2018-2019

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ Α’ ΦΑΣΗ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 12:15 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 15/12/2018 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 33-43

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 19/01/2019 15:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/01/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 61 – 24

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/02/2019 14:45 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 36

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 31 – 35

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 16/02/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 29 – 48

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 23/02/2019 14:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 21

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 16/03/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 29 – 22

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 30/03/2019 13:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 19 – 40

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 06/04/2019 18:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 25-35

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 13/04/2019 14:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

ΡΟΣΤΕΡ

Αλλαγιαννης Χρήστος
Γραμματικός Σταμάτης
Καζάνης Μάριος
Κολιαβασιλης Γιάννης
Κολιαβασιλης Σπύρος
Κωτσοβασιλης Γιώργος
Μάρα Αντρέας
Μπελεχας Γιώργος
Μπιμπικος Στυλιανός
Ντατσας Κωνσταντίνος
Παπαδόπουλος Γιώργος
Παπαφώτης Έκτορας
Παρασκευόπουλος Διονύσης
Ρουσακης Γιάννης
Στάθης Ανδρέας
Τσούκας Αλέξης.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 21
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 20
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 20
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 14
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 13
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 11

2017-2018

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/12/2017 ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41 – 38

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/12/2017  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 32 – 60

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 16/12/2017  ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 – 48

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 13/01/2018  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 38 – 22

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/01/2018  ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23 – 41

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 27/01/2018 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 20 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 03/02/2018 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28 – 31

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/02/2018  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 32 – 58

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 24/02/2018  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 44

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 03/03/2018 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 28 – 22

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/03/2018  ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70 – 40

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 17/03/2018 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 52 – 42

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 31/03/2018  ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23 – 49

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/04/2018  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 20 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/04/2018  ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35 – 41

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 28/04/2018  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 05/05/2018 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 76 – 48

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/05/2018 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 35 – 36

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 34
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 33
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 32
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 24
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 22
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 22
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 22
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 17
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 14

2016-2017

1η Αγωνιστική
ΚΑ.Π. Αγίας Παρασκευής – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 35-27     MVP: Καρλάφτης & Πνευματικός Γ.
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Δρίτσας, Σινάνης, Ντούνης, Πνευματικός Γ, Καμιλλιέρης, Ηλιόπουλος, Βλάχος, Παπαπέτρου, Παπαδόπουλος, Τρουμπούκης.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 03/12/2016
ΓΣ Γλυκών Νερών – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 68-29(28-8)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Δρίτσας, Σινάνης, Ντούνης, Πνευματικός Γ, Ηλιόπουλος, Βλάχος, Παπαπέτρου, Παπαδόπουλος, Κατσόγιαννης.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10/12/2016
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Λαυρίου 30-36(12-11)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Σινάνης, Ντούνης, Πνευματικός Γ, Ηλιόπουλος, Βλάχος, Παπαδόπουλος, Καμιλλιέρης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 17/12/2016 13:15 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 07/01/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/01/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Γλυκών Νερών 33-50
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Σινάνης, Ντούνης, Πνευματικός Γ, Βλάχος, Παπαδόπουλος, Καμιλλιέρης, Δρίτσας, Παπαπέτρου.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/02/2017
ΓΣ Λαυρίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 29-19
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Σινάνης, Ντούνης, Βλάχος, Παπαδόπουλος, Καμιλλιέρης, Δρίτσας, Παπαπέτρου.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/02/2017
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – ΓΣ Κορωπίου 55-28 (22-4)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Πνευματικός Π, Καρλάφτης, Πουλόπουλος, Φράγγος, Νάκος, Σινάνης, Βλάχος, Παπαδόπουλος, Καμιλλιέρης, Παπαπέτρου, Ηλιόπουλος, Πνευματικός Ι.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 25/02/2017 10:45 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

ΡΟΣΤΕΡ

1 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 2005
2 ΒΕΛΑ ΕΛΙΝΤΙΟΝ 2005
3 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2005
4 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2005
5 ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005
6 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ. 2005
7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2005
8 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005
9 ΚΑΜΙΛΛΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005
10 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005
12 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
13 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005
14 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
15 ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005
16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005
17 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005

2015-2016

ROSTER

ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003
ΑΜΠΝΤΡΑΜΠΟ ΓΙΟΥΣΕΦ 2004
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 2004
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004
ΛΟΥΜΠΕΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2004
ΚΑΜΖΑΣ ΑΡΜΑΝΤΟ 2004
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005
ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005
ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2005
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006
ΣΑΡΚΟΣΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 31
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 29
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 28
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 24
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 24
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 22
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 21
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 16

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 24-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Φράγκος, Χριστόπουλος, Πνευματικός Π, Καρλαύτης, Χριστοδούλου, Φράγγος, Πέππας, Φουντουλάκης, Αμπντραμπο, Σπηλιωτης, Πνευματικός Ι, Δημητρακόπουλος, Ρηγόπουλος, Λεμπέσης

2η Αγωνιστική
Α.Ο.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

3η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Α.ΝΙΚ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ 26-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Αμπντραμπο, Φράγκος, Βλάχος, Δημητρακόπουλος, Καρλλαύτης, Λεμπέσης, Πέππας, Ρηγόπουλος, Σινάνης, Σπηλιώτης, Φουντουλάκης, Φράγγος, Πνευματικός Γ, Χριστοδούλου.

4η Αγωνιστική
Α.Ε.Σ.Α.Φ. ΚΟΥΡΟΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Αμπντράμπο, Φράγκος, Δημητρακόπουλος, Καρλαύτης, Λεμπέσης, Πουλόπουλος, Νάκος, Φουντουλάκης, Φράγγος, Πνευματικός Γ, Χριστοδούλου, Πνευματικός Π, Κάμζα, Χριστόπουλος.

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 31-65
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φράγκος, Δημητρακόπουλος, Καρλαύτης, Λεμπέσης, Νάκος, Φουντουλάκης, Φράγγος, Πνευματικός Γ, Χριστοδούλου, Πνευματικός Π, Κάμζα, Χριστόπουλος, Πέππας, Σπηλιώτης, Ρηγόπουλος.

6η Αγωνιστική
ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 24-35
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φράγγος, Καρλαύτης, Λεμπέσης, Νάκος, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Πνευματικός Π, Κάμζα, Χριστόπουλος, Πέππας, Σπηλιώτης, Ρηγόπουλος, Σινάνης, Πουλόπουλος, Αμπντραμπο.

8η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Κ.Α.Π. 33-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φράγγος, Καρλαύτης, Λεμπέσης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Γ, Κάμζα, Χριστόπουλος, Πέππας, Σινάνης, Πουλόπουλος, Αμπντραμπο, Σπηλιώτης, Δημητρακόπουλος, Φράγκος, Βλάχος.

9η Αγωνιστική
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44-38
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φράγγος, Καρλαύτης, Λεμπέσης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Γ, Κάμζα, Χριστόπουλος, Πέππας, Πουλόπουλος, Σπηλιώτης, Δημητρακόπουλος, Φράγκος, Χριστοδούλου, Πνευματικός Π, Ρηγόπουλος, Κουκουζέλης.

10η Αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φράγγος, Καρλαύτης, Πνευματικός Π, Κάμζα, Χριστόπουλος, Πουλόπουλος, Δημητρακόπουλος, Αμπτράμπο, Σινάνης, Νάκος, Βλάχος .

11η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ 15-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Κάμζα, Χριστόπουλος, Φράγγος, Πνευματικός, Αμπντραμπο, Σινάνης, Νάκος, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Ρηγόπουλος, Φράγκος, Πνευματικός Γ, Πέππας, Λεμπέσης.

12η Αγωνιστική
ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Παπαγιαννάκος): Πουλόπουλος, Κάμζα, Χριστόπουλος, Καρλάφτης, Φράγγος, Αμπντραμπο, Σινάνης, Νάκος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Δημητρακόπουλος.

13η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΑΕΦ ΚΟΥΡΟΣ 23-38
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Κάμζα, Χριστόπουλος, Καρλάφτης, Φράγγος, Σινάνης, Νάκος, Πνευματικός Γ, Δημητρακόπουλος, Πνευματικός Π, Σπηλιώτης, Ρηγόπουλος, Κουκουζέλης.

14η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

15η Αγωνιστική
ΡΕΠΟ

16η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-20
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Κάμζα, Χριστόπουλος, Καρλάφτης, Φράγγος, Αμπντραμπο, Νάκος, Δημητρακόπουλος, Πνευματικός Π, Χριστοδούλου, Πέππας, Σπηλιώτης, Φουντουλάκης.

17η Αγωνιστική
Κ.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 39-32
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Κάμζα, Καρλάφτης, Φράγγος, Νάκος, Δημητρακόπουλος, Πνευματικός Π, Πνευματικός Γ, Χριστοδούλου, Πέππας, Σπηλιώτης, Φουντουλάκης, Σινάνης, Βλάχος, Λεμπέσης, Αμπντραμπο.

18η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 37-26
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάφτης, Φράγγος, Δημητρακόπουλος, Πνευματικός Π, Χριστοδούλου, Πέππας, Σπηλιώτης, Φουντουλάκης, Φράγκος, Βλάχος, Λεμπέσης, Χριστόπουλος, Ρηγόπουλος, Κουκουζέλης.

2014-2015

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Α. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20-57 (10-28)
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Μαντάλας 4, Μπαμπιονιτάκης 2, Γκλιάτης 7, Βασιλείου 8, Μωραιτόπουλος 4, Φίλης 6, Πνευματικός Ι, Γκίνης, Μπουλούκος 8, Φουντουλάκης 2, Κομιανός 16.

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ -Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 48-26(32-7)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 17, Μαστρογιαννόπουλος, Φίλης 3(1), Γκίνης, Πνευματικός Ι. 3, Μπουλούκος 3, Μπαμπιονιτάκης 5, Γκλιάτης 4, Βασιλείου 10, Μωραιτόπουλος 3.

3η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34- 42

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – TRIPLE CROWN 49-39(27-27)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαστρογιαννόπουλος, Φίλης 14, Γκίνης, Πνευματικός Ι, Μπουλούκος 4, Μπαμπιονιτάκης 2, Γκλιάτης 4, Βασιλείου 6, Μωραιτόπουλος 3, Κομιανός 16.

5η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23-64(14-35)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαστρογιαννόπουλος, Μαντάλας 21, Φίλης 14, Γκίνης, Πνευματικός 1, Μπουλούκος 2, Μπαμπιονιτάκης 4, Γκλιάτης, Βασιλείου 5, Μωραιτόπουλος 1, Κομιανός 16.

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 55-20(21-12)
Ο.ΚΑ.Μ.(Παπαγιαννάκος): Μαστρογιαννόπουλος 2, Μαντάλας 16, Γκίνης 2, Μπουλούκος 6, Μπαμπιονιτάκης 2, Γκλιάτης 4, Βασιλείου 2, Κομιανός 10, Μωραιτόπουλος 5, Κομιανός 16, Φουντουλάκης 6.

7η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30-80 (11-40)
Ο.ΚΑ.Μ.(Παπαγιαννάκος): Μαστρογιαννόπουλος 1, Μαντάλας 7, Γκίνης, Μπουλούκος 13, Μπαμπιονιτάκης 12, Γκλιάτης 6, Βασιλείου 17, Μωραιτόπουλος 7, Φουντουλάκης 4, Φίλης 13

38η Αγωνιστική
ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0- 0

4η Αγωνιστική
TRIPLE CROWN – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 61-42 (28-22)

Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 2, Μπουλούκος 10(1), Μπαμπιονιτάκης, Γκλιάτης 2, Βασιλείου 4, Μωραιτόπουλος 5, Φουντουλάκης, Φίλης 18(1), Πνευματικός Ι, Σπηλιώτης

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 43-12 (27-7)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 7, Μπαμπιονιτάκης 5, Γκλιάτης, Βασιλείου 2, Μαστρογιαννόπουλος, Φίλης 16, Πνευματικός Ι 2, Πέππας 6, Γκίνης, Καρλαύτης, Πνευματικός Π 4, Λάσκος 1

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Κ.Α.Π. 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Τσάνι, Λάσκος, Πνευματικός Π, Αμπντράμπο, Πέππας, Φράγκος, Παπακώστας, Διαμαντής, Σπηλιώτης.

2η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Αλεξανδράκης, Διαμαντής, Αμντράμπο, Πέππας.

