2017-2018

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 07ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Παπακωνσταντίνου Μάρκος

1 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003
2 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
3 ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
4 ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003
5 ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
6 ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
7 ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
8 ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
9 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
10 ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
11 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2003
12 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
13 ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 12
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 9
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 8
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 6
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 5

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018 ΑΟ
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43 – 82

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 58 – 54

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 45

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 31/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61 – 32

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/04/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41 – 70

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 57 – 46

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 Β’-Γ’-Δ’ ΦΑΣΗ
(ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ-ΧΙΑΣΤΙ)

ΚΥ 06/05/2018
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 – 51

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 19ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Μελάς Γρηγόρης

1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004
2 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004
3 ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
4 ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004
5 ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004
6 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
8 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004
9 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004
11 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005
12 ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005
13 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
14 ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
15 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
16 ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
17 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2003
18 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
19 ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 20
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 14
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 13
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 12
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 11
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 9

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/03/2018
ΓΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 80 – 38

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 88 – 22

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 50 – 54

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 63 – 50

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/04/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 28 – 52

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 27 – 52

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β 31 – 49

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/05/2018
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 19 – 70

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 37 – 39

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/06/2018
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/06/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/06/2018 14:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 19ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Γολέμης Κρίτωνας
Κεσκινίδης Χρήστος

1 ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
3 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003
4 ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
5 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
6 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
7 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
8 ΤΣΙΜΠΟΥΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003
9 ΧΑΛΙΛΙ ΝΤΕΙΒΙ 2003
10 ΑΜΠΝΤΡΑΜΟ ΙΩΣΗΦ 2004
11 ΒΑΖΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 2004
12 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 2004
13 ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
14 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004
15 ΣΑΡΚΟΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004
16 ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 2004
17 ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 20
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 14
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 13
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 12
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 11
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 9

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 20 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 81 – 9

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/03/2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 90 – 11

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
16:30 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 50 – 54

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/04/2018
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 77 – 28

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 70 – 31

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 06/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 1 – 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/05/2018 ΓΣ
ΛΑΥΡΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 55 – 40

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ’ 1 – 2

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/05/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 37 – 39

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/06/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/06/2018
ΣΠΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ

2016-2017

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΣΤΕΡ

1. ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
3. ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
5. ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
7. ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
8. ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
9. ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
10. ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
11. ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
12. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
13. ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
14. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟ 2002
15. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
16. ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Μελάς Γρηγόριος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ τελική

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 10
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 7
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 04/03/2017
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26 – 65

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 01/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 83 – 29

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/03/2017
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 – 77

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/04/2017
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 72 – 38

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/04/2017
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 75

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 30/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ – ΛΑΥΡΙΟΥ 66 – 42

Β΄Φάση των «32» – Νοκ άουτ αγώνες
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/05/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων. – ΣΚ Ανοιξης 77-52 (40-23)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(ΜΕΛΑΣ) Νικολάου, Αλεξίου 1, Λεμπέσης 12, Χαλιμούρδας 13, Χριστοδούλου 12(1), Παπαγιαννάκος 3,Τότσι 14, Βασιλείου 19(1), Σπίνος 1, Τζιράνης, Θεολόγου 2, Μπεκίρι.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/05/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 48 – 72

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003 6ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΡΟΣΤΕΡ

1. ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 2003
2. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003
3. ΜΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
4. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΘΕΟΣ 2003
5. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
6. ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
7. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003
8. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΑ 2003
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
10. ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
11. ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12. ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
13. ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
14. ΠΛΑΣΚΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Μάρκος Παπακωνσταντίνου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ τελική

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 10
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 9
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 8
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 7
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 6
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 5
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/03/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 48 – 45

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/03/2017
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 30 – 61

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 18/03/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 35 – 49

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 40 – 54

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/04/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

2015-2016

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΛΑΣ
1.ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
2.ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
3.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001
4.ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
5.ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
6.ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
7.ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
8.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
9.ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
10.ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
11.ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
12.ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
13.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
14.ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
15.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
16.ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 11
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 10
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 10
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 9
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 8
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 8

1η Αγωνιστική
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38-71

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 63-38 Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Νούτσος, Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 11, Χριστοδούλου 2, Κρασσάς, Κομιανός 2, Φράγκος 8(1), Βασιλείου 5, Παπαγιαννάκος 6, Μαργαρώνης 18, Πνευματικός, Γιαννακάκης 9(2), Τσοπανίδης 2, Φίλης.

3η Αγωνιστική
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.- Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-49
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 6, Χριστοδούλου 5(1), Κρασσάς, Κομιανός , Φράγκος, Βασιλείου, Παπαγιαννάκος 4, Μαργαρώνης16(1), Πνευματικός 14(1), Γιαννακάκης 4(1), Φίλης

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ 58-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου, Λεμπέσης Σ 7, Χαλιμούρδας 4, Χριστοδούλου 8, Κρασσάς Ν, Κομιανός 6, Φράγκος 4, Παπαγιαννάκος 4, Βασιλείου 11, Μαργαρώνης 9(1), Πνευματικός Γ 5, Νούτσος.

5η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30-73
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου4, Λεμπέσης Σ 6(1), Χαλιμούρδας 11, Χριστοδούλου 6, Κρασσάς Ν, Κομιανός 6, Παπαγιαννάκος 7, Βασιλείου 11, Μαργαρώνης 18, Πνευματικός Γ 4, Νούτσος, Τσοπανίδης.

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 42-39
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου, Λεμπέσης Σ 2, Χριστοδούλου 4, Κρασσάς Ν, Κομιανός 5(1), Φίλης 6, Παπαγιαννάκος 3, Βασιλείου, Μαργαρώνης 14(1), Πνευματικός Γ 4, Νούτσος, Τσοπανίδης 1, Φράγκος 3.

7η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β’ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 46-71
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς):Αλεξίου 2, Λεμπέσης Σ 2, Χριστοδούλου 8, Κρασσάς Ν, Κομιανός 17, Φράγκος 6, Παπαγιαννάκος 4, Βασιλείου 14(1), Μαργαρώνης 2, Πνευματικός Γ 5(1), Νούτσος, Τσοπανίδης, Φίλης 11.

Β’ ΦΑΣΗ
8/5/2016
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-63
ΑΟ.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς) Νούτσος 2, Αλεξίου 5(1), Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 5, Χριστοδούλου 6, Παπαγιαννάκος 2, Κρασσάς, Κομιανός 3, Φράγκος 4, Βασιλείου 8, Μαργαρώνης 23, Πνευματικός 2, Τσοπανίδης , Φίλης 3.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1.ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
2.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001
3.ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001
4.ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
5.ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
6.ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
7.ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
8.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
9.ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
10.ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002
11.ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12.ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
13.ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
14.ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 14
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 13
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 12
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 11
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 10
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 9
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 8
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΑΡΓ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ 20-53

2η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 70-29
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Παπαγιαννάκος): Πετούρης, Αλεξίου, Λεμπέσης, Μπαμπούρης, Χριστοδούλου, Κρασσάς Α, Λάσκος, Φιλόπουλος, Νικολάου, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης, Μπουλούκος, Μαργαρώνης, Μπαλόκας, Στουραίτης, Αγγελόπουλος, Τσοπανίδης, Παταπάτης

3η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ 23-58
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Πετούρης, Βασιλείου, Λάμπου, Αλεξίου, Χριστοδούλου, Κρασσάς Α, Μαντάλας, Λάσκος, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης, Τσοπανίδης, Παταπάτης, Μωραιτόπουλος.
4η Αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 80-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Κρασσάς Α, Μπουλούκος, Νικολάου, Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Μαντάλας, Λεμπέσης Β, Λάσκος, Ορφανός, Φιλόπουλος, Πετούρης

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 62-27
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Πετούρης 2, Παταπάτης 6(1), Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης 6, Φουντουλάκης, Κρασσάς Α 5, Λεμπέσης Β 3(1), Λάσκος 2, Ορφανός 2, Φιλόπουλος 3, Μπουλούκος 8, Μαντάλας 3, Μπαμπιονιτάκης 8, Νικολάου 8, Λάμπου 6(2), Μπαλόκας, Μαργαρώνης Φ.

6η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 79-22
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Κουκουζέλης) Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Κρασσάς Α, Λεμπέσης Β, Λάσκος, Ορφανός, Φιλόπουλος, Νικολάου, Λάμπου, Μπαλόκας, Παστρικός Καρλάφτης.

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 55-52
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Παπαγιαννάκος)

2013-2014

Α ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΡΑΦΗΝΑ 80-54(37-24)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Σπυράκος 3(1), Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ , Οικονόμου, Σταματέλος 1, Λούστικ , Νάσσου 31, Στουραίτης, Μαστρογιαννόπουλος 15, Παπαγιαννάκος , Μήτσης, Υφαντής 11, Κυριαζής 19.
2η Αγωνιστική
09/3/14 11.00 Ν.ΜΑΚΡΗ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 36-72
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατής 4, Λίτσας, Σπυράκος 3, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου, Σταματέλος 3, Λούστικ 2, Νάσσου 26(1), Στουραίτης. Μαστρογιαννόπουλος 9(1), Παπαγιαννάκος 3, Μήτσης 2, Υφαντής 13.

3η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΣΠΑΤΑ 70-54(30-29)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου 4, Σταματέλος, Λούστικ, Νάσσου 12, Στουραίτης, Μαστρογιαννόπουλος 17, Παπαγιαννάκος , Μήτσης, Υφαντής 25, Κυριαζής 12.

4η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 78-49
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής 2, Λίτσας, Σπυράκος 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 4, Οικονόμου 8, Σταματέλος, Λούστικ, Νάσσου 18, Στουραίτης, Μαστρογιαννόπουλος 13, Παπαγιαννάκος , Μήτσης 2, Υφαντής 10 Κυριαζής 19.
5η Αγωνιστική
ΠΑΛΛΗΝΗ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 49-59
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Στουραίτης,Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου 2, Σταματέλος, Νάσσου 24, Μαστρογιαννόπουλος 4, Παπαγιαννάκος , Μήτσης 2, Υφαντής 13, Κυριαζής 14, Σπυράκος.
6η Αγωνιστική
ΡΑΦΗΝΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 77-72
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Στουραίτης,Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 4, Οικονόμου, Σταματέλος, Νάσσου 12, Μαστρογιαννόπουλος 9, Παπαγιαννάκος , Μήτσης, Υφαντής 27, Κυριαζής 20, Σπυράκος.
7η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Ν.ΜΑΚΡΗ 20-0
8η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 49-67(25-35)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Στουραίτης 2,Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου 2, Σταματέλος 2, Νάσσου 15, Μαστρογιαννόπουλος 4, Μήτσης, Υφαντής 32, Κυριαζής 8, Σπυράκος.
9η Αγωνιστική
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 71-85(37-42)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Οικονόμου, Σταματέλος, Νάσσου 48, Μαστρογιαννόπουλος 22, Μήτσης 2, Υφαντής, Κυριαζής 5, Λούστικ, Παπαγιαννάκος, Σπυράκος, Στουραιτης.
10η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΛΛΗΝΗ 67-52(33-24)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Χατζής, Λίτσας, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου 4, Σταματέλος, Νάσσου 23, Μαστρογιαννόπουλος 5, Μήτσης, Υφαντής 12, Κυριαζής 23, Λούστικ, Παπαγιαννάκος.

Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. 57-58
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 11, Χατής 5, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου, Σταματέλος, Νάσσου 19, Λούστικ, Σπυράκος, Μήτσης 2, Μαστρογιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 18.
2η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 74-50
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 14, Χατής 4, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου, Σταματέλος 1, Νάσσου 12(2), Στουραίτης, Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος, Παπαγιαννάκος 3, Υφαντής 9.
3η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 57-46
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 9, Χατής 6, Λίτσας, Σπυράκος 1, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου, Σταματέλος, Μήτσης 4,Μαστρογιαννόπουλος, Νάσσου 23, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 12, Στουραιτης, Λούστικ.
4η Αγωνιστική
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 64-52
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 14(1), Χατής 11, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Οικονόμου 6, Σταματέλος 2, Σπυράκος,Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος 6, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 13(1).
5η Αγωνιστική
Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 50-79
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 12, Χατής, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 1, Οικονόμου, Σταματέλος, Μήτσης 2, Νάσσου 21(1), Παπαγιαννάκος, Υφαντής 14(1), Στουραιτης.
6η Αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 66-53
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:(Μελάς): Κυριαζής 11(1), Χατζής 3, Λίτσας, Σπυράκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 2, Οικονόμου 3, Σταματέλος 2, Μήτσης 3(1), Νάσσου 22, Παπαγιαννάκος 2, Υφαντής, Στουραιτης, Μαστρογιαννόπουλος 5

ΡΟΣΤΕΡ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΛΑΣ

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ1999
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΜΑΚΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000
ΛΟΥΣΤΙΚ ΓΚΡΑΤΣΙΑΝΟ 2001

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 19
ΡΑΦΗΝΑ 17
ΠΑΛΛΗΝΗ 16
ΣΠΑΤΑ 15
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 9

Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. 9
Α.Ε.ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 6
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 5

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH