2019-2020

1 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
2 ΜΟΡΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001
3 ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
4 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
5 ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
6 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
7 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002
10 ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
11 ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
12 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
13 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003
14 ΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
15 ΦΟΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003
16 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
17 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003
18 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0
Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 24/09/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 01/10/2019 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/10/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/10/2019 21:30 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 22/10/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/10/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/11/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/11/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/11/2019 21:30 ΑΝΟΙΞΗΣ
Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 26/11/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 03/12/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 10/12/2019 21:20 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 17/12/2019 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 14/01/2020 21:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 21/01/2020 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 28/01/2020 21:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/02/2020 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/02/2020 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/02/2020 21:30 ΣΤΡΕΦΗ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/02/2020 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 03/03/2020 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 10/03/2020 21:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 – 0

2018-2019

ΡΟΣΤΕΡ

ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000
ΚΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΚΟΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΙΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002
ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΣΙΜΟΣ 2002
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΓΙΑΠΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41
—————————–
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 39
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 35
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 34
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 31
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 28
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 28
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28
————————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 27
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 24

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 29
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 29
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 28
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 25
ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’ 23
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 20
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 19
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 19
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β
ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1ος ‘Ομιλος

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 49 – 55

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/10/2018 20:30 ΠΕΥΚΗΣ Β
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 – 61

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 73-65

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 16/10/2018 20:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 – 52

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 46 – 53

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 76 – 54

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44 – 85

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65 – 47

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70 – 72

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 65 – 64

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 86 – 59

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74 – 63

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 48 – 44

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:15 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56 – 50

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 61 – 69

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81 – 51

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 47 – 67

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59 – 24

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  –  ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 58 – 54

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  –  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71 – 44

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21η Αγωνιστική
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΣΤΡΕΦΗ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-67
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος – Μανδρατζής): Κυρίδης 4, Αλεξίου 4, Παταπάτης, Κυριαζής 19(2), Σπίνος 3(1), Ορφανός, Βουτσάς 11(2), Φράγγος Ν. 7(1), Τότσι 12, Νούτσος 7(1).

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 58 – 81

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
16ος Όμιλος

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/09/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β-ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’ 113 – 22

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 29/09/2018 20:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 59 – 55

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 75-43

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 86-42

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/10/2018 19:45 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 69 – 65

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 4/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 20 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 16:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 67 – 58

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 66 – 44

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 61 – 59

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ «ΦΟΙΒΟΣ» Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 45 – 40

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 52 – 55

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 47-75

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/01/2019 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  33-57

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 55 – 64

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 – 20

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 64 – 55

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 34 – 48

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β’ 68 – 42

2017-2018

ROSTER

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΚΟΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000
ΚΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ τελική

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 35 (17-1)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34 (16-2)
————————————————–
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 32 (14-4)
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 29 (11-7)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 27 (9-9)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 24 (6-12)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24 (6-12)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 22 (5-12)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 20 (3-14)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 20 (2-16)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/09/2017
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17-21(39-57)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κυρίδης 7, Μαγγανάς 11(2), Βουτσάς, Μαστρογιαννόπουλος, Παταπάτης Ν 4(1), Λιόσης 8(2), Πνευματικός 7(2), Σιδέρης 10, Χατζής 5, Φράγγος 5(1), Κοττέας, Στάθης.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 24/09/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ 48 – 39
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κυρίδης, Μαγγανάς, Μαργαρώνης 10, Βουτσάς, Παταπάτης Ν, Λιόσης, Πνευματικός 4, Σιδέρης 5, Χατζής 13, Φράγγος 3(1), Κοττέας 8, Στάθης 5.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 30/09/2017
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-45
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κρασσάς, Τσοπανίδης, Μαγγανάς 1, Μαργαρώνης 8(2), Βουτσάς 7(2), Παταπάτης Ν 2, Πνευματικός 10, Σιδέρης 9, Χατζής 6, Φράγγος 2, Κοττέας, Στάθης.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 08/10/2017
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 46 – 55
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κρασσάς, Μαγγανάς 4, Μαργαρώνης 10, Παταπάτης Ν, Πνευματικός 1, Σιδέρης 2, Χατζής 4, Φράγγος 11(1), Κοττέας 11(2), Στάθης 5, Λιόσης 7(1), Κυρίδης

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 59-57
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κρασσάς 2, Μαγγανάς 7(1), Μαργαρώνης 18(1), Παταπάτης Κ, Σιδέρης 7, Χατζής 8, Βουτσάς 3(1), Φράγγος 2, Κοττέας 4, Στάθης 8, Λιόσης , Κυρίδης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 21/10/2017
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 – 72
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κρασσάς 8, Νάσσου Ν 2, Μαργαρώνης 10, Παταπάτης Κ, Πνευματικός 6, Σιδέρης 9, Χατζής 7, Βουτσάς 10(1), Φράγγος 2, Στάθης 4, Λιόσης 12, Κυρίδης 2.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 05/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 66-30
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Κρασσάς 2, Μαγγανάς 1, Μαργαρώνης 12(1), Καδρέφτσης, Σιδέρης 14, Χατζής 7, Βουτσάς 5(1), Φράγγος 3(1), Στάθης 5, Κυρίδης 8(1).

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 12/11/2017
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63 – 52
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Καδρέφτσης, Νάσσου Σ 6, Μαγγανάς 1, Μαργαρώνης 17(1), Σιδέρης 5, Χατζής 8, Βουτσάς 7(1), Φράγγος 2, Στάθης, Κυρίδης 2, Κοττέας, Πνευματικός 4.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 19/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 74-54
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Καδρέφτσης, Νάσσου Σ 31(2), Μαγγανάς, Μαργαρώνης 12, Σιδέρης 6, Χατζής 8, Βουτσάς, Φράγγος 2, Στάθης 4, Κυρίδης 6, Κοττέας 2, Κρασσάς.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥ 26/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 73 – 49

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 02/12/2017
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38 – 45
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Παπαγιαννάκος): Καδρέφτσης 2, Νάσσου Σ 9, Μαγγανάς, Σιδέρης 6, Χατζής 4, Βουτσάς, Φράγγος 8(2), Στάθης 3, Κυρίδης 4, Κοττέας 6(1), Νάσσου N 3, Πνευματικός.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 10/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 62 – 41

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/12/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 66 – 36

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 13/01/2018
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44 – 58

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 21/01/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 106 – 50

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 27/01/2018
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21- 53

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 04/02/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 62 – 49

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/02/2018
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 61 – 63

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ
ΚΥ 25/02/2018
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57 – 58

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ
ΚΥ 04/03/2018
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 49 – 79

ΚΥ 11/03/2018
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71 – 65

2016-2017

ROSTER 2016-2017

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Γρηγόρης Μελάς

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000
ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000
ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1999
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1999
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36 18-0 1348 906 442
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 34 16-2 1194 853
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 32 14-4 1092 795
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 30 12-6 1066 869
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 27 9-9 945 983
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 24 6-12 847 972
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24 6-12 936 1004
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 22 4-14 705 1181
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 22 4-14 862 1024 -162
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 19 1-17 660 1068 -408

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΓΣ Παιανίας 74-62 (44-42)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής15(3), Καπερώνης 8(2), Κονιτόπουλος 9(1), Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 11(2), Νάσσου Ν 17, Χατζής 10(1), Παταπάτης, Λιόσης 4, Αντωνίου.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. Πικερμίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 38-74 (10-28)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 6(1), Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς 2, Στάθης 7, Νάσσου Σ 13(3), Νάσσου Ν 14, Χατζής, Παταπάτης 2, Λιόσης 4, Αντωνίου 8, Σαμουρέλης, Οικονόμου 12.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚH
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ο.ΚΑ.Μεσογείων 51-63

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Εκπαιδευτήρια Πλάτων 72-39
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 11, Καπερώνης 13(3), Κονιτόπουλος 2, Μαγγανάς 2, Νάσσου Σ 22(1), Νάσσου Ν 10, Χατζής 7, Παταπάτης 1, Λιόσης 2, Αντωνίου, Οικονόμου 2, Στάθης.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αργοναύτης Ραφήνας – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 66-78 (33-39)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς): Κυριαζής 20(1), Καπερώνης 14, Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς, Νάσσου Σ 17(1), Νάσσου Ν 12, Χατζής 4, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου 5(1), Σαμουρέλης, Στάθης.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Γ.Σ.Γλυκών Νερών 71-39 (42-21)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 15(3), Καπερώνης 2, Κονιτόπουλος 7, Νάσσου Σ 11(1), Νάσσου Ν 14(1), Χατζής 4, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου 9(1), Στάθης 7(1), Παταπάτης 2.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο Λαγονησίου – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 64-81(28-44)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 21(1), Καπερώνης 17(3), Κονιτόπουλος 1, Μαγγανάς 2, Νάσσου Σ 20(1), Νάσσου Ν 2, Χατζής 13, Λιόσης, Αντωνίου, Οικονόμου, Σαμουρέλης 2, Παταπάτης 3(1).

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – ΑΟΚ Σπάτων 84-37 (49-19)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 13, Καπερώνης 13(1), Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς 4, Νάσσου Σ 9 , Νάσσου Ν 8, Χατζής 3, Αντωνίου 8, Οικονόμου 2, Παταπάτης 4, Σειμένης 10, Στάθης 2.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Μάκρη – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 44-74(34-47)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 16(1), Καπερώνης 10, Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 16(1), Νάσσου Ν 8, Χατζής 9, Λιόσης, Αντωνίου 6, Οικονόμου, Παταπάτης 2.

10η Αγωνιστική
Α.Σ.Παιανίας – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 58-69
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 13, Καπερώνης 4, Κονιτόπουλος 8, Μαγγανάς, Στάθης, Νάσσου Σ 24(2), Νάσσου Ν 6, Χατζής 3, Μαργαρώνης 8, Σειμένης, Οικονόμου 6, Θεοχάρης.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.ΟΠικερμίου 83-51(35-29)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 14(2), Στάθης 4, Λιόσης 1, Κονιτόπουλος 17(2), Μαγγανάς 3(1), Σειμένης 5, Νάσσου Ν 12, Χατζής 13(1), Παταπάτης 4, Οικονόμου 4, Θεοχάρης 6, Αντωνίου.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/12/2016
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Γ.Σ.Κερατέας 79-56(41-25)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 19(2), Καπερώνης 21(3), Στάθης, Λιόσης, Κονιτόπουλος 6, Μαγγανάς, Σειμένης, Νάσσου Ν 8, Νάσσου Σ 4(1), Οικονόμου 7(1), Θεοχάρης 10, Σαμουρέλης 2, Αντωνίου 2.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/12/2016
Εκπ. Πλάτων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 66-89(27-39)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 33(2), Καπερώνης 24(4), Κονιτόπουλος 16(1), Μαγγανάς, Αντωνίου, Οικονόμου 6(1), Παταπάτης 2, Σειμένης 2, Στάθης 3, Θεοχάρης 3, Σαμουρέλης 2.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/01/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Αργοναυτης Ραφήνας 66-60(38-30)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 27(2), Καπερώνης 7(2), Στάθης, Κονιτόπουλος 2, Μαγγανάς, Σειμένης, Νάσσου Ν 19, Νάσσου Σ 9(1), Οικονόμου, Θεοχάρης, Αντωνίου, Χατζής 2.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 15/01/2017 14:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Α.Ο. Λαγονησίου 77-46 (48-22)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής 15, Καπερώνης 16(2), Στάθης, Κονιτόπουλος 7, Μαγγανάς, Νάσσου Ν 13, Νάσσου Σ 6, Οικονόμου 9(1), Αντωνίου 2, Χατζής 4, Σαμουρέλης 2, Λιόσης 3(1).

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29/01/2017
ΑΟΚ Σπάτων – Ο.ΚΑ.Μεσογείων 35-86
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής, Καπερώνης 7(1), Στάθης 6, Κονιτόπουλος 7(1), Μαγγανάς 7(1), Νάσσου Ν, Αντωνίου 6, Χατζής 5, Λιόσης 16, Παταπάτης 7(1), Θεοχάρης 14(1), Σειμένης 9(1) .

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12/02/2017
Ο.ΚΑ.Μεσογείων – Νέα Μάκρη 57-37
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Μελάς) : Κυριαζής, Καπερώνης 11(1), Στάθης 6, Κονιτόπουλος 10, Αντωνίου 4, Χατζής 11(1), Παταπάτης 2, Θεοχάρης, Σειμένης, Οικονόμου 4, Νάσσου Σ 8(1).
Πρωτάθλημα Εφήβων Ε.Σ.Κ.Α. Β΄Φάση (19/2/17)
1ος αγώνας μπαράζ ανόδου (νοκ-άουτ):
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 62-38 (32-18)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Κυριαζής 16(1), Καπερώνης 15(2), Κονιτόπουλος 4, Θεοχάρης, Μαργαρώνης 2, Οικονόμου, Νάσσου Σ 10(2), Νάσσου Ν 7, Χατζής 5, Βασιλείου, Στάθης 3, Αντωνίου

ΕΦΗΒΩΝ Β κατηγορία Γ φάση (2ο μπαράζ ανόδου) 5/3 :

ΑΚΑΔΗΜΙΑ (BAC) – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 68-59(31-28)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Μελάς): Κυριαζής 13(1), Καπερώνης 4, Κονιτόπουλος 5, Θεοχάρης, Μαγγανάς, Οικονόμου, Νάσσου Σ 20(1), Νάσσου Ν 6, Χατζής 9, Στάθης 2, Αντωνίου, Σειμένης.

2015-2016

Α’ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ 4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική:
Κυριακή 13/9/2015
Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 75-41(40-19)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 17(1), Γιαννακάκης 3(1), Οικονόμου 8(2), Νάσσου 18(3), Ρηγόπουλος 9, Χατζής 7, Βασιλακάκης 6.

2η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 80-70 (36-33)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Κυριαζής 18(1), Μαστρογιαννόπουλος 4, Οικονόμου 8(1), Νάσσου 25(1), Χατζής, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 6, Μήτσης.

3η Αγωνιστική:
Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 65-32(20-16)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 5, Γιαννακάκης 2, Οικονόμου 4, Νάσσου 23, Ρηγόπουλος 6, Χατζής 8(1), Βασιλακάκης 5(1), Παπαγιαννάκος 5

4η Αγωνιστική:
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66-68 (33-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 12, Κυριαζής 13(2), Μαστρογιαννόπουλος 13(3), Μήτσης, Γιαννακάκης, Οικονόμου, Νάσσου 19(1), Ρηγόπουλος, Χατζής 5, Βασιλακάκης 4, Παπαγιαννάκος 2.

5η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ69-35 (25-7)Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 6(1), Μήτσης 6(1),Μαστρογιαννόπουλος 2, Οικονόμου 12(3), Νάσσου 16, Ρηγόπουλος 11, Χατζής 13(1), Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 3.

6η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 72-76 (34-40)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 6, Μήτσης 3(1), Μαστρογιαννόπουλος 2, Οικονόμου 6(1), Νάσσου 32(2), Ρηγόπουλος, Χατζής 10, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 2, Κυριαζής 11(1).

7η Αγωνιστική
ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-56 (22-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 12(2), Μήτσης 7(1), Μαστρογιαννόπουλος 3, Οικονόμου 9(1), Νάσσου 18(1), Χατζής 5, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 2.

8η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 65-66 (36-35)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 11(1), Κυριαζής 14(1), Μήτσης, Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 1, Νάσσου 29(5), Χατζής 7, Βασιλακάκης, Παπαγιαννάκος 1, Βασιλακάκης 2

9η Αγωνιστική:
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 70-64 (36-35)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 9(1), Κυριαζής 13, Μαστρογιαννόπουλος 9(1), Οικονόμου 5(1), Νάσσου 14, Χατζής 4, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 8.

10η Αγωνιστική:
Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65-93
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 16(2), Μαστρογιαννόπουλος 10(1), Οικονόμου 17(1), Νάσσου 19, Χατζής 5, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 14, Μήτσης 3, Γιαννόπουλος 5(1).

11η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ 76-82
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 16(1), Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 5, Νάσσου 27(1), Χατζής 2, Παπαγιαννάκος 2, Ρηγόπουλος 5, Μήτσης 3, Γιαννόπουλος.

12η Αγωνιστική
Α.Σ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29-75 (13-42)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Σιφναίος 5(1), Μαστρογιαννόπουλος 8, Οικονόμου 10(1), Νάσσου 8, Χατζής 15, Κυριαζής 15(2), Ρηγόπουλος 8, Μήτσης, Γιαννόπουλος 6.

13η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 71-61 (23-31)
α’ παρ(46-46) β’ παρ(55-55) γ’ παρ(71-61)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 3(1), Οικονόμου 8(1), Νάσσου 20, Χατζής 11(1), Κυριαζής 29(2), Μήτσης, Γιαννόπουλος.

14η Αγωνιστική:
ΕΚΠ.ΠΛΑΤΩΝ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-60
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 5, Οικονόμου 11(3), Νάσσου 12, Χατζής 6, Μήτσης, Γιαννόπουλος 2, Ρηγόπουλος 2, Κονιτόπουλος 4, Σιφναίος 13(1)

15η Αγωνιστική:
ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 77-57
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 1, Οικονόμου 4, Νάσσου 14(1), Χατζής 11, Κυριαζής 4, Μήτσης, Γιαννόπουλος 2, Σιφναίος 9, Κονιτόπουλος 9, Παπαγιαννάκος 3.

16η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ. ΡΑΦΗΝΑΣ 77-57
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 4, Οικονόμου 10(2), Νάσσου, Χατζής 15(1), Κυριαζής 20, Μήτσης, Γιαννόπουλος, Παπαγιαννάκος 1, Σιφναίος 12(1), Κονιτόπουλος 15(1).

17η Αγωνιστική:
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51-80
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 9(1), Οικονόμου 6, Νάσσου 14, Χατζής 10, Κυριαζής 16(1), Μήτσης 2, Γιαννόπουλος 2, Παπαγιαννάκος 3, Σιφναίος 8, Κονιτόπουλος 6, Ρηγόπουλος 4.

18η Αγωνιστική:
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 53-35
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 5, Οικονόμου, Νάσσου 12, Χατζής 6, Κυριαζής 14(1), Μήτσης , Γιαννόπουλος 4, Κονιτόπουλος 6, Ρηγόπουλος 6, Μήτσης.

2η Φάση:

Α.Σ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 63-69 (26-30)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος, Οικονόμου 8(1), Νάσσου 19(2), Χατζής 2, Κυριαζής 21(3), Μήτσης 3(1) , Γιαννόπουλος, Κονιτόπουλος 8(2), Ρηγόπουλος 2, Παπαγιαννάκος, Μαργαρώνης, Σιφναίος 6.

3η Φάση:

Διαιτητές: Στρέμπας – Φραγκούλη
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Α.Ε.Κ. 58-99 (25-47)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ:(Μελάς) Μαστρογιαννόπουλος 1, Οικονόμου 3(1), Νάσσου 10, Χατζής 4, Κυριαζής 15(2), Μήτσης, Γιαννόπουλος, Κονιτόπουλος, Ρηγόπουλος 1, Παπαγιαννάκος 4, Μαργαρώνης 2, Σιφναίος 18.
Α.Ε.Κ.:(Τσεπέλης-Αποστολίδης) Τσιάμπας 6, Μωραΐτης 9, Πρόφκα 6, Γεωργίου 8(1), Κουτσουγέρας 19(6), Χρηστακάκος 4, Κούβελας 16(1), Γούνης 4, Λιοκάτης 4, Καμαριανός 16, Τσαιφρίδης 4, Τάφα 4.

ROSTER 2015-16

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1999
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1999
ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999
ΝΑΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1998

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 36 18-0
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ Β 34 16-2
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 30 12-6
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 27 9-9
ΑΣΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 26 8-10
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26 8-10
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 25 7-11
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 23 6-11
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 22 6-11
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 18 0-18

2014-2015

4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 38-82
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

2η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ν.ΜΑΚΡΗ 50-52
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΤΕΑ 60-54
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

5η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41-95
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

8η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΓ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ 81-62
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

9η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-68
ΣΠΑΤΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-68
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

10η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ 60-66
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 60-44
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

11η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 91-75
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου

12η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ 0- 0

13η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΤΕΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 60-56
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Πέτρου, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Σταμ, Μπουλούκος, Αντωνίου, Ρηγόπουλος, Μαντάλας, Σιφναίος, Κονιτόπουλος, Κώστας, Σειμένης, Στεργίου.

14η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

15η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ

16η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – Γ.Σ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 99-62 (49-29)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 15(1), Πέτρου 27, Πίντζος Σωτ. 8, Πίντζος Στα. 9, Σειμένης 22, Σιφναίος 10, Αντωνίου 10.

17η Αγωνιστική
ΡΑΦΗΝΑ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-64(26-31)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 8, Πέτρου 18, Πίντζος Σωτ. 4, Πίντζος Στα. Στεργίου, Σειμένης 21(2), Σιφναίος 7, Μπουλούκος, Ρηγόπουλος 6.

18η Αγωνιστική
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ.ΣΠΑΤΩΝ 60-50 (33-20)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας, Πέτρου 2, Πίντζος Σωτ, Πίντζος Στα, Σειμένης 23, Σιφναίος 13(1), Αντωνίου 6, Ρηγόπουλος 8, Κονιτόπουλος 5(1), Στεργίου 3, Μπουλούκος.

Β΄ ΓΥΡΟΣ
Κυριακή 1 Μαρτίου 2015

Δεν τα κατάφερε η εφηβική μας ομάδα στην έδρα του Εύνικου, πληρώνοντας το καταστροφικό τελευταίο δεκάλεπτο (32-14). Ενα μπράβο στα παιδιά και στον Μελά για την προσπάθεια όλης της χρονιάς..
ΕΥΝΙΚΟΣ – Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 102-82 (44-48)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Μαντάλας 3(1), Πέτρου 19, Πίντζος Σωτ 5(1), Πίντζος Στα, Σειμένης 26(1), Σιφναίος 1, Αντωνίου 4, Ρηγόπουλος 3, Κονιτόπουλος 8, Στεργίου 4, Μπουλούκος, Χατζής 9.

ROSTER

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΝΟΣ 1996
ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996
ΣΕΙΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1996
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 1997
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1997
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1998
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1998
ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1998
ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΣΝ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 24(12-0)
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21(9-3)
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 21(9-3)
Α.Ο.Κ ΣΠΑΤΩΝ 18(6-6)
Α.Ο.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 15(3-9)
Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14(2-10)
Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 13(1-11)

2013-2014

ΕΦΗΒΙΚΟ 4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 52-70
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 34-59
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52-39
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-Ν.ΜΑΚΡΗ 55-82
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 58 – 41(26-19)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 2, Πέτρου 15, Πίντζος Σωτ. Πίντζος Σταμ. 12, Κώστας 9(1), Πολύζος, Μπουλούκος 1, Καδρέφτσης Δ. 2.

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 55-30
ΡΕΠΟ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΡΕΠΟ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 62-70(33-31)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 10, Πέτρου 25(1), Πίντζος Σωτ. 1, Πίντζος Σταμ. 21(1), Μπουλούκος, Καδρέφτσης Δ. 2, Μαντάλας 3.
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 75-57
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 24-72
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 58-61
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 60-54
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 10, Πέτρου 20, Πίντζος Σταμ. 12(3), Μπουλούκος 4, Καδρέφτσης Δ. 1, Σιφναίος 7(1)

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-Ν.ΜΑΚΡΗ 59-60

5η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 60-42(23-20)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 14, Πέτρου 16(1), Πίντζος Σταμ. 15(1), Μπουλούκος 2, Καδρέφτσης Δ. 2, Πολύζος Γ. 2, Πίντζος Σωτ. 9(1)
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 73-44
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 55-40
ΡΕΠΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 55-44(39-25)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
 (Μελάς): Λαγουδάκης 17,Πίντζος Σταμ. 19, Μπουλούκος 2, Πολύζος Ι. 2, Πίντζος Σωτ. 4, Πολύζος Α.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-Ν.ΜΑΚΡΗ 26-66
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 48-58
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 52-70

7η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 54-23(25-11)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
 (Μελάς): Λαγουδάκης 13(1), Πίντζος Σταμ. 10, Μπουλούκος 10, Πολύζος Ι. 4, Πίντζος Σωτ. 13, Καδρέφτσης-Παπανικολάου Δ. 4
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2-1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 78-67
ΡΕΠΟ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΕΠΟ Ν.ΜΑΚΡΗ

8η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 52-61
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 33-56
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 64-62
ΡΕΠΟ Ν.ΜΑΚΡΗ
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

9η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-Ν.ΜΑΚΡΗ 45-72 (14-46)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ (Μελάς): Λαγουδάκης 9, Πίντζος Σταμ. 5, Μπουλούκος 7, Πολύζος Ι. 4, Πίντζος Σωτ. 5, Πολύζος Δ, Πέτρου 15.
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 73-46
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΣ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 59-56
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

10η Αγωνιστική
ΣΠΑΤΑ-Ν.ΜΑΚΡΗ 54-51
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΕΡΑΤΕΑ 49-57
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ 59-41
ΡΕΠΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ ΚΟΥΡΟΣ

ROSTER 2013-14

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995
ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995
ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1996
ΠΙΝΤΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1997
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 1997
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΤΕΛΙΚΗ)

Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 28 (14-0)
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 26 (12-2)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 24 (10-4)
Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 21 (7-7)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 19 (5-9) 
Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ 18 (4-10)
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 18 (4-10)
Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14 (0-14)

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH