2018-2019

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ »ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ» 

Η ομάδα μίνι του συλλόγου μας μετά την πρώτη θέση που κατέλαβε στον όμιλό της στο τουρνουά της ΕΣΚΑ συνέχισε τις επιτυχίες κατακτώντας με άνεση την πρώτη θέση και  στο τουρνουά «Ανδρέας Μάρκος»  που διοργανώνει η ΑΕΚ Περιστερίου.
Ευχαριστούμε τους ανθρώπους της ΑΕΚ Περιστερίου  για την εξαιρετική διοργάνωση αλλά και τους  γονείς των μικρών μας αθλητών για την στήριξη των παιδιών τους και τις θυσίες που απαιτήθηκαν για να παρουσιάσουμε αυτό το αποτέλεσμα.
Το μεγάλο μπράβο όμως ανήκει δικαιωματικά στους αθλητές της ομάδας, που μας προσέφεραν, πέρα από τα αποτελέσματα που δεν πρέπει να μας απασχολούν  σ αυτές τις ηλικίες,  όμορφες στιγμές παρουσιάζοντας συγχρόνως καθημερινή βελτίωση τόσο σε ατομικό όσο και σε ομαδικό επίπεδο και αυτό θα πρέπει να παραμείνει ως βασικός στόχος όλων.
Για την ιστορία:
7/4/2019 ΑΕΚ Περιστερίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 26-52
14/4/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΠΑΟ Δάφνη 63-13
21/4/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. 59-41
5/5/2019 Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΕΚ Περιστερίου 49-22
12/5/2019 ΠΑΟ Δάφνη – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 13-64
19/5/2019 ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 48-58
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
8/6/2019 Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Α.Ο. Αιγάλεω 47-38
ΤΕΛΙΚΟΣ
9/6/2019 Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 37-50

ROSTER:
Προπονητής: Μάρκος Παπακωνσταντίνου.
Πνευματικος Παναγιώτης, Κόλλιας Ανδρέας, Χατζής Γεράσιμος, Παπάς Αλέξανδρος, Λυριτης Αλέξανδρος, Γρετος Μιχάλης, Γρετος Νικόλας, Μαραγκακης Γιάννης, Λεκκας Ορφέας, Κολιαβασιλης Μιχάλης, Σγούρος Αλέξανδρος, Πετρισης Κυριάκος, Φόρος Μάριος, Φαρουκου Κλειντι, Ζαχαρίας Μάξιμος, Δημητρίου Χρήστος, Μήλιος Στέλιος, Ρουσακης Γιάννης, Γραμματικός Σταμάτης, Ντατσας Κωνσταντίνος

ΡΟΣΤΕΡ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΈΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ
ΛΕΚΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΡΕΤΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΓΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΉΛΙΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ
ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΦΑΡΟΥΚΟΥ ΚΛΕΙΝΤΙ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 24
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 22
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 19
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 19
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 19
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 18
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 11

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Α’ ΦΑΣΗ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/11/2018 12:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 39 – 19

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 10:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31 – 39

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 18/11/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  43-37

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 16:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36-44

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.  83-40

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 09/12/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 – 59

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 55-52

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 39 – 35

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 27/01/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 45 – 42

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 00:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 55

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/02/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 46 – 42

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33 – 56

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/02/2019 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 49 – 59

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/03/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. –  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50 – 55

2017-2018

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2017-2018  4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 54 – 34

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/11/2017
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  46 – 30

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 46 – 51

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 26/11/2017
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18 – 55

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 40 – 38

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/12/2017
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 48

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/01/2018
ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51- 61

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β 20 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 28/01/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48 – 44

 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 32 – 34

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34 – 40

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 36 – 27

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50 – 62

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 43 – 28

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 01/04/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ 61 – 46

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/04/2018
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 10 – 36

ΡΟΣΤΕΡ
Παπαδόπουλος
Καμιλέρης
Βλάχος
Καρλαύτης
Πουλόπουλος
Πνευμετικός Π
Παπαπέτρου
Φράγγος
Σινάνης
Δρίτσας
Νούτσος
Πνευματικός Γ.
Ντούνης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 29
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 25
ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ 23
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β 21
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β 14
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Β 13

2016-2017

1η Αγωνιστική 29/1
Γ.Σ.Λαυρίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 57-27
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Πετρίσης, Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης.

2η Αγωνιστική 5/2
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Α.Ο.Λαγονησίου 35-18 (10-4)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Πετρίσης, Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας.

3η Αγωνιστική 12/2
Γ.Σ.Κερατέας – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 39-24
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Σαρκσάκης.

4η Αγωνιστική 19/2  
Ο.ΚΑ. Μεσογείων
 – ΑΟΚ Σπάτων 35-20
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) Φράγκος, Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Σαρκσάκης.

5η Αγωνιστική 5/3
ΓΣ Κορωπίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων 20-27
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Πέππας, Μαστρογιαννόπουλος, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης.

6η Αγωνιστική 12/3
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Λαυρίου  20-33
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης, Φράγκος, Σαρκοσάκης

7η Αγωνιστική 19/3
ΑΟΑ Λαγονησίου – Ο.ΚΑ. Μεσογείων  22-43
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Δημητρακόπουλος, Λεμπέσης, Γρηγοριάδης, Μπελώνιας, Καλοφούτης, Πετρίσης, Φράγκος.

8η Αγωνιστική 26/3
Ο.ΚΑ. Μεσογείων – Γ.Σ.Κερατέας 40-32
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Καμζά, Χριστόπουλος, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Πέππας, Αμπντράμπο, Βαζάκας, Λεμπέσης, Ρηγόπουλος, Πετρίσης, Φράγκος, Σαρκοσάκης, Μαστρογιαννόπουλος.

ΡΟΣΤΕΡ

 1 ΒΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙ 2004
2 ΚΑΜΖΑΣ ΑΡΜΑΝΤΟ 2004
3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004
4 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004
5 ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004
6 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004
7 ΣΑΡΚΟΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004
8 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004
9 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004
11 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004
12 ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004
13 ΑΜΠΝΤΡΑΜΠΟ ΓΙΟΥΣΕΦ 2004
14 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 2004
16 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004
17 ΛΟΥΜΠΕΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2004
18 ΚΑΛΟΦΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004
19 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004
20 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004

2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ 14ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23-49 (10-24)

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 57-26(29-18)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Παππάς, Φράγκος, Μωραιτόπουλος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Φίλης, Χριστοδούλου, Μπαμπιονιτάκης, Πνευματικός.

3η Αγωνιστική
Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67-41
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Παππάς, Φράγκος, Μωραιτόπουλος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Φίλης, Χριστοδούλου, Μπαμπιονιτάκης, Πνευματικός.

4η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 56-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Τσάνι, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Πνευματικός Γ, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Λάσκος, Φίλης, Μπαμπιονιτάκης.

7η Αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41-46
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Μπαμπουρης, Φουντουλάκης, Τσάνι, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης.

8η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 57-46
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Πνευματικός Γ, Μπαμπιονιτάκης, Φίλης, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης.

9η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΛΑΥΡΙΟΥ 47-37
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πεππάς, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος

10η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-61
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Σπηλιώτης, Πνευματικός Γ, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Ρηγόπουλος, Χριστόπουλος, Πνευματικός Π.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ β’ φάση 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΟΛΥΜΠ. ΠΑΠΑΓΟΥ 55-43
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

2η Αγωνιστική
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-53
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

3η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-43
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πέππας, Φράγγος, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74-60
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μαντάλας, Μπαμπούρης.

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 49-82
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπούρης, Πέππας, Μωραιτόπουλος, Μπαμπιονιτάκης.

5η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

1η Αγωνιστική
Γ.Σ.ΛΑΥΡΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27-47Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Βασιλείου, Πέππας, Φράγκος, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Λάσκος,
Πνευματικός Γ, Παπουτσής, Μπαμπούρης.

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Ο.ΚΑ.ΣΠΑΤΩΝ 51-23
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Χριστοδούλου, Φίλης, Μαργαρώνης, Σπηλιώτης, Μπαμπιονιτάκης, Μωραιτόπουλος, Μαντάλας, Μπαμπούρης, Λάσκος, Παπουτσής, Πνευματικός Π

3η Αγωνιστική
Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Πνευματικός Π, Μωραιτόπουλος, Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Λεμπέσης, Λάσκος, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Σπηλιώτης, Μαργαρώνης, Μαντάλας, Φίλης,Φράγκος, Πέππας, Πνευματικός Γ, Βλάχος, Κωστέλλος, Μακρής, Τσακαλώφας.

4η Αγωνιστική 
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 65-58
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Λάσκος, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Σπηλιώτης, Μαντάλας, Φίλης,Φράγκος, Κωστέλλος, Μακρής, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Λουμπέτης.

5η Αγωνιστική 
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Φίλης, Κωστέλλος, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μωραιτόπουλος, Μαργαρώνης, Μπαμπιονιτάκης

6η Αγωνιστική 
Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 51-40
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Παπουτσής, Φίλης, Κωστέλλος, Αμπατζόγλου, Λεμπέσης, Μπαμπιονιτάκης, Λουμπέτης, Κόλα, Μαντάλας, Λάσκος

7η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50-21
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Κωστέλλος, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Φράγκος, Σπηλιώτης, Κόλα, Αμπντράμπο, Χριστόπουλος, Κουκουζέλης.

8η Αγωνιστική 
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1-2
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Τσακαλώφας, Αμπατζόγλου, Λάζαρος, Μακρής, Σπηλιώτης, Κωστέλλος, Αμπντράμπο, Κάμζα, Παπουτσής.

9η Αγωνιστική 
Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32-34
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ(Αναστασιάδης): Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Αμπατζόγλου, Πέππας, Λάζαρος, Μακρής, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Φράγκος, Σπηλιώτης, Αμπντράμπο, Μπαμπούρης, Λάσκος, Μπαμπιονιτάκης, Κάμζα, Μαργαρώνης, Παπουτσής.

10η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 56-30
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Αμπατζόγλου, Λάζαρος, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Λουμπέτης, Κάμζα, Σπηλιώτης, Φράγκος, Βασιλείου.

11η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 84-37
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Μπαζιωτόπουλος, Πνευματικός Γ, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Κάμζα, Φράγκος, Λάσκος, Μωραιτόπουλος, Παπουτσής, Αμπντραμπο, Τσακαλωφάς.

12η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 29-47
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Λεμπέσης, Μαργαρώνης, Φράγκος, Λάσκος, Αμπατζόγλου, Χριστόπουλος, Παπουτσής,Τσακαλωφάς, Κωστέλλος, Πέππας, Μακρής.

13η Αγωνιστική
Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34-28
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Αναστασιάδης): Μπαμπούρης, Φουντουλάκης, Χριστοδούλου, Λάζαρος, Πνευματικός Μαργαρώνης, Κάμζα, Φράγκος, Λάσκος, Παπουτσής, Πέππας, Σπηλιώτης, Χριστόπουλος

ΡΟΣΤΕΡ

ΜΠΑΜΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2014-2015

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 (11-2)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24 (11-2)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20 9-2-1
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 17 (5-7)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 17 (5-7)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16 (4-8)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 16 (5-6)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 13 (0-13)

1η Αγωνιστική
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61- 40
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32- 30

2η Αγωνιστική
ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 44- 39
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 39- 17

3η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49- 36

4η Αγωνιστική
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39- 53
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 58- 45

5η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 51- 31
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27- 39

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 46
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25- 71

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 41- 29
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0

1η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 38- 61
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 48- 33

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 64- 56
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31- 40

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45- 44
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45-44
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 6, Γκόρος 2, Παστρικός, Κομιανός 11, Φίλης 10, Μωραιτόπουλος 4, Μπουλούκος 2, Μπαμπιονιτάκης, Λάμπου, Γκίνης.

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 64- 27
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0- 0
Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-45 (28-33)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Γκόρος, Γκλιάτης, 2, Παστρικός, Κομιανός 20, Φίλης 3, Πετούρης, Λάμπου, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 1, Κρασσάς, Μπαμπιονιτάκης, Γκίνης

5η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 59
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50- 45
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50-45(27-19)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 5, Γκόρος, Παστρικός, Κομιανός 24, Φίλης 6, Πετούρης, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 2, Κρασσάς

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 20- 0
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 47- 12

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42- 54
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42-54(20-23)
Ο.ΚΑ.Μ.(Παπαγιαννάκος): Παπαγιαννάκος 9, Μαντάλας 5, Γκόρος 1, Παστρικός, Κομιανός 14, Φίλης 6, Φράγκος 15, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 4, Μπαμπιονιτάκης, Γκλιάτης, Κρασσάς.

Β ΦΑΣΗ 4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-33
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-35 (29-15)
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Παπαγιαννάκος 9, Γκόρος 2, Γκλιάτης 2, Κομιανός 4, Φίλης 3, Τσικέλης 1, Μαντάλας 5, Φράγκος 6, Μωραιτόπουλος 3(1), Λεμπέσης.

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 26-69 (13-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 8, Γκόρος 5, Φίλης 2, Τσικέλης 1, Μαντάλας 2, Φράγκος 7, Λεμπέσης, Πετούρης, Μπουλούκος 1, Κρασσάς, Λάμπου, Παστρικός, Μωραιτόπουλος.

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34-58 (14-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 13, Γκόρος, Φίλης 8,Φράγκος 5, Λεμπέσης 2, Πετούρης 4, Μπουλούκος , Κρασσάς 2, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης.

5η Αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-30 (37-13)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 14, Γκόρος 3, Φράγκος, Λεμπέσης 1, Πετούρης, Κομιανός 7, Κρασσάς, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης, Τσικέλης 5, Παστρικός, Γκλιάτης, Μωραιτόπουλος.

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-24 (31-7)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Καρλαύτης 2,Πετούρης, Σπηλιώτης, Γκόρος 1, Τσικέλης , Φουντουλάκης 2, Κομιανός 3, Φίλης 14(1), Γκλιάτης, Παστρικός.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 18 (8-2)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 17 (7-3)
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 14 (3-8)
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13 (4-5)
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 11 (3-5)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 11 (0-11)

1η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1-2

2η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1-2

4η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

5η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-2

6η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – .ΡΕΠΟ 0- 0

7η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

1η Αγωνιστική
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1

2η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 1-2

3η Αγωνιστική
Α.Σ.ΠΑΠΑΓΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Διαμαντής, Αλεξανδράκης, Πέππας, Βασιλείου, Μαρινάκος, Ορφανός, Γκλιάτης.

4η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Αλεξανδράκης, Πέππας, Μαρινάκος, Ορφανός, Μαστρογιαννόπουλος, Αμπντράμπο, Λεμπέσης.

5η Αγωνιστική
Κ.Α.Π. – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Πέππας, Μαρινάκος, Μαντάλας, Λεμπέσης, Λάμπου, Παπαγιαννάκος, Παστρικός, Τσικέλης, Κρασσάς, Γκλιάτης

6η Αγωνιστική
ΡΕΠΟ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0- 0

7η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Παπαγιαννάκος, Γκόρος, Τσικέλης, Φράγκος, Πετούρης, Λάμπου, Παστρικός, Ορφανός, Λεμπέσης, Μαρινάκος, Γκίνης, Μπουλούκος, Μπαμπιονιτάκης.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH