Μάρρα, Μαρίνη Π, Καράμπουνα, Σουρμπάτη, Μαχαίρα, Πίντζου, Μαρίνη Α, Κατσάνου.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 23/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 37 – 51
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Μπαγλαντζή): Μάρρα, Μαρίνη Π, Καράμπουνα, Σουρμπάτη, Μαχαίρα, Πίντζου, Μαρίνη Α, Κατσάνου.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 06/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 61 – 33

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 13/11/2017
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17 – 42

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 20/11/2017 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35 – 56
 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 27/11/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 36 – 25

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 04/12/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 34 – 44

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 11/12/2017 19:45 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57 – 37

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 18/12/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 38 – 36

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 15/01/2018 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 38

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 29/01/2018 21:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42 – 41

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 05/02/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 35 – 37

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 12/02/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 20 – 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 05/03/2018 20:15 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 28