2020-2021

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Α' ΦΑΣΗ 03ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α

 

ΑΧΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΔΕΣΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΡΑΙΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΛΗΡΟΔΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΞΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΥΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΖΑΝΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ25/10/202009:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ30 - 36

ΚΥ25/10/202011:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΚΥ25/10/202016:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ29 - 25

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ01/11/202010:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ22 - 62

ΚΥ01/11/202013:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ44 - 34

ΚΥ01/11/202015:00ΚΕΡΑΤΕΑΣΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ08/11/202010:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0 - 0

ΚΥ08/11/202011:00ΣΠΑΤΩΝΑ

ΟΚ ΣΠΑΤΩΝΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ0 - 0

ΚΥ08/11/202016:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ15/11/202009:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΚΥ15/11/202010:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΚΥ15/11/202013:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ22/11/202010:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ0 - 0

ΚΥ22/11/202015:00ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΚΥ22/11/202016:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ29/11/202009:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΚΥ29/11/202010:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ0 - 0

ΚΥ29/11/202016:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟ

ΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ06/12/202010:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΚΥ06/12/202011:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΚΥ06/12/202015:00ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ13/12/202010:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΚΥ13/12/202013:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΚΥ13/12/202015:00ΚΕΡΑΤΕΑΣΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ20/12/202009:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΚΥ20/12/202011:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0 - 0

ΚΥ20/12/202016:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ10/01/202110:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΚΥ10/01/202113:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΚΥ10/01/202115:00ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ17/01/202110:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΚΥ17/01/202111:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΚΥ17/01/202115:00ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ24/01/202100:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΚΥ24/01/202109:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΚΥ24/01/202110:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ31/01/202110:00ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

ΚΥ31/01/202111:00ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ0 - 0

ΚΥ31/01/202113:00ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ07/02/202109:301o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0 - 0

ΚΥ07/02/202110:00Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ0 - 0

ΚΥ07/02/202116:15ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ0 - 0

ΡΕΠΟ: ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ

 

2019-2020

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΔΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΜΑΡΡΑ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΕΛΕΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΝΤΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

 

Α’ ΦΑΣΗ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/11/2019 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 45 – 60

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/11/2019 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 20 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/11/2019 10:00 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 72

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/11/2019 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 48 – 52

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/12/2019 11:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20 – 57

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 – 0 ΕΠ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 16:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65 – 42

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/02/2020 14:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 40 – 34

 

 Α’ ΦΑΣΗ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 44 – 64
.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/12/2019 12:30 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 – 83

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52 – 55

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/01/2020 13:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 90

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 48 – 63

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 20 – 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/02/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 52 – 40

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

2018-2019

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΈΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ
ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΉΛΙΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΦΑΡΟΥΚΟΥ ΚΛΕΙΝΤΙ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Α’ ΦΑΣΗ 1ος Όμιλος

 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 24
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 22
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 19
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 19
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 19
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 18
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 11

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/11/2018 12:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 39 – 19

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 10:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31 – 39

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/11/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  43-37

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 16:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36-44

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.  83-40

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/12/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 59

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 55-52

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙ

ΩΝ – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 39 – 35

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/01/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 45 – 42

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 00:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 55

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/02/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 46 – 42

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33 – 56

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/02/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 49 – 59

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/03/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. –  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50 – 55

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ »ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ» 

 

Η ομάδα μίνι του συλλόγου μας μετά την πρώτη θέση που κατέλαβε στον όμιλό της στο τουρνουά της ΕΣΚΑ συνέχισε τις επιτυχίες κατακτώντας με άνεση την πρώτη θέση και  στο τουρνουά «Ανδρέας Μάρκος»  που διοργανώνει η ΑΕΚ Περιστερίου.
Ευχαριστούμε τους ανθρώπους της ΑΕΚ Περιστερίου  για την εξαιρετική διοργάνωση αλλά και τους  γονείς των μικρών μας αθλητών για την στήριξη των παιδιών τους και τις θυσίες που απαιτήθηκαν για να παρουσιάσουμε αυτό το αποτέλεσμα.
Το μεγάλο μπράβο όμως ανήκει δικαιωματικά στους αθλητές της ομάδας, που μας προσέφεραν, πέρα από τα αποτελέσματα που δεν πρέπει να μας απασχολούν  σ αυτές τις ηλικίες,  όμορφες στιγμές παρουσιάζοντας συγχρόνως καθημερινή βελτίωση τόσο σε ατομικό όσο και σε ομαδικό επίπεδο και αυτό θα πρέπει να παραμείνει ως βασικός στόχος όλων.
Για την ιστορία:
7/4/2019 ΑΕΚ Περιστερίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 26-52

 

14/4/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΠΑΟ Δάφνη 63-13
 

21/4/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. 59-41
 

5/5/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΕΚ Περιστερίου 49-22
 

12/5/2019 ΠΑΟ Δάφνη – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 13-64
 

19/5/2019 ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 48-58
 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
8/6/2019 Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Α.Ο. Αιγάλεω 47-38

 

ΤΕΛΙΚΟΣ
9/6/2019 Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 37-50

 

ROSTER:
Προπονητής: Μάρκος Παπακωνσταντίνου.
Πνευματικος Παναγιώτης, Κόλλιας Ανδρέας, Χατζής Γεράσιμος, Παπάς Αλέξανδρος, Λυριτης Αλέξανδρος, Γρετος Μιχάλης, Γρετος Νικόλας, Μαραγκακης Γιάννης, Λεκκας Ορφέας, Κολιαβασιλης Μιχάλης, Σγούρος Αλέξανδρος, Πετρισης Κυριάκος, Φόρος Μάριος, Φαρουκου Κλειντι, Ζαχαρίας Μάξιμος, Δημητρίου Χρήστος, Μήλιος Στέλιος, Ρουσακης Γιάννης, Γραμματικός Σταμάτης, Ντατσας Κωνσταντίνος

2017-2018

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Β

 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
ΞΥΘΑΛΗΣ 2003
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003
ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2002
ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΓΚΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002

ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΔΙΚΟ Α

 

Παπαδόπουλος
Καμιλέρης
Βλάχος
Καρλαύτης
Πουλόπουλος
Πνευμετικός Π
Παπαπέτρου
Φράγγος
Σινάνης
Δρίτσας
Νούτσος
Πνευματικός Γ.
Ντούνης

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' Φάση 4ος Όμιλος

 

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 29
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 25
ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ 23
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 21
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 14
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β 13

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 54 – 34

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/11/2017
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  46 – 30

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 46 – 51

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/11/2017
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18 – 55

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 40 – 38

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/12/2017
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 48

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/01/2018
ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51- 61

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β 20 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 28/01/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 44

 

 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 32 – 34

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34 – 40

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 36 – 27

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50 – 62

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 43 – 28

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρ

ΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ 61 – 46

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/04/2018
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 10 – 36

2016-2017

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

 1 ΒΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙ 2004
2 ΚΑΜΖΑΣ ΑΡΜΑΝΤΟ 2004
3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004
4 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004
5 ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004
6 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004
7 ΣΑΡΚΟΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004
8 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004
9 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004
11 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004
12 ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004
13 ΑΜΠΝΤΡΑΜΠΟ ΓΙΟΥΣΕΦ 2004
14 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 2004
16 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004
17 ΛΟΥΜΠΕΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2004
18 ΚΑΛΟΦΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
19 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004
20 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004

1η Αγωνιστική 29/1
Γ.Σ.Λαυρίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 57-27
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Πετρίσης, Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης.

 

2η Αγωνιστική 5/2
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Α.Ο.Λαγονησίου 35-18 (10-4)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Πετρίσης, Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας.

 

3η Αγωνιστική 12/2
Γ.Σ.Κερατέας – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 39-24
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Σαρκσάκης.

 

4η Αγωνιστική 19/2  
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – ΑΟΚ Σπάτων 35-20
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Σαρκσάκης.

5ηΑγωνιστική 5/3
ΓΣ Κορωπίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 20-27
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης.

 

6η Αγωνιστική 12/3
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Λαυρίου  20-33
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης, Φράγκος, Σαρκοσάκης

 

7η Αγωνιστική 19/3
ΑΟΑ Λαγονησίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων  22-43
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης, Φράγκος.

 

8η Αγωνιστική 26/3
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Κερατέας 40-32
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Πέππας, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Πετρίσης, Φράγκος, Σαρκοσάκης, Μαστρογιαννόπουλος

 

 

2015-2016

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΣ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 36(18-0)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 34(16-2)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝΑ 32(14-4)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 29(11-7)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27(9-9)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26(8-10)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24(6-12)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23(5-13)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 21(3-15)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 18(0-18.

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΜΠΑΜΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑ

 

1η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23-49 (10-24)

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 57-26(29-18)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Παππάς, Φράγκος, Μωραιτόπουλος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Φίλης, Χριστοδούλου, Μπαμπιονιτάκης, Πνευματικός.

 

3η Αγωνιστική
Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-41
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Παππάς, Φράγκος, Μωραιτόπουλος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Φίλης, Χριστοδούλου, Μπαμπιονιτάκης, Πνευματικός.

 

4η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ

 

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 56-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Τσάνι, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Πνευματικός Γ, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Λάσκος, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης.

 

7η Αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41-46
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Τσάνι, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης.

 

8η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 57-46
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Πνευματικός Γ, Μπαμπιονιτάκης, Φίλης, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης.

 

9η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΛΑΥΡΙΟΥ 47-37
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος

 

10η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-61
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Σπηλιώτης, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Ρηγόπουλος, Χριστόπουλος, Πνευματικός Π.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ β’ φάση 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΟΛΥΜΠ. ΠΑΠΑΓΟΥ 55-43
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

 

2η Αγωνιστική
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-53
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

 

3η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-43
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πέππας, Φράγγος, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

 

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74-60
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

 

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 49-82
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπούρης, Πέππας, Μωραιτόπουλος, Μπαμπιονιτάκης.

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

1η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΛΑΥΡΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27-47Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πέππας, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Λάσκος,
Πνευματικός Γ, Παπουτσής, Μπαμπούρης.

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Ο.ΚΑ.ΣΠΑΤΩΝ 51-23
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης, Λάσκος, Παπουτσής, Πνευματικός Π

 

3η Αγωνιστική
Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Πνευματικός Π, Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Λάσκος, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Μαντάλας, Φίλης,Φράγκος, Πέππας, Πνευματικός Γ, Βλάχος, Κωστέλλος, Μακρής, Τσακαλώφας.

 

4η Αγωνιστική 
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 65-58
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Λάσκος, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Σπηλιώτης, Μαντάλας, Φίλης,Φράγκος, Κωστέλλος, Μακρής, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Λουμπέτης.

 

5η Αγωνιστική 
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Φίλης, Κωστέλλος, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης, Μπαμπιονιτάκης

 

6η Αγωνιστική 
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 51-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Φίλης, Κωστέλλος, Αμπατζόγλου, Λεμπέσης, Μπαμπιονιτάκης, Λουμπέτης, Κόλα, Μαντάλας, Λάσκος

 

7η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Κωστέλλος, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Φράγκος, Σπηλιώτης, Κόλα, Αμπντράμπο, Χριστόπουλος, Κουκουζέλης.

 

8η Αγωνιστική 
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1-2
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Λάζαρος, Μακρής, Σπηλιώτης, Κωστέλλος, Αμπντράμπο, Κάμζα, Παπουτσής.

 

9η Αγωνιστική 
Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Φράγκος, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Μπαμπούρης, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Κάμζα, Μαργαρώνης, Παπουτσής.

 

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 56-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Αμπατζόγλου, Λάζαρος, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Λουμπέτης, Κάμζα, Σπηλιώτης, Φράγκος, Βασιλείου.

 

11η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 84-37
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Κάμζα, Φράγκος, Λάσκος, Μωραιτόπουλος, Παπουτσής, Αμπντραμπο, Τσακαλωφάς.

 

12η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 29-47
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Φράγκος, Λάσκος, Αμπατζόγλου, Χριστόπουλος, Παπουτσής,Τσακαλωφάς, Κωστέλλος, Πέππας, Μακρής.