3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης,Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Διαμαντής, Αλεξανδράκης, Γκλιάτης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι,

5η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική
ΚΑΠ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Τσάνι, Λάσκος, Πνευματικός Π, Αλεξανδράκης, Αμπντράμπο, Πέππας, Φράγκος, Φιλόπουλος, Παπακώστας

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Τσάνι, Λάσκος, Πνευματικός Π, Αλεξανδράκης, Αμπντράμπο, Πέππας, Φράγκος, Φιλόπουλος, Παπακώστας Σπηλιώτης, Διαμαντής, Κάμζα

8η Αγωνιστική
ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0

9η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Τσάνι, Λάσκος, Πνευματικός Π, Αλεξανδράκης, Αμπντράμπο, Πέππας, Φράγκος, Φιλόπουλος, Μπαμπούρης, Παπακώστας, Διαμαντής, Κάμζας, Μαστρογιαννόπουλος.

10η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΡΕΠΟ

2013-2014

ROSTER

ΛΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΜΠΕΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΚΟΥΡΠΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2002
ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΓΚΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΙΑΣ 2002
ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2003
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004
ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ 2013-14

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α.Ε.Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19 (9-1)
Α.Ο. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 19 (9-1)
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 16 (6-4)
Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗ 12 (2-8)
Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 11 (3-5)
Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11 (1-9)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.ΕΝ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-2
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΜΠΕΖΑΣ, ΚΟΜΙΑΝΟΣ, ΓΚΙΝΗΣ, ΠΕΤΟΥΡΗΣ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ, ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ, ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ, ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ, ΓΚΛΙΑΤΗΣ

2η Αγωνιστική
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ – Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68-12
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΜΠΕΖΑΣ, ΚΟΜΙΑΝΟΣ, ΓΚΙΝΗΣ, ΠΕΤΟΥΡΗΣ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ, ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ, ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ, ΦΙΛΗΣ, ΓΚΟΡΟΣ

3η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΩΡΩΠΟΥ 26-56

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗΣ 13-29

5η Αγωνιστική
Α.Ο.ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59-12

6η Αγωνιστική
Α.ΕΝ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 18 – 42
Ο.ΚΑ.Μ. (Μελάς): Μαστρογιαννόπουλος, Τσικέλης, Μπέμπεζας, Φράγκος, Κομιανός, Φίλης, Γκίνης, Κρασσάς Α. Κρασσάς Ν. Πετούρης, Πνευματικός, Μπουλούκος, Μπαμπιονιτάκης, Παπαγιαννάκος, Λάμπου, Παστρικός, Γλιάτης

8η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΩΡΩΠΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35-29
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: ΦΡΑΓΚΟΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΙΝΗΣ, ΜΠΕΜΠΕΖΑΣ, ΚΟΜΙΑΝΟΣ, ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ, ΦΙΛΗΣ, ΤΣΙΚΕΛΗΣ, ΚΡΑΣΣΑΣ Ν, ΚΡΑΣΣΑΣ Α, ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ, ΓΚΛΙΑΤΗΣ, ΛΑΜΠΟΥ, ΠΕΤΟΥΡΗΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ.

9η Αγωνιστική
Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 15-28
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ, ΓΚΟΡΟΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΥΛΟΣ, ΤΣΙΚΕΛΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ, ΚΟΜΙΑΝΟΣ, ΦΙΛΗΣ, ΓΚΙΝΗΣ, ΚΡΑΣΣΑΣ Ν, ΚΡΑΣΣΑΣ Α, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ, ΛΑΜΠΟΥ, ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ, ΓΚΛΙΑΤΗΣ.

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 18-44

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ 39-58(13-29)
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος) Μπαμπιονιτάκης, Παπαγιαννάκος, Πετούρης, Γκόρος 4, Τσικέλης, Λούστικ 15, Φράγκος 2, Κομιανός, Φίλης 6, Γκίνης, Πνευματικός 9, Κρασσάς Ν. 3, Παστρικός.

2η Αγωνιστική
ΛΑΓΟΝΗΣΙ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51-26(21-12)
ΟΚΑΜ:(Μελάς) Παπαγιαννάκος 2, Γκόρος , Τσικέλης 2, Φράγκος 2, Κομιανός 2, Φίλης 4, Γκίνης, Πνευματικός 8, Κρασσάς Ν. 4, Μπουλούκος 2, Παστρικός, Λάμπου.

3η Αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38-35 (21-11)
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Παπαγιαννάκος , Γκόρος 2 , Φράγκος 9, Κομιανός 6, Φίλης, Γκίνης 2, Πνευματικός 12, Κρασσάς Ν. 2,

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΛΑΥΡΙΟ 24-32
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Παπαγιαννάκος , Γκόρος 2 , Φράγκος , Κομιανός , Φίλης 5, Γκίνης , Πνευματικός 4, Κρασσάς Ν. 5, Μπουλούκος , Λάμπου, Μπέμπεζας, Λούστικ 5, Πετούρης, Κρασσάς Α, Τσικέλης.

