2023-2024

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ                 43 22 21-1 1621-1291

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                 40 22 18-4 1780-1532

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.   36 22 14-8 1502-1375

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ                   36 22 14-8 1483-1398

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ                        35 22 13-9 1521-1437

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ          33 22 11-11 1428-1397

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                32 22 10-12 1273-1317

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                   30 22 8-14 1359-1563

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                    30 22 8-14 1303-1446

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ                    29 22 7-15 1310-1446

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ               26 22 5-16 1246-1402

ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ           25 22 3-19 1192 -1414

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ:  19:30-21:30
ΤΡΙΤΗ: GAME 21:30 
ΠΕΜΠΤΗ: 19:15-20:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 12:00-13:30
ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:00-14:30

ΡΟΣΤΕΡ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2006
ΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2007
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2007

ΜΑΡΡΑ ΑΝΤΡΕΑ 2007

ΜΠΕΛΕΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007

ΝΤΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007

ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2007

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/09/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 81-90

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/09/2023
21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ.
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66-71

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

03/10/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 69-39


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

10/10/2023
00:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74-68

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17/10/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 71-73

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24/10/2023
00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43-62

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

07/11/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 59-75

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14/11/2023
00:00 ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 60-48

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21/11/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ 72-78

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2023
00:00 ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ)

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 94-58

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

05/12/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 56-53

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

12/12/2023
00:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20-0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/12/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 61-68

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09/01/2024
00:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54-46

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16/01/2024
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-53

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/01/2024
00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ)

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 73-61

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30/01/2024
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 38-48

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

06/02/2024
00:00 ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 72-45

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

13/02/2024
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 63-73

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/02/2024
00:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66-57

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/02/2024
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 60-65

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

05/03/2024
00:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ.

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65-39

2022-2023

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  36  18 18-0 1274-8564

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ  34  18 16-2 1395-987

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  30  18 12-6 1374-1077

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  30  18 12-6 1179-938

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  28  18 10-8 1174-1302

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  26  18 8-10 1194-1087

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ  23  18 5-13 987-1121

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  23  18 5-13 785-1082

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. 21  18  3-15 769-1232

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  19  18 1-17 942-1391

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ:  18:30-20:00
ΤΡΙΤΗ: GAME 21:30 
ΤΕΤΑΡΤΗ: 20:00-21:30
ΣΑΒΒΑΤΟ: 18:30-20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ  13:00-14:30

ΡΟΣΤΕΡ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2006
ΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006

ΚΑΜΙΛΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006
ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2005

ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005
ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/09/2022
21:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 67-69
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Πνευματικός, Μαραγκάκης, Σινάνης 1, Φράγγος 18(2), Κορωνίδης 6, Κόλλιας 6, Ευαγγελόπουλος 14, Νούτσος 23(1).

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/09/2022
20:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π.  -  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  29-94
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Πνευματικός 11, Μαραγκάκης 4, Σινάνης 4, Φράγγος 20(3), Κορωνίδης 11, Κόλλιας 8, Ευαγγελόπουλος 22, Νούτσος 15(1).

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04/10/2022
21:30ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 113-69
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Πνευματικός 7(1), Μαραγκάκης 4, Σινάνης 3, Φράγγος 20(4), Κορωνίδης 12, Κόλλιας 17(2), Ευαγγελόπουλος 33 Νούτσος 17(1).

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11/10/2022
20:00ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25-79 (20-48)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Πνευματικός 3, Μαραγκάκης 6, Σινάνης, Φράγγος 23(2), Κορωνίδης 16, Κόλλιας 9, Ευαγγελόπουλος 17(1), Νούτσος 5.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18/10/2022
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 73-63
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Φουντάς, Μαραγκάκης 2, Σινάνης, Φράγγος 26(3), Κορωνίδης 7, Κόλλιας 1, Ευαγγελόπουλος 14, Νούτσος 23(1).

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25/10/2022
21:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-70 (38-27
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Φουντάς, Μαραγκάκης 4, Σινάνης 4, Φράγγος 5, Κορωνίδης 9, Κόλλιας 10, Ευαγγελόπουλος 11, Νούτσος 27.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01/11/2022
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 87-45 (47-23)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Φουντάς 2, Μαραγκάκης 7, Σινάνης 8, Παπαδόπουλος 6, Φράγγος 20(2), Κορωνίδης 14, Κόλλιας 10, Ευαγγελόπουλος 17(1), Νούτσος 3.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08/11/2022
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 93-75 (43-38)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Φουντάς, Μαραγκάκης 2, Σινάνης 6, Παπαδόπουλος, Φράγγος 24(4), Κόλλιας 12, Ευαγγελόπουλος 25(1), Νούτσος 24.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/11/2022
21:45 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ.
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81-80

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Γραμματικός 5(1), Πνευματικός 7(1), Μαραγκάκης 5, Σινάνης 2, Φράγγος 13(1) Κόλλιας 14, Ευαγγελόπουλος 21, Νούτσος 13(1).

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/11/2022
19:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79-47
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Πνευματικός 3(1), Μαραγκάκης 4, Σινάνης 2, Παπαδόπουλος, Φράγγος 10, Κόλλιας 4, Κορωνίδης 4, Ευαγγελόπουλος 14(1).

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2022
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. 82-38

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Πνευματικός 6, Μαραγκάκης 2, Σινάνης 4, Παπαδόπουλος 2, Φράγγος 14, Κόλλιας 20(2), Κορωνίδης 16(2) Ευαγγελόπουλος 18.

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

06/12/2022
21:30 ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 85-77

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Μπέλεχας 3(1), Γιαννάκης Δ 4, Γιαννάκης Μ, Πνευματικός 12, Κόλλιας 17(2), Κορωνίδης 16(1), Ευαγγελόπουλος 25.

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

7/1/2023
20:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 68-44

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Μπέλεχας 6(1), Φράγγος 14(3), Μάρρας 3(1), Ντάτσας 2, Πνευματικός, Γραμματικός 7(1), Παπαδόπουλος 3(1), Μαραγκάκης 2, Σινάνης 4, Κόλλιας 6(1), Κορωνίδης 2, Ευαγγελόπουλος 19.

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/12/2022
21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ.
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-59

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Πνευματικός 3(1), Κόλλιας 11, Κορωνίδης 6, Ευαγγελόπουλος 23, Φράγγος 7(1), Μαραγκάκης 3, Σινάνης 6.

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

10/01/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 76-49(43-29)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Πνευματικός 2, Μαραγκάκης 1, Σινάνης 8, Παπαδόπουλος 3(1), Φράγγος 20(1), Κόλλιας 7, Κορωνίδης 13(1), Ευαγγελόπουλος 22.

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17/01/2023
21:30Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65-81 (33-36)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας 3(1), Καμμιλέρης 3, Μαραγκάκης 4, Σινάνης 6, Παπαδόπουλος, Φράγγος 6, Κόλλιας 16, Κορωνίδης 4, Ευαγγελόπουλος 39(1).

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24/01/2023
21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ.

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 64-65(35-31)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Δρίτσας, Καμμιλέρης 6, Μαραγκάκης 8, Σινάνης, Παπαδόπουλος, Φράγγος 13(1), Κόλλιας 13,  Ευαγγελόπουλος 25(1).

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

31/01/2023
21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 63-74(41-35)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: Μπέλεχας 1, Δρίτσας, Καμμιλέρης 5(1), Ντάτσας 2, Πνευματικός 9(1), Γραμματικός 2,  Μαραγκάκης 3, Σινάνης, Παπαδόπουλος, Φράγγος 19(2), Κόλλιας 6,  Ευαγγελόπουλος 14.

2021-2022

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
 

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 28 (14-1) 1089-831

Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 21 (13-8) 984-926

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 21 (7-7) 1049-1022

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 21 (7-7) 962-987

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 20 (7-6) 854-876

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 19 (5-9) 891-950

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18 (4-10) 906-980
----------------------------------------------------------------

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 17 (3-10) 821-984

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 18:30-19:45
GAME ΤΡΙΤΗ: 21:30 
ΠΕΜΠΤΗ: 19:00-20:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 18:00-19:30 (ΑΝΟΙΚΤΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ: 21:00-22:30
GAME: ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00

ΡΟΣΤΕΡ


ΒΙΝΝΙΚ ΜΙΚΑΕΛ 2005

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005

ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005

ΚΑΜΜΙΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004

ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005
ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004

ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005

ΣΑΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2005

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004

ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 28/09/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 59 - 68

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 05/10/2021
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  60 - 57

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 12/10/2021
ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71 - 50

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 19/10/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 73-67

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 26/10/2021
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 97-77

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 02/11/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 66-78

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 09/11/2021
Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 73-58

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 30/11/2021
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-48

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 07/12/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 49-59

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 14/12/2021
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ -ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 71-49

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 21/12/2021
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 84-76

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 11/01/2022 21:30
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
OΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-53

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕ 18/01/2021 21:00
ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ.
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 76-61

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 25/01/2022 21:30
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 85-71

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

2020-2021

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 6

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 5

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 5

Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 5

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 3

ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 3

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 3

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΑΜΠΝΤΡΑΜΠΟ ΙΩΣΗΦ 2003
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003
ΜΠΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΠΕΤΡΙΣΗΣ 2003
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ13/10/202021:30
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70 - 55

Ο.ΚΑ.Μεσογειων (Παπαγιαννακος): Καραμπελας 7(2), Αλεξίου 4(1), Φράγγος, Νούτσος Μ., Φουντουλάκης 11(3), Πετρίσης, Νούτσος Α. 19, Κομιανός 7, Δημητρακοπουλος ,Μπαμπιρης 10, Τοτσι 11, Θεοδωροπουλος.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ17/10/202021:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Α.

ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 - 69

Ο.ΚΑ.Μεσογειων (Παπαγιαννακος): Καραμπελας 6(1), Αλεξίου, Αμπντραμπο, Νούτσος Μ. 3(1), Φουντουλάκης 8(2), Πετρίσης, Νούτσος Α. 12, Κομιανός 9, Δημητρακοπουλος 2,Μπαμπιρης 18(2), Τοτσι 19, Θεοδωροπουλος 2.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΤΡ 27/10/2020
ΑΝΟΙΞΗΣ

Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68 - 70

Ο.ΚΑ.Μεσογειων (Παπαγιαννακος): Καραμπελας 2, Αλεξίου 2, Αμπντραμπο, Νούτσος Μ. 4, Φουντουλάκης 5(1), Νούτσος Α. 18, Δημητρακοπουλος,Μπαμπιρης 28(1), Τοτσι 3, Θεοδωροπουλος, Φραγγος 8(1).

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ.0 - 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 01/12/202020:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ.
ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 08/12/2020 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 15/12/2020 21:15

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

 

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 22/12/2020 21:30
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ.
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 12/01/2021 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 19/01/2021 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/01/2021 21:30
Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/02/2021 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 09/02/2021 21:30

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 16/02/2021 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/02/2021 21:30
Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 02/03/2021 21:30

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

2019-2020

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 40
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 39
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 39
Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 39
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 39
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 38
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 30
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 27
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 27
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 24
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 22

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ


ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001

ΜΟΡΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 

ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001

ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 24/09/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 58 – 62

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 01/10/2019 20:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 77 – 66

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/10/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 58 – 83

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/10/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 43

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 22/10/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 53 – 83

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/10/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 53

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/11/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  -ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 53 – 67

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/11/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 53 – 72

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/11/2019 21:00 ΑΝΟΙΞΗΣ
Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79 – 63

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/11/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 47 – 75

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 03/12/2019 21:30 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67 – 44

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/12/2019 21:30 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΛ.
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 45

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 17/12/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 53 – 54

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 14/01/2020 21:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 69 – 42

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 21/01/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74 – 78

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 28/01/2020 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 75 – 40

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 36 – 62

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/02/2020 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 82 – 47

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/02/2020 21:30 ΣΤΡΕΦΗ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74 – 36

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 53 – 75

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 03/03/2020 21:00 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67 – 54

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 10/03/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 63 – 75

2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41
—————————–
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 39
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 35
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 34
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 31
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 28
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 29
ΑΚΑ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 29
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 28
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 25
ΑΣΟΧ “ΦΟΙΒΟΣ” Β’ 23
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 20
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑ B 19
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 19
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β
ΑΣΟΧ “ΦΟΙΒΟΣ” Β’

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000
ΚΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΚΟΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΙΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002
ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΣΙΜΟΣ 2002
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΓΙΑΠΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ‘Ομιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 49 – 55

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/10/2018 20:30 ΠΕΥΚΗΣ Β
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 61

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 73-65

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 16/10/2018 20:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 52

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 46 – 53

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 76 – 54

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44 – 85

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65 – 47

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70 – 72

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 65 – 64

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 86 – 59

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74 – 63

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 48 – 44

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:15 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56 – 50

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 61 – 69

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81 – 51

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 47 – 67

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 24

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  –  ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 58 – 54

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  –  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71 – 44

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΣΤΡΕΦΗ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-67
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος – Μανδρατζής): Κυρίδης 4, Αλεξίου 4, Παταπάτης, Κυριαζής 19(2), Σπίνος 3(1), Ορφανός, Βουτσάς 11(2), Φράγγος Ν. 7(1), Τότσι 12, Νούτσος 7(1).

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 58 – 81

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16ος Όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/09/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β-ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’ 113 – 22

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 29/09/2018 20:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 59 – 55

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 75-43

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 86-42

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/10/2018 19:45 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 69 – 65

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 4/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 20 – 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 16:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 67 – 58

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 66 – 44

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 61 – 59

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 45 – 40

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 52 – 55

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 47-75

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/01/2019 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  33-57

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 55 – 64

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 64 – 55

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 34 – 48

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΑΘΛ. Β’ 68 – 42

2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 35 (17-1)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34 (16-2)
————————————————–
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 32 (14-4)
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 29 (11-7)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 27 (9-9)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 24 (6-12)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24 (6-12)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 22 (5-12)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 20 (3-14)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 20 (2-16)

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΚΟΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000
ΚΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 17/09/2017
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17-21(39-57)

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 24/09/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ 48 – 39

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 30/09/2017
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-45

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 08/10/2017
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 46 – 55

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 15/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 59-57

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 21/10/2017
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 – 72

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 66-30

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 12/11/2017
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 52

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 74-54

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 26/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 73 – 49

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 02/12/2017
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 45

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 10/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 62 – 41

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 17/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 66 – 36

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 13/01/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 58

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 106 – 50

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑ 27/01/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21- 53

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 62 – 49

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 61 – 63

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ
ΚΥ 25/02/2018
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57 – 58

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 49 – 79

 

ΚΥ 11/03/2018
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71 – 65

2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36 18-0 1348 906 442
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 34 16-2 1194 853

-------------------------------------------------------------------
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 32 14-4 1092 795
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 30 12-6 1066 869
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 27 9-9 945 983
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24 6-12 847 972
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24 6-12 936 1004
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 22 4-14 705 1181
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 22 4-14 862 1024 -162
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19 1-17 660 1068 -408

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000
ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000
ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1999
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1999
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΓΣ Παιανίας 74-62 (44-42)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής15(3), Καπερώνης 8(2), Κονιτόπουλος 9(1), Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 11(2), Νάσσου Ν 17, Χατζής 10(1), Παταπάτης, Λιόσης 4, Αντωνίου.


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. Πικερμίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 38-74 (10-28)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 6(1), Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς 2, Στάθης 7, Νάσσου Σ 13(3), Νάσσου Ν 14, Χατζής, Παταπάτης 2, Λιόσης 4, Αντωνίου 8, Σαμουρέλης, Οικονόμου 12.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚH
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ο.ΚΑ.Μεσογείων 51-63

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Εκπαιδευτήρια Πλάτων 72-39
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 11, Καπερώνης 13(3), Κονιτόπουλος 2, Μαγγανάς 2, Νάσσου Σ 22(1), Νάσσου Ν 10, Χατζής 7, Παταπάτης 1, Λιόσης 2, Αντωνίου, Οικονόμου 2, Στάθης.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αργοναύτης Ραφήνας – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 66-78 (33-39)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 20(1), Καπερώνης 14, Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς, Νάσσου Σ 17(1), Νάσσου Ν 12, Χατζής 4, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου 5(1), Σαμουρέλης, Στάθης.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Γ.Σ.Γλυκών Νερών 71-39 (42-21)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 15(3), Καπερώνης 2, Κονιτόπουλος 7, Νάσσου Σ 11(1), Νάσσου Ν 14(1), Χατζής 4, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου 9(1), Στάθης 7(1), Παταπάτης 2.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο Λαγονησίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 64-81(28-44)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 21(1), Καπερώνης 17(3), Κονιτόπουλος 1, Μαγγανάς 2, Νάσσου Σ 20(1), Νάσσου Ν 2, Χατζής 13, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου, Σαμουρέλης 2, Παταπάτης 3(1).



8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΟΚ Σπάτων 84-37 (49-19)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 13, Καπερώνης 13(1), Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς 4, Νάσσου Σ 9 , Νάσσου Ν 8, Χατζής 3, Αντωνίου 8, Οικονόμου 2, Παταπάτης 4, Σειμένης 10, Στάθης 2.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Μάκρη – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 44-74(34-47)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 16(1), Καπερώνης 10, Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 16(1), Νάσσου Ν 8, Χατζής 9, Λιόσης, Αντωνίου 6, Οικονόμου, Παταπάτης 2.

 

10η Αγωνιστική
Α.Σ.Παιανίας – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 58-69
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 13, Καπερώνης 4, Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 24(2), Νάσσου Ν 6, Χατζής 3, Μαργαρώνης 8, Σειμένης, Οικονόμου 6, Θεοχάρης

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.ΟΠικερμίου 83-51(35-29)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 14(2), Στάθης 4, Λιόσης 1, Κονιτόπουλος 17(2), Μαγγανάς 3(1), Σειμένης 5, Νάσσου Ν 12, Χατζής 13(1), Παταπάτης 4, Οικονόμου 4, Θεοχάρης 6, Αντωνίου.

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/12/2016
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Γ.Σ.Κερατέας 79-56(41-25)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 19(2), Καπερώνης 21(3), Στάθης, Λιόσης, Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς, Σειμένης, Νάσσου Ν 8, Νάσσου Σ 4(1), Οικονόμου 7(1), Θεοχάρης 10, Σαμουρέλης 2, Αντωνίου 2.

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/12/2016
Εκπ. Πλάτων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 66-89(27-39)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 33(2), Καπερώνης 24(4), Κονιτόπουλος 16(1), Μαγγανάς, Αντωνίου, Οικονόμου 6(1), Παταπάτης 2, Σειμένης 2, Στάθης 3, Θεοχάρης 3, Σαμουρέλης 2.

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/01/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Αργοναυτης Ραφήνας 66-60(38-30)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 27(2), Καπερώνης 7(2), Στάθης, Κονιτόπουλος 2, Μαγγανάς, Σειμένης, Νάσσου Ν 19, Νάσσου Σ 9(1), Οικονόμου, Θεοχάρης, Αντωνίου, Χατζής 2.

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/01/2017 14:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο. Λαγονησίου 77-46 (48-22)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 15, Καπερώνης 16(2), Στάθης, Κονιτόπουλος 7, Μαγγανάς, Νάσσου Ν 13, Νάσσου Σ 6, Οικονόμου 9(1), Αντωνίου 2, Χατζής 4, Σαμουρέλης 2, Λιόσης 3(1).

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29/01/2017
ΑΟΚ Σπάτων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 35-86
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής, Καπερώνης 7(1), Στάθης 6, Κονιτόπουλος 7(1), Μαγγανάς 7(1), Νάσσου Ν, Αντωνίου 6, Χατζής 5, Λιόσης 16, Παταπάτης 7(1), Θεοχάρης 14(1), Σειμένης 9(1) .

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12/02/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Νέα Μάκρη 57-37
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής, Καπερώνης 11(1), Στάθης 6, Κονιτόπουλος 10, Αντωνίου 4, Χατζής 11(1), Παταπάτης 2, Θεοχάρης, Σειμένης, Οικονόμου 4, Νάσσου Σ 8(1).


Πρωτάθλημα Εφήβων Ε.Σ.Κ.Α. Β΄Φάση (19/2/17)

1ος αγώνας μπαράζ ανόδου (νοκ-άουτ):
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 62-38 (32-18)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Κυριαζής 16(1), Καπερώνης 15(2), Κονιτόπουλος 4, Θεοχάρης, Μαργαρώνης 2, Οικονόμου, Νάσσου Σ 10(2), Νάσσου Ν 7, Χατζής 5, Βασιλείου, Στάθης 3, Αντωνίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β κατηγορία Γ φάση

(2ο μπαράζ ανόδου) 5/3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ (BAC) – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68-59(31-28)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Κυριαζής 13(1), Καπερώνης 4, Κονιτόπουλος 5, Θεοχάρης, Μαγγανάς, Οικονόμου, Νάσσου Σ 20(1), Νάσσου Ν 6, Χατζής 9, Στάθης 2, Αντωνίου,
Σειμένης.

2015-2016

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1998

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 36 18-0
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ Β 34 16-2
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 12-6
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 27 9-9
ΑΣΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 26 8-10
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26 8-10
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 25 7-11
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 23 6-11
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 22 6-11
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 18 0-18

 

1η Αγωνιστική:
Κυριακή 13/9/2015
Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 75-41(40-19)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 17(1), Γιαννακάκης 3(1), Οικονόμου 8(2), Νάσσου 18(3), Ρηγόπουλος 9, Χατζής 7, Βασιλακάκης 6.

 

2η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 80-70 (36-33)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Κυριαζής 18(1), Μαστρογιαννόπουλος 4, Οικονόμου 8(1), Νάσσου 25(1), Χατζής, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 6, Μήτσης.

 

3η Αγωνιστική:
Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 65-32(20-16)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 5, Γιαννακάκης 2, Οικονόμου 4, Νάσσου 23, Ρηγόπουλος 6, Χατζής 8(1), Βασιλακάκης 5(1), Παπαγιαννάκος 5

 

4η Αγωνιστική:
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66-68 (33-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 12, Κυριαζής 13(2), Μαστρογιαννόπουλος 13(3), Μήτσης, Γιαννακάκης, Οικονόμου, Νάσσου 19(1), Ρηγόπουλος, Χατζής 5, Βασιλακάκης 4, Παπαγιαννάκος 2.

 

5η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ69-35 (25-7)Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 6(1), Μήτσης 6(1),Μαστρογιαννόπουλος 2, Οικονόμου 12(3), Νάσσου 16, Ρηγόπουλος 11, Χατζής 13(1), Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 3.

 

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 72-76 (34-40)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 6, Μήτσης 3(1), Μαστρογιαννόπουλος 2, Οικονόμου 6(1), Νάσσου 32(2), Ρηγόπουλος, Χατζής 10, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 2, Κυριαζής 11(1).

 

7η Αγωνιστική
ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-56 (22-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 12(2), Μήτσης 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 3, Οικονόμου 9(1), Νάσσου 18(1), Χατζής 5, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 2.

8η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 65-66 (36-35)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 11(1), Κυριαζής 14(1), Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 1, Νάσσου 29(5), Χατζής 7, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 1, Βασιλακάκης 2

9η Αγωνιστική:
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-64 (36-35)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 9(1), Κυριαζής 13, Μαστρογιαννόπουλος 9(1), Οικονόμου 5(1), Νάσσου 14, Χατζής 4, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 8.

10η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65-93
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 16(2), Μαστρογιαννόπουλος 10(1), Οικονόμου 17(1), Νάσσου 19, Χατζής 5, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 14, Μήτσης 3, Γιαννόπουλος 5(1).

11η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ 76-82
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 16(1), Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 5, Νάσσου 27(1), Χατζής 2, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 5, Μήτσης 3, Γιαννόπουλος.

12η Αγωνιστική
Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29-75 (13-42)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 5(1), Μαστρογιαννόπουλος 8, Οικονόμου 10(1), Νάσσου 8, Χατζής 15, Κυριαζής 15(2), Ρηγόπουλος 8, Μήτσης, Γιαννόπουλος 6.

13η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 71-61 (23-31)
α’ παρ(46-46) β’ παρ(55-55) γ’ παρ(71-61)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 3(1), Οικονόμου 8(1), Νάσσου 20, Χατζής 11(1), Κυριαζής 29(2), Μήτσης, Γιαννόπουλος.

14η Αγωνιστική:
ΕΚΠ.ΠΛΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-60
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 5, Οικονόμου 11(3), Νάσσου 12, Χατζής 6, Μήτσης, Γιαννόπουλος 2, Ρηγόπουλος 2, Κονιτόπουλος 4, Σιφναίος 13(1)

 

15η Αγωνιστική:
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 77-57
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 1, Οικονόμου 4, Νάσσου 14(1), Χατζής 11, Κυριαζής 4, Μήτσης, Γιαννόπουλος 2, Σιφναίος 9,
Κονιτόπουλος 9, Παπαγιαννάκος 3

16η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ 77-57
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 4, Οικονόμου 10(2), Νάσσου, Χατζής 15(1), Κυριαζής 20, Μήτσης, Γιαννόπουλος, Παπαγιαννάκος 1, Σιφναίος 12(1), Κονιτόπουλος 15(1).

 

17η Αγωνιστική:
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51-80
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 9(1), Οικονόμου 6, Νάσσου 14, Χατζής 10, Κυριαζής 16(1), Μήτσης 2, Γιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος 3, Σιφναίος 8, Κονιτόπουλος 6, Ρηγόπουλος 4.

 

18η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 53-35
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 5, Οικονόμου, Νάσσου 12, Χατζής 6, Κυριαζής 14(1), Μήτσης , Γιαννόπουλος 4, Κονιτόπουλος 6, Ρηγόπουλος 6, Μήτσης

 

2η ΦΆΣΗ
Α.Σ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63-69 (26-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 8(1), Νάσσου 19(2), Χατζής 2, Κυριαζής 21(3), Μήτσης 3(1) , Γιαννόπουλος, Κονιτόπουλος 8(2), Ρηγόπουλος 2, Παπαγιαννάκος, Μαργαρώνης, Σιφναίος 6.

 

3Η ΦΆΣΗ:
Διαιτητές: Στρέμπας – Φραγκούλη
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ε.Κ. 58-99 (25-47)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 1, Οικονόμου 3(1), Νάσσου 10, Χατζής 4, Κυριαζής 15(2), Μήτσης, Γιαννόπουλος, Κονιτόπουλος, Ρηγόπουλος 1, Παπαγιαννάκος 4, Μαργαρώνης 2, Σιφναίος 18.
Α.Ε.Κ.:(Τσεπέλης-Αποστολίδης) Τσιάμπας 6, Μωραΐτης 9, Πρόφκα 6, Γεωργίου 8(1), Κουτσουγέρας 19(6), Χρηστακάκος 4, Κούβελας 16(1), Γούνης 4, Λιοκάτης 4, Καμαριανός 16, Τσαιφρίδης 4, Τάφα 4

2014-2015

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 

ΕΣΝ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 24(12-0)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21(9-3)
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 21(9-3)
Α.Ο.Κ ΣΠΑΤΩΝ 18(6-6)
Α.Ο.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 15(3-9)
Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14(2-10)
Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 13(1-11)

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΝΟΣ 1996
ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1996
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 1997
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1997
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1998
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1998
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1η Αγωνιστική
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38-82
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

 

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ν.ΜΑΚΡΗ 50-52
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

 

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΤΕΑ 60-54
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

 

5η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

 

6η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

 

7η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41-95
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

 

8η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ 81-62
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

9η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-68
ΣΠΑΤΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-68
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

 

10η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ 60-66
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 60-44
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

 

11η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 91-75
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

 

12η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ 0- 0

 

13η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΤΕΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 60-56
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

 

14η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

15η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

 

16η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 99-62 (49-29)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 15(1), Πέτρου 27, Πίντζος Σωτ. 8, Πίντζος Στα. 9, Σειμένης 22, Σιφναίος 10, Αντωνίου 10.

 

17η Αγωνιστική
ΡΑΦΗΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-64(26-31)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 8, Πέτρου 18, Πίντζος Σωτ. 4, Πίντζος Στα. Στεργίου, Σειμένης 21(2), Σιφναίος 7, Μπουλούκος, Ρηγόπουλος 6.

 

18η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ.ΣΠΑΤΩΝ 60-50 (33-20)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας, Πέτρου 2, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Στα, Σειμένης 23, Σιφναίος 13(1), Αντωνίου 6, Ρηγόπουλος 8, Κονιτόπουλος 5(1), Στεργίου 3, Μπουλούκος.

 

Β΄ ΓΥΡΟΣ
Κυριακή 1 Μαρτίου 2015

Δεν τα κατάφερε η εφηβική μας ομάδα στην έδρα του Εύνικου, πληρώνοντας το καταστροφικό τελευταίο δεκάλεπτο (32-14). Ενα μπράβο στα παιδιά και στον Μελά για την προσπάθεια όλης της χρονιάς.


ΕΥΝΙΚΟΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 102-82 (44-48)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 3(1), Πέτρου 19, Πίντζος Σωτ 5(1), Πίντζος Στα, Σειμένης 26(1), Σιφναίος 1, Αντωνίου 4, Ρηγόπουλος 3, Κονιτόπουλος 8, Στεργίου 4, Μπουλούκος, Χατζής 9

2013-2014

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 28 (14-0)

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 26 (12-2)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 24 (10-4)
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 21 (7-7)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 19 (5-9) 
Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ 18 (4-10)
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 18 (4-10)
Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14 (0-14)

 

ΡΟΣΤΕΡ

 

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995
ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995
ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1997
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 1997

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΣΟΡΗΣ
 

1η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 52-70
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 34-59
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52-39
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-Ν.ΜΑΚΡΗ 55-82
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 58 – 41(26-19)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 2, Πέτρου 15, Πίντζος Σωτ. Πίντζος Σταμ. 12, Κώστας 9(1), Πολύζος, Μπουλούκος 1, Καδρέφτσης Δ. 2.
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 55-30
ΡΕΠΟ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΡΕΠΟ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

 

3η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 62-70(33-31)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 10, Πέτρου 25(1), Πίντζος Σωτ. 1, Πίντζος Σταμ. 21(1), Μπουλούκος, Καδρέφτσης Δ. 2, Μαντάλας 3.
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 75-57
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24-72
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

 

4η Αγωνιστική
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 58-61
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 60-54
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 10, Πέτρου 20, Πίντζος Σταμ. 12(3), Μπουλούκος 4, Καδρέφτσης Δ. 1, Σιφναίος 7(1)
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-Ν.ΜΑΚΡΗ 59-60

 

5η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 60-42(23-20)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 14, Πέτρου 16(1), Πίντζος Σταμ. 15(1), Μπουλούκος 2, Καδρέφτσης Δ. 2, Πολύζος Γ. 2, Πίντζος Σωτ. 9(1)
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 73-44
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 55-40
ΡΕΠΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 55-44(39-25)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 17,Πίντζος Σταμ. 19, Μπουλούκος 2, Πολύζος Ι. 2, Πίντζος Σωτ. 4, Πολύζος Α.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-Ν.ΜΑΚΡΗ 26-66
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 48-58
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 52-70

 

 

7η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 54-23(25-11)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 13(1), Πίντζος Σταμ. 10, Μπουλούκος 10, Πολύζος Ι. 4, Πίντζος Σωτ. 13, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ. 4
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2-1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 78-67
ΡΕΠΟ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΕΠΟ Ν.ΜΑΚΡΗ

 

 

8η Αγωνιστική

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 52-61
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 33-56
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 64-62
ΡΕΠΟ Ν.ΜΑΚΡΗ
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

 

9η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-Ν.ΜΑΚΡΗ 45-72 (14-46)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 9, Πίντζος Σταμ. 5, Μπουλούκος 7, Πολύζος Ι. 4, Πίντζος Σωτ. 5, Πολύζος Δ, Πέτρου 15.
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 73-46
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΣ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 59-56
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

 

10η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ-Ν.ΜΑΚΡΗ 54-51
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΕΡΑΤΕΑ 49-57
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ 59-41
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ ΚΟΥΡΟΣ