 

13η Αγωνιστική
Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-28
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Πνευματικός Μαργαρώνης, Κάμζα, Φράγκος, Λάσκος, Παπουτσής, Πέππας, Σπηλιώτης, Χριστόπουλος

2014-2015

1η Αγωνιστική
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61- 40
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32- 30

 

2η Αγωνιστική
ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 44- 39
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 39- 17

 

3η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49- 36

 

4η Αγωνιστική
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39- 53
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 58- 45

 

5η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 51- 31
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27- 39

 

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 46
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25- 71

 

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 41- 29
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0

 

1η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 38- 61
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 48- 33

 

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 64- 56
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31- 40

 

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45- 44
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45-44
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 6, Γκόρος 2, Παστρικός, Κομιανός 11, Φίλης 10, Μωραιτόπουλος 4, Μπουλούκος 2, Μπαμπιονιτάκης, Λάμπου, Γκίνης.

 

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 64- 27
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0- 0
Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-45 (28-33)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Γκόρος, Γκλιάτης, 2, Παστρικός, Κομιανός 20, Φίλης 3, Πετούρης, Λάμπου, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 1, Κρασσάς, Μπαμπιονιτάκης, Γκίνης

 

5η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 59
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50- 45
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50-45(27-19)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 5, Γκόρος, Παστρικός, Κομιανός 24, Φίλης 6, Πετούρης, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 2, Κρασσάς

 

 

 

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 20- 0
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 47- 12

 

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42- 54
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42-54(20-23)
Ο.ΚΑ.Μ.(Παπαγιαννάκος): Παπαγιαννάκος 9, Μαντάλας 5, Γκόρος 1, Παστρικός, Κομιανός 14, Φίλης 6, Φράγκος 15, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 4, Μπαμπιονιτάκης, Γκλιάτης, Κρασσάς.

 

 

Β ΦΑΣΗ 4ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-33
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-35 (29-15)
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Παπαγιαννάκος 9, Γκόρος 2, Γκλιάτης 2, Κομιανός 4, Φίλης 3, Τσικέλης 1, Μαντάλας 5, Φράγκος 6, Μωραιτόπουλος 3(1), Λεμπέσης.

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 26-69 (13-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 8, Γκόρος 5, Φίλης 2, Τσικέλης 1, Μαντάλας 2, Φράγκος 7, Λεμπέσης, Πετούρης, Μπουλούκος 1, Κρασσάς, Λάμπου, Παστρικός, Μωραιτόπουλος.

 

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34-58 (14-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 13, Γκόρος, Φίλης 8,Φράγκος 5, Λεμπέσης 2, Πετούρης 4, Μπουλούκος , Κρασσάς 2, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης.

 

5η Αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-30 (37-13)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 14, Γκόρος 3, Φράγκος, Λεμπέσης 1, Πετούρης, Κομιανός 7, Κρασσάς, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης, Τσικέλης 5, Παστρικός, Γκλιάτης, Μωραιτόπουλος.

 

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-24 (31-7)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Καρλαύτης 2,Πετούρης, Σπηλιώτης, Γκόρος 1, Τσικέλης , Φουντουλάκης 2, Κομιανός 3, Φίλης 14(1), Γκλιάτης, Παστρικός

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 (11-2)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24 (11-2)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20 9-2-1
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 17 (5-7)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 17 (5-7)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16 (4-8)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 16 (5-6)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 13 (0-13)

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

2013-2014

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 18 (8-2)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 17 (7-3)
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 14 (3-8)
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13 (4-5)
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 11 (3-5)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 11 (0-11)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

 

1η Αγωνιστική

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1-2

 

2η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

 

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1-2

 

4η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

 

5η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-2

 

6η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – .ΡΕΠΟ 0- 0

 

7η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

 

1η Αγωνιστική
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

 

2η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 1-2

 

3η Αγωνιστική
Α.Σ.ΠΑΠΑΓΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Διαμαντής, Αλεξανδράκης, Πέππας, Βασιλείου, Μαρινάκος, Ορφανός, Γκλιάτης.

 

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Αλεξανδράκης, Πέππας, Μαρινάκος, Ορφανός, Μαστρογιαννόπουλος, Αμπντράμπο, Λεμπέσης.

 

5η Αγωνιστική
Κ.Α.Π. – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Πέππας, Μαρινάκος, Μαντάλας, Λεμπέσης, Λάμπου, Παπαγιαννάκος, Παστρικός, Τσικέλης, Κρασσάς, Γκλιάτης