5η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ- Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-35
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Γκόρος, Φράγκος 4, Γκίνης 1, Κρασσάς Ν. 5, Μπουλούκος, Λούστικ 16, Πετούρης, Κρασσάς Α, Τσικέλης 3, Γκλιάτης, Καδρέφτσης-Παπανικολάου, Μπέμπεζας, Μαστρογιαννόπουλος, Κομιανός 6, Παστρικός.

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 32-63
ΟΚΑΜ:(Μελάς): Παπαγιαννάκος , Γκόρος 2, Κομιανός 5, Φίλης 2, Γκίνης 2 , Πνευματικός 9, Κρασσάς Ν. Μπουλούκος 2, Λούστικ 10, Κρασσάς Α, Πετούρης.

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΤΕΑ 27-63 (12-26)
ΟΚΑΜ:(Μελάς): Παπαγιαννάκος 2, Γκόρος 2, Κομιανός , Φίλης , Πνευματικός 2, Μπουλούκος , Κρασσάς Α, Μπέμπεζας, Λάμπου , Λούστικ 11, Φράγκος, Παστρικός, Πετούρης, Τσικέλης, Γκίνης, Κρασσάς Ν 10.

8η Αγωνιστική
ΠΑΛΛΗΝΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-20
ΟΚΑΜ:(Μελάς): Παπαγιαννάκος , Γκόρος 2, Κομιανός, Φίλης 2, Γκίνης 2 , Πνευματικός 9, Κρασσάς Ν 2, Μπουλούκος 1, Κρασσάς Α, Πετούρης, Τσικέλης, Μπέμπεζας, Λάμπου, Παστρικός 2.

9η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΛΑΓΟΝΗΣΙ 30-40(17-23)
ΟΚΑΜ:(Μελάς): Παπαγιαννάκος , Γκόρος 4, Κομιανός 1, Φίλης 2, Γκίνης 2 , Πνευματικός 8, Μπουλούκος 2, Κρασσάς Α, Μπέμπεζας, Λάμπου 2, Λούστικ 5, Μπαμπιονιτάκης, Φράγκος 4.

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΑ 41-17
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Γκόρος, Φράγκος 6, Γκίνης 4, Κρασσάς Ν. 4, Μπουλούκος 4, Πετούρης, Κρασσάς Α, Μπαμπιονιτάκης, Παστρικός, Πνευματικός 6, Γκλιάτης, Παπαγιαννάκος, Μπέμπεζας, Κομιανός 7, Φίλης 8, Λάμπου 2.

11η Αγωνιστική
ΛΑΥΡΙΟ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35-29(22-16)
ΟΚΑΜ:(Μελάς): Παπαγιαννάκος, Γκόρος, Φίλης , Πνευματικός, Κρασσάς Α, Κρασσας Ν, Μπέμπεζας, Λάμπου, Φράγκος, Παστρικός, Πετούρης, Τσικέλης, Γκίνης.

12η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΣΠΑΤΑ 26-48
Λαμπου 2, Πετούρης, Μπουλούκος 5, Μπαμπιονιτάκης, Γκόρος 2, Τσικέλης, Παπαγιαννάκος, Φράγγος, Κομιανός 6, Φίλης, Γκίνης 2, Κρασσάς Α, Κρασσάς Ν 7, Παστρικός 2.

13η Αγωνιστική
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Γκόρος, Φράγκος, Γκίνης, Κρασσάς Ν. 2, Μπουλούκος, Κρασσάς Α, Μπαμπιονιτάκης, Πνευματικός 10, Παπαγιαννάκος 2, Κομιανός 5, Φίλης 4, Λούστικ 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου, Μαστρονιαννόπουλος, Τσικέλης

14η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΤΕΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-31
ΟΚΑΜ:(Παπαγιαννάκος): Γκόρος 5, Φράγκος 6, Γκίνης, Κρασσάς Ν. 8, Μπουλούκος 2, Πετούρης, Κρασσάς Α, Τσικέλης 2, Μπαμπιονιτάκης 3, Παστρικός 1, Πνευματικός 4.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH