2019-2020

ΠΑΙΔΙΚΟ Α.

ΡΟΣΤΕΡ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 11ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/09/2019 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79 – 62

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/09/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 05/10/2019 14:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/10/2019 11:00 SEVEN SPORTS CLUB
ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/11/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/11/2019 12:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/12/2019 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/01/2020 13:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟΚ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/01/2020 17:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/02/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΠΑΙΔΙΚΟ Χ.

ΡΟΣΤΕΡ

Δρίτσας Δημήτρης
Δρίτσας Σταμάτης
Καμιλέρης Άγγελος
Καρλάφτης Νίκος
Ντούνης Κων/νος
Γερογιάννης Ευάγγελος
Παπαδόπουλος Άγγελος
Αλεξανδράκης Γρηγόρης
Κορωνίδης Κων/νος
Βλάχος Σταύρος
Σινάνης Αναστάσιος
Παπαπέτρου Πέτρος
Μαργαρώνης Βασίλης
Μαργαρώνης Γιώργος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β
ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Γ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β
ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 17ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/09/2019 14:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β 59 – 83

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/09/2019 18:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 06/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Γ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/10/2019 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/10/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/11/2019 16:15 ΟΛΥΜΠΙΟ
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/11/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/11/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/12/2019 14:15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/12/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/12/2019 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/12/2019 09:00 ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Γ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΟ ΚΑΡΕΑ Β’ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 18/01/2020 11:00 ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/01/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/02/2020 19:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/02/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/02/2020 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Β 0 – 0

2018-2019

ΡΟΣΤΕΡ

ΓΙΑΠΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
MΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΕΡΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΜΠΝΤΡΑΜΟ ΙΩΣΗΦ
ΒΑΖΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚOΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 41
—————————–
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 40
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 39
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 37
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 36
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 32
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 31
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 30
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 25
——————————–
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 22

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
16ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 31
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 28
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 25
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 23
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 22
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 20
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 19
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 19
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
14ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 31
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 30
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 30
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ 28
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ 22
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 20
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 20
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 19
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 17
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/09/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17 – 42

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/10/2018 19:00 ΠΕΥΚΗΣ Β
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 – 58

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 09/10/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 52 – 65

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 16/10/2018 19:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 47

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/10/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 18 – 80

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 30/10/2018 20:00 ΧΡ. ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 23

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 06/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26 – 64

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 13/11/2018 21:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 60 – 45

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 20/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 44 – 73

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 27/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44 – 78

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/12/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79 – 40

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/12/2018 20:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 33

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/12/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 47 – 33

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 58 – 71

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/01/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 38 – 59

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΤΡ 22/01/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 116 – 36

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/01/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 33 – 67

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/02/2019 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 24

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/02/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 30 – 47

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/02/2019 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78 – 45

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 100 – 41

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/03/2019 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48 – 56

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 20-0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 29/09/2018 12:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 68 – 29

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 42 – 51

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 32 – 64

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/10/2018 00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 26 – 51

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/11/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  -ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 50 – 53

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 13:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 20 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 61-37

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 70 – 55

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 42 – 69 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕ 07/01/2019 20:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 44 – 51

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/01/2019 17:45 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ.
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ)
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 46 – 50

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 30 – 66

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 00:00 ΣΤΡΕΦΗ
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β   ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 22/09/2018 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 54 – 51

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 30/09/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ 23 – 90

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 13:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 93 – 21

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 20 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 20 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 03/11/2018 14:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 69 – 73

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 10/11/2018 18:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β 48 – 51

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 33 – 59

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ 47 – 62

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 29 – 48

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 15/12/2018 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 70 – 13

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 64 – 71

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 13/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Γ 46 – 67

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 0 – 20

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/01/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 55 – 49

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/02/2019 11:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 47 – 49

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/02/2019 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 82 – 47

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 16:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ 75 – 39

2017-2018

ROSTER παιδικό α’

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ 2003
ΜΠΕΚΙΡΙ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2003
ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 2003
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 2002
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΣΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΙΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002
ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΣΙΜΟΣ 2002
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ τελική

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 36 (18-8)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32 (14-4)
—————————————
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 31 (13-5)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 29 (11-7)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28 (10-8)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 26 (8-10)
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 25 (7-11)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23 (5-13)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 22 (4-14)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ (0-18)

ΡΟΣΤΕΡ παιδικό β’

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
ΞΥΘΑΛΗΣ 2003
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003
ΓΚΙΝΗΣ ΝΑΣΟΣ 2003
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2002
ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΓΚΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ τελική

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 28 (14-0)
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β 25 (11-3)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 23 (9-5)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 22 (8-6)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 22 (8-6)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 17 (3-11)
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 7 (1-5)
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 7 (1-5)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/09/2017
ΑΟΛ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18-50(7-28)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου 12, Μωραιτόπουλος 3(1), Μολδοβανίδης 6, Λεμπέσης Β, Νούτσος, Φράγκος, Μπεκίρι 6, Τζιράνης, Νικολάου 15, Τότσι 8.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/09/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 53 – 89
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου 4, Μολδοβανίδη ς 5(1), Σπίνος 7(1), Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 6, Φράγκος 1, Κομιανός 6, Τζιράνης 2, Νικολάου 5, Τότσι 15.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 30/09/2017
ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 40
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου, Μολδοβανίδης, Σπίνος 3, Νούτσος, Χαριτουνιάν 1, Φράγκος 10, Κομιανός, Τζιράνης, Νικολάου, Τότσι 26.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/10/2017
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 40
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Θεολόγου, Μολδοβανίδης 5(1), Σπίνος, Νούτσος, Χαριτουνιάν 4, Φράγκος 8, Μαργαρώνης 4, Τζιράνης 2, Νικολάου 2, Τότσι 15, Πέππας, Μπεκίρι.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 64-33
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 10, Νούτσος 9, Χαριτουνιάν 10, Φράγκος 4, Τζιράνης 4, Νικολάου 1, Τότσι 15, Πέππας 4, Μπεκίρι 3, Μωραιτόπουλος 4.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/10/2017
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51 – 66
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 2, Νούτσος 6, Χαριτουνιάν 13, Φράγκος 12, Τζιράνης, Νικολάου 15, Τότσι 12, Μπεκίρι, Μωραιτόπουλος 3, Σπίνος 1, Ξυθάλης 2.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 48 – 34
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 4, Νούτσος, Χαριτουνιάν 7, Φράγκος 8, Τζιράνης, Νικολάου 3, Τότσι 15, Παπαγιαννάκος 5, Μπεκίρι, Μωραιτόπουλος, Θεολόγου 6, Σπίνος.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/11/2017
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54 – 60
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης, Νούτσος, Χαριτουνιάν 1, Φράγκος 17(2), Τζιράνης 2, Νικολάου 3, Τότσι 11, Παπαγιαννάκος 5(1), Θεολόγου 4, Σπίνος, Κομιανός 15.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 73 – 41
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 14(2), Νούτσος 4, Χαριτουνιάν 4, Φράγκος 4, Τζιράνης, Νικολάου, Τότσι 22, Παπαγιαννάκος 3, Θεολόγου 4, Σπίνος 4, Κομιανός 8.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/11/2017
OΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 74 – 30
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 12(2), Νούτσος 10, Χαριτουνιάν 8, Φράγκος 10(2), Τζιράνης 5, Νικολάου 1, Τότσι 5, Παπαγιαννάκος 5, Σπίνος 4, Κομιανός 8, Μπεκίρι 2, Μαργαρώνης 6(1).

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/12/2017
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 86 – 63
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 8, Νούτσος 1, Χαριτουνιάν 3, Φράγκος 8, Τζιράνης, Νικολάου 5, Τότσι 16, Παπαγιαννάκος 2, Σπίνος 2, Κομιανός 13(1), Μπεκίρι, Μαργαρώνης 6(2).

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 61-44
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 2, Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 11, Φράγκος 6(1), Τζιράνης 3, Νικολάου 4, Τότσι 16, Παπαγιαννάκος 4(1), Σπίνος, Κομιανός 13, Μπεκίρι, Θεολόγου.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 40 – 41

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 13/01/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28 – 59
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Νούτσος 2, Χαριτουνιάν 12, Φράγκος 4, Τζιράνης 2, Νικολάου 8, Τότσι 19, Παπαγιαννάκος 6, Κομιανός 6, Μπεκίρι, Θεολόγου.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 77 – 45
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μολδοβανίδης 6, Νούτσος 8, Χαριτουνιάν 9, Φράγκος 6, Τζιράνης 4, Νικολάου 12, Τότσι 11, Παπαγιαννάκος, Κομιανός 7, Μπεκίρι, Θεολόγου 4.

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 27/01/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 45 – 54

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 74 – 50

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 67

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

ΚΥ 25/02/2018
ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 64 – 61

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/09/2017 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29 – 47
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Κόλα, Φόρος 8(2), Ξυθάλης 2, Καράμπελας 8(1), Φίλης 15(1), Μακρής 2, Λάσκος 2, Κίκης, Καραπαναγιώτης 7, Ορφανός 3, Παπουτσής, Μπουλούκος.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/10/2017
Ο.ΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 85 – 38
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Φόρος 6, Ξυθάλης 3(1), Καράμπελας 12(2), Φίλης 12, Μακρής 5, Λάσκος 5, Κίκης 11, Καραπαναγιώτης 17, Ορφανός 6, Μπάμπουρης 8, Καρλάφτης.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/10/2017
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 42
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμανλης, Φόρος 2, Ξυθάλης 1, Καράμπελας 5, Φίλης 11, Παναγιώτου 6, Λάσκος 3, Κίκης 3, Καραπαναγιώτης 9, Ορφανός, Μπάμπουρης 2, Κόλα.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 22/10/2017 ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 72 – 32
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμανλης 1, Καράμπελας 8, Φίλης 8, Παναγιώτου 6, Λάσκος 9(1), Καραπαναγιώτης 13(1), Ορφανός 10, Κόλα 2, Μακρής, Μπουλούκος 4, Παπουτσής 2, Καλαφάτης 9(1).

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/11/2017
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 66
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 4, Φίλης 13(1), Καραπαναγιώτης 17, Ορφανός, Μιχαλήτσιος 2, Φόρος 12, Ξυθάλης 10, Καλαφάτης 3(1), Μπελεκούκιας 5, Μαντάλας, Μπάμπουρης, Κρασσάς.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β 48-66
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 2, Φίλης 14, Παναγιώτου, Καραπαναγιώτης 1, Ορφανός, Μιχαλήτσιος 5, Φόρος, Ξυθάλης 2, Λάσκος, Ορφανός, Καλαφάτης, Μπελεκούκιας 6, Κίκης 6.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/11/2017
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 61
Ο.ΚΑ. Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Καράμπελας 2, Φίλης 1, Παναγιώτου 2, Καραπαναγιώτης 10(1), Ορφανός, Μιχαλήτσιος 13(1), Φόρος 3(1), Ξυθάλης 7(1), Λάσκος, Ορφανός, Μπόζος, Παπουτσής, Μαντάλας 7.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 53 – 43

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/12/2017
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕ 17/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 41 – 71

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/01/2018
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 20

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 28/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 40 – 44

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/02/2018
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 49

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β 57 – 40

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 32
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 29
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 26
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 25
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 23
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 21 
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 17
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΟ Μελισσίων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 59-11
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Κεσκινίδης): Φράγκος 2, Βίκτορ 3, Καραπαναγιώτης, Καλαφάτης, Μπεκίρι 4, Ξυθάλης, Θεολόγου.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 13, Βίκτορ 7, Καλαφάτης, Μπεκίρι, Ξυθάλης 4, Θεολόγου 9, Γκίνης, Τζιράνης 2.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΝΟ Σαρωνίδας 20 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΑΣ Καλυβίων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 36-66(8-38)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 4, Βίκτορ 24(1), Καλαφάτης 4, Μπεκίρι 5(1), Ξυθάλης 2, Φόρος 6 , Γκίνης 2, Τζιράνης 8, Καραπαναγιώτης 12

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Α.Ο. Άρτεμις 26-41(8-38)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 6, Βίκτορ 6, Μπεκίρι 2, Ξυθάλης, Γκίνης, Τζιράνης 3, Καραπαναγιώτης 9.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΣΑΦ Κούρος – Α.Ο.Μαρκοπούλου 53-38
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 3,Βικτορ 17,Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης 5,Φορος 2,Μπεκιρι 5(1),Τζιρανης 4,Καραμανλης.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Καλλ/πολη 31-44
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 4,Βικτορ 18,Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης 5, Φορος,Μπεκιρι 2,Τζιρανης 1,Καραμανλης 5, Καλαφάτης 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΑΟΚ Σπάτων 27-38 (14-17)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 4, Βικτορ 6, Ξυθαλης 6(2) , Καραπαναγιωτης 5(1), Φορος, Μπεκιρι 2,Τζιρανης 2, Καραμανλης, Καλαφάτης 2, Γκίνης, Τζέγκας.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΚΑΟ Μελισσίων 16-88
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου, Βικτορ, Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης, Φορος, Μπεκιρι,Τζιρανης, Καραμανλης, Καλαφάτης, Γκίνης, Τζέγκας.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 53-58(25-31)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 3, Βικτορ 28, Ξυθαλης 2, Καλαφάτης, Καραπαναγιωτης 9, Φορος, Μπεκιρι,Τζιρανης, Καραμανλης 8, Γκίνης, Τζέγκας 2, Φράγκος 6(2).

ΣΑ 03/12/2016 17:00 ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΓΑΣ Καλυβίων 45-38 (23-24)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 9, Βικτορ 24(2), Καραπαναγιωτης 3(1), Φορος, Μπεκιρι, Τζιρανης 6, Καλαφάτης, Γκίνης 3(1), Τζέγκας.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 18/12/2016 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 15/01/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑ 21/01/2017 17:00 ΚΑΛΛ/ΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥ 12/02/2017 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

2016-2017

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ 04os

ROSTER 

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003
ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 36 18-0 1264-739
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32 14-4 1124-756 
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 3012-6 871-710
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 30 12-6 918-787
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 29 11-7 1042-818
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 28 10-8 920-813
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23 5-13 747-995
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 23 5-13 849-968
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21 3-15 623-1017
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 18 0-18 521-1276

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ 15os

ΡΟΣΤΕΡ

1. ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 2003
2. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003
3. ΜΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
4. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΘΕΟΣ 2003
5. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003
6. ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003
7. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003
8. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΑ 2003
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
10. ΚΟΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003
11. ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 2003
12. ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
13. ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
14. ΠΛΑΣΚΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
15. ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
16. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002
17. ΛΑΜΠΟΥ ΝΙΚΟΣ 2002
18. ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002
19. ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
20. ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
21. ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002
22. ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΟΚ Σπάτων 33-28(16-14)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Μπαμπιονιτάκης 3, Νικολάου 2, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος13(2), Μπουλούκος 3, Μαργαρώνης 2, Λάσκος 4, Πετούρης 2, Μαντάλας, Ορφανός 4, Λάμπου.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 33-27(15-13)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Μπαμπιονιτάκης, Νικολάου 10, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος 5, Μπουλούκος, Μαργαρώνης 8(2), Λάσκος, Πετούρης, Μαντάλας, Ορφανός, Μπάμπουρης 2, Παπουτσής 2.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/09/2016 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΕΣΑΦ Κούρος 1-2
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Νικολάου, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης , Λάσκος, Πετούρης, Μαντάλας, Ορφανός, Μπάμπουρης, Παπουτσής, Μπαλόκας, Λάμπου .

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΟ Μελίσσια – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 9-101
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Νικολάου, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης , Λάσκος, Πετούρης, Μαντάλας, Ορφανός, Μπάμπουρης, Παπουτσής, Μπαλόκας, Λάμπου .

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΟ Σαρωνίδας – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 29-35(12-13)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Μπαμπιονιτάκης 2, Νικολάου 20, Κρασσάς, Μπαλόκας, Λάσκος, Πετούρης, Μαντάλας, Ορφανός 2, Μπάμπουρης 9, Παπουτσής, Λάμπου 2.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο. Άρτεμις Λούτσας 43-56(29-25)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Νικολάου 6, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος 5, Μαργαρώνης 13(3), Λάσκος 4, Πετούρης, Ορφανός, Μπάμπουρης 2, Παπουτσής, Μπαμπιονιτάκης, Σπίνος 2, Λάμπου.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλ/λη – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 32-26 (19-14)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Μπουλούκος 4, Σπίνος, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος 5(1), Λάσκος 4, Πετούρης, Μαντάλας 6, Ορφανός, Μπάμπουρης 4, Λάμπου .

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ Σπάτων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 47-37
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Μπουλούκος, Σπίνος, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος, Λάσκος, Πετούρης, Μαντάλας, Ορφανός, Μπάμπουρης, Λάμπου .

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 53-58(25-31)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Μπαμπιονιτάκης, Μπουλούκος, Σπίνος 6, Κρασσάς, Μωραιτόπουλος 17(1), Λάσκος, Πετούρης 7, Μαργαρώνης 15, Μαντάλας 3, Ορφανός 3, Παπουτσής 2, Λάμπου .

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/12/2016
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΓΑΣ Καλυβίων 32-52(14-28)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Κρασσάς 2, Μωραιτόπουλος 4, Λάσκος 3, Μαργαρώνης 8, Μαντάλας 4, Μπουλούκος 2, Παπουτσής 1, Λάμπου 4, Μπαλόκας 2, Κίκης 2.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΣΑΦ Κούρος Ο.ΚΑ.Μεσογείων 70-31
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Κρασσάς, Μωραιτόπουλος, Λάσκος 6, Μαντάλας, Μπουλούκος 2, Παπουτσής 2, Λάμπου, Μπαμπουρης 4, Κίκης 8, Σπίνος 8, Μπαμπιονιτάκης 1.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 14/01/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Σαρωνίδας Ν.Ο. 57-24 (32-15)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπακωνσταντίνου): Κρασσάς, Μωραιτόπουλος 11(1), Λάσκος 4, Μαντάλας, Παπουτσής 2, Μπαμπουρης, Κίκης, Σπίνος 8, Μαργαρώνης 13(1), Πετούρης 2, Ορφανός 4.

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 29/01/2017 12:30 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/02/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ 15os

ΡΟΣΤΕΡ (A.O.M.)

1. ΞΥΘΑΛΗΣ
2. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ
3. ΜΠΕΚΙΡΙ
4. ΦΡΑΓΓΟΣ
5. ΤΖΙΡΑΝΗΣ
6. ΓΚΙΝΗΣ
7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ
8. ΒΙΚΤΩΡ
9. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10. ΦΟΡΟΣ
11.ΤΖΕΓΚΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 32
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 29
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 26
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 25
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 23
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 21 
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 17
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΟ Μελισσίων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 59-11
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Κεσκινίδης): Φράγκος 2, Βίκτορ 3, Καραπαναγιώτης, Καλαφάτης, Μπεκίρι 4, Ξυθάλης, Θεολόγου.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 13, Βίκτορ 7, Καλαφάτης, Μπεκίρι, Ξυθάλης 4, Θεολόγου 9, Γκίνης, Τζιράνης 2.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΝΟ Σαρωνίδας 20 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΑΣ Καλυβίων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 36-66(8-38)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 4, Βίκτορ 24(1), Καλαφάτης 4, Μπεκίρι 5(1), Ξυθάλης 2, Φόρος 6 , Γκίνης 2, Τζιράνης 8, Καραπαναγιώτης 12

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Α.Ο. Άρτεμις 26-41(8-38)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Φράγκος 6, Βίκτορ 6, Μπεκίρι 2, Ξυθάλης, Γκίνης, Τζιράνης 3, Καραπαναγιώτης 9.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΣΑΦ Κούρος- Α.Ο.Μαρκοπούλου 53-38
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 3,Βικτορ 17,Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης 5,Φορος 2,Μπεκιρι 5(1),Τζιρανης 4,Καραμανλης.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – Καλλ/πολη 31-44
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 4,Βικτορ 18,Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης 5, Φορος,Μπεκιρι 2,Τζιρανης 1,Καραμανλης 5, Καλαφάτης 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου -ΑΟΚ Σπάτων 27-38 (14-17)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 4, Βικτορ 6, Ξυθαλης 6(2) , Καραπαναγιωτης 5(1), Φορος, Μπεκιρι 2,Τζιρανης 2, Καραμανλης, Καλαφάτης 2, Γκίνης, Τζέγκας.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΚΑΟ Μελισσίων 16-88
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου, Βικτορ, Ξυθαλης, Καραπαναγιωτης, Φορος, Μπεκιρι,Τζιρανης, Καραμανλης, Καλαφάτης, Γκίνης, Τζέγκας.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο.Μαρκοπούλου 53-58(25-31)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 3, Βικτορ 28, Ξυθαλης 2, Καλαφάτης, Καραπαναγιωτης 9, Φορος, Μπεκιρι,Τζιρανης, Καραμανλης 8, Γκίνης, Τζέγκας 2, Φράγκος 6(2).

ΣΑ 03/12/2016 17:00 ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.Μαρκοπούλου – ΓΑΣ Καλυβίων 45-38 (23-24)
Α.Ο.Μαρκοπούλου (Γολέμης – Κεσκινίδης): Θεολόγου 9, Βικτορ 24(2), Καραπαναγιωτης 3(1), Φορος, Μπεκιρι, Τζιρανης 6, Καλαφάτης, Γκίνης 3(1), Τζέγκας.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/12/2016 12:30 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/01/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/01/2017 17:00 ΚΑΛΛ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/02/2017 12:30 ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0 – 0

2015-2016

ROSTER 

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΝΟΣ 2001
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002
ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 200

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 36(18-0)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 34(16-2)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝΑ 32(14-4)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 29(11-7)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27(9-9)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26(8-10)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24(6-12)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23(5-13)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 21(3-15)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 18(0-18.

1η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 57-47

2η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47-50
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 18(1), Παπαγιαννάκος 4, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 12, Γιαννακάκης 12, Τσοπανίδης, Νούτσος..

3η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 78-45
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου 2, Χαλιμούρδας 7(1), Παπαγιαννάκος, Κρασσάς, Κομιανός 4, Φράγγος, Πνευματικός 3, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 25, Κυριαζής 22(1), Χριστοδούλου 4, Βασιλείου 4

4η Αγωνιστική:
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 69-70

5η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ70-81
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 4, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης, Κομιανός 1, Πνευματικός 10, Γιαννακάκης 2, Μαργαρώνης 18, Κυριαζής 33(3), Χριστοδούλου, Βασιλείου, Λεμπέσης.

6η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 82-26

7η Αγωνιστική:
ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78-51
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Χαλιμούρδας 2, Παπαγιαννάκος, Τσοπανίδης 2, Κομιανός, Πνευματικός, Γιαννακάκης 5(1), Μαργαρώνης 13, Κυριαζής 23(2), Χριστοδούλου, Κρασσάς, Φράγγος.

8η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης 1, Χαλιμούρδας 3(1), Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης 3, Κομιανός, Πνευματικός 3(1), Γιαννακάκης 8(1), Μαργαρώνης 14, Χριστοδούλου 7, Κρασσάς 4, Φράγγος, Νούτσος

9η Αγωνιστική:
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81-36
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 7, Παπαγιαννάκος, Κομιανός 2, Πνευματικός 8, Μαργαρώνης 11, Χριστοδούλου 2, Κρασσάς, Φράγγος 2, Νούτσος 4.

10η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68-65
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 2, Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης, Κομιανός 3, Πνευματικός 16(3), Γιαννακάκης 7(1), Κυριαζής 33(2), Χριστοδούλου, Κρασσάς, Νούτσος

11η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ 77-51
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης 1, Χαλιμούρδας 24, Κομιανός 2, Γιαννακάκης 5(1), Χριστοδούλου 13(3), Κρασσάς 2, Νούτσος, Φράγκος 6(1), Μαργαρώνης 24.

12η Αγωνιστική:
Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44-52
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 7, Γιαννακάκης 7, Χριστοδούλου 1, Κρασσάς 4, Νούτσος, Φράγκος 6, Μαργαρώνης 25, Βασιλείου, Παπαγιαννάκος, Κομιανός.

13η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 41-48
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου 3, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας 6, Γιαννακάκης 10, Χριστοδούλου 1, Κρασσάς 4, Νούτσος, Φράγκος, Μαργαρώνης 14, Παπαγιαννάκος 2, Κομιανός, Τσοπανίδης.

14η Αγωνιστική:
ΕΚΠ.ΠΛΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 73-68
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Αλεξίου, Λεμπέσης, Χαλιμούρδας, Γιαννακάκης 10, Χριστοδούλου, , Νούτσος, Φράγκος, Μαργαρώνης 14, Παπαγιαννάκος 2, Κομιανός, Τσοπανίδης.

15η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23-65
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 12, Λεμπέσης 2, Χαλιμούρδας 2, Χριστοδούλου 2, Κομιανός 5, Φράγκος Ν 16, Νούτσος 2, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης 6, Φίλης 5, Πνευματικός 4, Βασιλείου 7.

16η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 2, Λεμπέσης 11, Χαλιμούρδας 9, Χριστοδούλου 8(1), Κρασσάς 3, Φράγκος Ν 4, Παπαγιαννάκος , Τσοπανίδης , Πνευματικός 12(1), Γιαννακάκης.

17η Αγωνιστική:
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63-39
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου 1, Λεμπέσης 4, Χαλιμούρδας 5, Χριστοδούλου 13(1), Κρασσάς 2, Φράγκος Ν 6, Παπαγιαννάκος 4, Τσοπανίδης 4.

18η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 30-50
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Αλεξίου, Λεμπέσης 2, Χαλιμούρδας 9(1), Χριστοδούλου 4, Κρασσας, Κομιανός, Φράγκος Ν, Μαργαρώνης 9, Γιαννακάκης 3(1), Νούτσος, Παπαγιαννάκος 2, Τσοπανίδης 1.

2014-2015

1η Αγωνιστική
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-84
ΠΑΙΑΝΙΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-84(15-36)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14, Σταματέλος Ε 6, Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Οικονόμου 21,Κρασσάς, Στουραίτης, Νάσσου 19, Χατζής 5, Μαστρογιαννόπουλος 3, Παπαγιαννάκος 4, Μήτσης 4.

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ν.ΜΑΚΡΗ 67-35(34-20)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 20, Σταματέλος Ε 2 Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 7, Οικονόμου 7, Χατζής 11, Μαστρογιαννόπουλος 16, Παπαγιαννάκος 3, Μήτσης, Φράγγος, Πνευματικός, Κομιανός 1 .

3η Αγωνιστική
ΠΙΚΕΡΜΙ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25-70
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 7, Σταματέλος 2, Τζανέτος 8, Οικονόμου 6, Χατζής 14, Μαστρογιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος 2, Μήτσης 8, Πνευματικός 6, Κομιανός 5, Νάσσου 8, Στουραιτης 2.

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 90-52(53-24)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 20,Οικονόμου 9, Χατζής 6, Μαστρογιαννόπουλος 10, Παπαγιαννάκος Ι. 6, Μήτσης, Νάσσου 27(2), Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 6, Στουραίτης 2, Φράγγος 2, Λίτσας 2, Παπαγιαννάκος Α.

5η Αγωνιστική
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50-90
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 18, Σταματέλος,Οικονόμου 16, Χατζής 3, Μαστρογιαννόπουλος 7(1), Παπαγιαννάκος 8, Μήτσης 2, Κομιανός 2, Νάσσου 23(1), Στουραιτης 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 5, Λίτσας 4.

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 95-22(46-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 6, Σταματέλος 15(1), Κρασσάς 6, Οικονόμου 7, Χατζής 11, Μαστρογιαννόπουλος 13(1), Παπαγιαννάκος 4, Μήτσης 4, Νάσσου 15(1), Λάσκος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 3, Πνευματικός 11.

7η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48-75

8η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΡΑΦΗΝΑ 57-38(26-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 22(1),Οικονόμου 3, Χατζής 6, Παπαγιαννάκος Ι. 3, Μήτσης 2, Νάσσου 19, Σταματέλος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ , Στουραιτης, Πνευματικός, Κρασσάς, Λάσκος.

9η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-66(37-31)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 16,Οικονόμου 8(1), Χατζής 2, Παπαγιαννάκος Ι. Μήτσης 3(1), Νάσσου 29(2), Σταματέλος, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ , Στουραιτης, Πνευματικός, Μαστρογιαννόπουλος 8, Κρασσάς .

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 72-22
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 17,Οικονόμου 8, Χατζής 7, Παπαγιαννάκος Ι. 6, Μήτσης 6, Νάσσου 11(1), Σταματέλος 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 4 Πνευματικός 3, Μαστρογιαννόπουλος 6, Κρασσάς, Λάσκος.

11η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 35-72(18-36)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 26, Χατζής 12, Μήτσης,Σταματέλος 3, Μαστρογιαννόπουλος 19(1), Οικονόμου 7(1), Καδρέφτσης-Παπανικολάου 5.

12η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 89-24(41-4)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 5,Χατζής 7, Μήτσης 4, Νάσσου 4, Σταματέλος 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Πνευματικός 16, Μαστρογιαννόπουλος 9, Κρασσάς 2, Λάσκος 4, Στουραίτης 8, Κομιανός 14.

13η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΤΕΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 39-70(30-24)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14,Χατζής 7, Μήτσης 6, Νάσσου 12(1), Σταματέλος 7, Πνευματικός 2, Μαστρογιαννόπουλος 9, Κρασσάς, Οικονόμου 8, Παπαγιαννάκος 5.

14η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 71-38(39-14)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 9,Χατζής 11, Μήτσης,Σταματέλος 7, Μαστρογιαννόπουλος 10, Οικονόμου, Καδρέφτσης-Παπανικολάου 3, Νάσσου 21(3), Κρασσάς, Πνευματικός, Παπαγιαννάκος 10, Στουραίτης.

15η Αγωνιστική
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33-76
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 21(2), Χατζής 23(1), Μήτσης 3(1), Μαστρογιαννόπουλος 13(1), Οικονόμου 8(2), Κρασσάς, Πνευματικός 6.

16η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 79-45 (33-18)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 15(1), Χατζής 7, Μαστρογιαννόπουλος 8(1), Οικονόμου 8, Νάσσου 10, Παπαγιαννάκος 6, Καδρέφτσης 12, Κρασσάς, Λίτσας 4, Λάσκος, Μήτσης, Σταματέλος 9.

17η Αγωνιστική
ΡΑΦΗΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51-46(27-19)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 13, Χατζής 4, Στουραίτης, Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 6, Κρασσάς, Πνευματικός, Νάσσου 19(3), Παπαγιαννάκος, Καδρέφτσης 4, Κρασσάς.

18η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ. ΣΠΑΤΩΝ 72-53 (31-29)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 21(1), Χατζής 4, Νάσσου 18(2) Μαστρογιαννόπουλος 11, Οικονόμου 12(2), Μήτσης, Παπαγιαννάκος 2, Καδρέφτσης 4, Κρασσάς, Στουραίτης, Σταματέλος.

ROSTER 2014-15

ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΛΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 35(17-1)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34(16-2) 
ΣΠΑΤΑ 33(15-3)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 29(11-7)
Ν.ΜΑΚΡΗ27(9-9)
ΚΕΡΑΤΕΑ25(7-11)
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 24(6-12)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24(6-12)
ΠΑΙΑΝΙΑ21(3-15)
ΠΙΚΕΡΜΙ 18(0-18)

Β΄ ΓΥΡΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-66 (27-33)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 16, Χατζής 12, Νάσσου 17(1) Μαστρογιαννόπουλος 11, Οικονόμου 3(1), Μήτσης, Παπαγιαννάκος, Καδρέφτσης 7, Κρασσάς, Σταματέλος, Πνευματικός.

Γ΄ ΓΥΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-35(32-22)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Κυριαζής 14(2), Χατζής, Νάσσου 6, Μαστρογιαννόπουλος 6, Οικονόμου 4, Μήτσης 2, Καδρέφτσης 3, Κρασσάς, Σταματέλος, Πνευματικός.

2013-2014

1η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 71 – 20 (43-4)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 10, Σπυράκος 8, Καδρέφτσης Δ. 6, Σταματέλος Ε. 3, Σιφναίος 1, Μαντάλας 6, Νάσσου 18 , Αντωνίου 8, Μαστρογιαννόπουλος 4, Οικονόμου, Παπαγιαννάκος 2, Υφαντής 5.
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 34-21

2η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 26 – 57 (20-32)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 7, Χατζής 2, Καδρέφτσης Κ. Σταματέλος Δ 10, Σιφναίος 10(1), Μαντάλας 3, Νάσσου 13 , Αντωνίου, Υφαντής 6, Μαστρογιαννόπουλος 2, Κονιτόπουλος 4, Παπαγιαννάκος.
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 48-20

3η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 109 – 16 (47-8)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 15, Σπυράκος 9(1), Χατζής 6, Σταματέλος Ε 8, Σιφναίος 17(1), Πολύζος Δ. 8, Νάσσου 18 , Οικονόμου 4, Υφαντής 6, Μήτσης 2, Μαστρογιαννόπουλος 12, Κονιτόπουλος 4.
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 47 – 13

4η Αγωνιστική
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 42-69
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
 (Μελάς):
Κυριαζής 13, Χατζής 2, Σταματέλος Β, Πολύζος Δ, Νάσσου 18(1) , Υφαντής 13, Μήτσης 2, Κονιτόπουλος 4, Πολύζος Γ. 8, Μαντάλας 9, Αντωνίου, Καδρέφτσης Κ.
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-Ν.ΜΑΚΡΗ 34-68

5η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 68-34(33-18)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς):
Κυριαζής 15, Σπυράκος 6, Οικονόμου, Μήτσης, Σιφναίος 13(1), Μαντάλας 4, Νάσσου 6(1) ,Υφαντής 9,Αντωνίου 3, Κονιτόπουλος 8, Μαστρογιαννόπουλος 4, Παπαγιαννάκος

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 49-52
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
 (Μελάς): Κυριαζής 4, Καδρέφτσης – Παπανικολάου Δ. 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Χατζής, Σιφναίος, Μαντάλας 8, Νάσσου 16, Αντωνίου, Μαστρογιαννόπουλος, Κονιτόπουλος 3, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 17(2).
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 31-66

7η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 87-25(46-12)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 12, Καδρέφτσης – Παπανικολάου Κ. 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Χατζής, Σιφναίος 13, Μαντάλας 12(2), Νάσσου 14, Αντωνίου 4, Κονιτόπουλος 8, Υφαντής 18(1), Σπυράκος 2, Οικονόμου 2, Σταματέλος Ε.
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 46-71

8η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 40-61
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 4, Καδρέφτσης – Παπανικολάου Δ. 2, Πολύζος Ι, Μαστρογιαννόπουλος, Σιφναίος 14(1), Μαντάλας 9, Νάσσου 9, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 12, Υφαντής 9(1),Σταματέλος Δ 2, Παπαγιαννάκος.

9η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-Ν.ΜΑΚΡΗ 56-41(29-17)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής, Καδρέφτσης – Παπανικολάου Δ, Μαστρογιαννόπουλος, Σιφναίος 11, Μαντάλας 14, Χατζής, Νάσσου 13(1), Αντωνίου, Κονιτόπουλος 4, Υφαντής 14, Οικονόμου, Μήτσης.
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 30-77

10η Αγωνιστική
ΠΙΚΕΡΜΙ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 17-86
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς):Καδρέφτσης – Παπανικολάου Α 1, Μαστρογιαννόπουλος 14, Σιφναίος 16, Χατζής 8, Νάσσου 13(1), Αντωνίου 4, Υφαντής 14, Οικονόμου 4, Μήτσης 4, Σπυράκος, Πολύζος Ι. 2, Παπαγιαννάκος 6
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΕΡΑΤΕΑ 38-40

11η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΣΠΑΤΑ 50-53
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Κυριαζής 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ, Μήτσης, Σιφναίος 11(1), Μαντάλας 1, Νάσσου 12, Χατζής, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 5, Παπαγιαννάκος, Υφαντής 18(1).
ΠΑΙΑΝΙΑ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39-47

12η Αγωνιστική
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 20-118 (16-58)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Κυριαζής 22, Σπυράκος 10, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Μήτσης 5, Χατζής 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ 2, Νάσσου 8(1), Αντωνίου 4, Μαστρογιαννόπουλος 14, Οικονόμου 14, Παπαγιαννάκος 9, Υφαντής 18(2).
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΑΓΟΝΗΣΙ 21-37

13η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 71-50(32-24)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Νάσσου 15, Αντωνίου 2, Υφαντής 11, Χατζής 1, Παπαγιαννάκος, Κυριαζής 11, Οικονόμου 2, Μαστρογιαννόπουλος 7, Μαντάλας 10, Σιφναιος 6, Σταματέλος Ε 2, Κονιτόπουλος 4(1).
Ν.ΜΑΚΡΗ – Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 69-37

14η Αγωνιστική
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 28-99(12-54)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Νάσσου 25, Αντωνίου 2, Υφαντής 11(2), Κυριαζής 19, Οικονόμου 6, Σιφναίος 2, Μαστρογιαννόπουλος 18, Μαντάλας 3, Σταματέλος Ε 4, Κονιτόπουλος 2, Καδέφτσης-Παπανικολάου Κ. 7, Σταματέλος Δ.

15η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΤΕΑ 65-35(37-20)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 7, Μήτσης, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Α 3, Μαστρογιαννόπουλος, Καφρέφτσης-Παπανικολάου Δ 2, Σιφναίος 2, Μαντάλας 7(1), Νάσσου 12, Κονιτόπουλος 7(1), Παπαγιαννάκος 2, Σταματέλος 6, Υφαντής 17(1).
ΣΠΑΤΑ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 51-24

16η Αγωνιστική
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 30-86(10-40)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 12, Μήτσης 2, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 6, Μαστρογιαννόπουλος 11, Σιφναίος 4, Νάσσου 23(1), Παπαγιαννάκος 4, Σταματέλος Ε , Υφαντής 11, Χατζής 10, Πολύζος Α, Οικονόμου 3.
Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

17η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΛΑΓΟΝΗΣΙ 95 – 52 (36-23)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 16, Μαντάλας 9, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 6, Μαστρογιαννόπουλος 7, Σιφναίος 11(1), Νάσσου 9(1), Κονιτόπουλος 21(1), Αντωνίου, Υφαντής 10, Πολύζος Ι, Οικονόμου 6, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ. 1.

 18η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 24-79(19-33)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 10, Μαντάλας 10, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 8, Μαστρογιαννόπουλος 9, Μήτσης 2, Νάσσου 11,Παπαγιαννάκος 4, Χατζής 5, Υφαντής 8(1), Οικονόμου 8, Σταματέλος Ε 4.

ROSTER 2013-14

ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 1998
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998
ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1999
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1999
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΛΙΤΣΑΣ ΜΑΚΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000
ΛΟΥΣΤΙΚ ΓΚΡΑΤΣΙΑΝΟ 2001

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 35 (17-1) 
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 33 (15-3)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 32 (14-4)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 30 (12-6)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 30 (12-6)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 26 (8-10)
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 (6-12)
ΠΑΙΑΝΙΑ 22 (4-14)
Α.Ε.Σ.Α.Φ. ΚΟΥΡΟΣ 19 (1-17)
ΠΙΚΕΡΜΙ 18 (1-16)

I

Β’ Φάση 
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 53 – 35 (29-21)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 6, Μαντάλας, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ 3, Μαστρογιαννόπουλος 2, Νάσσου 13(1), Παπαγιαννάκος, Χατζής, Υφαντής 8, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 6, Σιφναίος 15(1)

Γ’ Φάση
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 46 – 54 (19-33)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Κυριαζής 4, Μαντάλας 4, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Κ, Μαστρογιαννόπουλος 1, Νάσσου 10(1), Παπαγιαννάκος, Χατζής, Υφαντής 10(1), Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ 2, Αντωνίου, Κονιτόπουλος 7, Σιφναίος 8.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH