2022-2023

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος Όμιλος
 

ΟΦ Ηρακλείου
Αναγέννηση Πετραλώνων
ΟΚΑ Μεσογείων
Άγιος Στέφανος
Εκπαιδευτήρια Πλάτων
ΓΣ Γλυκών Νερών
Αίολος-Ταύρος 2006
ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Δόξα Βύρωνα
Άρης Πετρούπολης
Ολυμπιάδα Παπάγου
ΜΕΝ Ιλίου
ΓΣ Προμηθέας
ΓΑΟ Κουκουβάουνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

06/10/2022
21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 89-83 (51-35)

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 21(1), Φράγγος, Ρασιδάκης Σ 2, Κοντός 3, Γιαννόπουλος 15(3), Κόλλιας, Καραγιάννης 16(3), Ευαγγελόπουλος, Νούτσος 12, Ρασιδάκης Ε 7, Κορωνίδης 3(1), Σιδέρης 9(3).


ΑΟ Άρης Πετρούπολης: Ζαρζάνης, Βενιτουράκης3(1), Ελευθερίου 7(1), Κουτσούκησ 8(2), Σταύρος 16, Κώτσιας 2, Σερεπισιος 32(5), Καρδάσης , Τασούλας 15, Καρρίκι 

______________________________________________________________

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

13/10/2022

21:30 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
Διαιτητές: Ζιώγας, Ρόμπου
Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  77-74 (33-37)

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 7(1), Φράγγος, Ρασιδάκης Σ 5(1), Κοντός 4, Γιαννόπουλος 12(2), Κόλλιας, Καραγιάννης 17(3), Ευαγγελόπουλος, Ρασιδάκης Ε 5, Μαραγκάκης, Σιδέρης 24(1).


Γ.Σ. Γλυκών Νερών: Γαρδέλης 14(1), Σταύρου 1, Πολυμενάκος 20, Ελ Νταούντ 13(3), Ηλιόπουλος 9, Τάσκος, Φωτίου, Παγανιάρης, Μακρυδάκης 12(4), Σακελλαρίδης 2, Κοντογιωργάκης 2, Κώσταρης 4. 

______________________________________________________________

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/10/2022

21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 80-63

Διαιτητές: Στρέμπας, Δελδήμος

Δεκάλεπτα: 22-13, 38-29, 56-41, 80-63

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 15(1), Φράγγος 6(1), Ρασιδάκης Σ, Κοντός 3, Γιαννόπουλος 15(3), Κόλλιας, Καραγιάννης 2, Ευαγγελόπουλος, Νούτσος 6, Ρασιδάκης Ε

3, Μαραγκάκης, Σιδέρης 30(5).

 

Ο.Φ.Η. Ηρακλείου: Καλέντζης 10, Ράνιος 6(1), Βούγας 2, Καρταλιάς 8, Δανατζής 6, Κανελλόπουλος 3(1), Μενσάχ, Νικολαίδης 12(1), Νικητάκης, Μαναπέτσης 16(4), Κουόρντε, Παναγιωτόπουλος

______________________________________________________________

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/10/2022
21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α' (Γ. ΛΙΟΣΗΣ)
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 65-81 (34-37)
Διαιτητές: Τριανταφύλλου, Τσουράπας
Δεκάλεπτα: 12-19, 34-37, 46-58, 65-81


ΜΕΝ Ιλίου (Κοντομηνάς): Κεφαλάς 8, Γεωργακόπουλος 2, Λαϊνας Γ. 4, Αντωναίος 5 (1), Καρτσωνάκης 30 (7), Ψιλόπουλος, Δαφνος 1, Λαϊνας Ε., Ντάσης 2, Μητρέλος, Κατσαμπάνης 10

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Μανδράτζης): Κυριαζής 20 (2), Φράγγος , Ρασιδάκης Σ, Γιαννόπουλος 20 (3), Κοντός 7 (1), Καραγιάννης 5 (1), Ευαγγελόπουλος, Κόλλιας, Νούτσος 9 (1) , Ρασιδάκης Ε. 13, Σιδέρης 7 (1)

______________________________________________________________

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

03/11/2022
21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 44-57 (23-27)
Διαιτητές: Βαλουξής, Τύρμπας
Δεκάλεπτα: 12-19, 23-27, 32-44, 44-57


Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Μανδράτζης): Κυριαζής 6, Φράγκος 5 (1), Ρασιδάκης Σ. 3, Γιαννόπουλος 6, Κοντός 4, Καραγιάννης 6 (1), Ευαγγελόπουλος, Μαργαρώνης, Νούτσος 10, Ρασιδάκης 4, Κόλλιας

 

Προμηθέας (Αβραμίδης): Κυπαρίσης 7, Παπαδημητρίου 2, Βέλιου , Βακρινός 8, Θεοδωρόπουλος 4, Ζέρβας 2, Αδάμος, Λοϊζος, Παπαδόπουλος, Δερμάνης 5, Κατσουλάρης 18, Μουτεβελής 11 (3)

_____________________________________________________________

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/11/2022
21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-67 (26-24) 


Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Μανδράτζης): Κυριαζής 18(2), Φράγκος 5, Γιαννόπουλος 16(2), Κοντός 11, Ευαγγελόπουλος 2, Μαργαρώνης, Νούτσος 4, Ρασιδάκης Ε 6, Σιδέρησ 10, Κόλλιας, Μαραγκάκης.

 

ΓΑΟ Κουκουβάουνες (Κουκλάκης, Μπαζιάνας): Χασαπόπουλος5(1), Σπυριδωνίδης, Σκουτέλης 3(1), Λεοντόπουλος, Μπούα 6(1), Γεωργοπετρέας, Παπαιωάννου 7, Λαδικός 12(2), Μωραίτης 6, Κρίκης, Γρυλωνάκης 14.

_____________________________________________________________

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/11/2022
21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 72-71 (36-34) 

Διαιτητές: Σιδέρης, Δόβας
Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 13(2), Φράγκος, Γιαννόπουλος 13(3), Κοντός 8, Ευαγγελόπουλος 4, Μαργαρώνης 6, Ρασιδάκης Ε 14(1), Σιδέρης 14(1), Κόλλιας, Μαραγκάκης.

 

Οίον Αγ.Στεφάνου: Βασιλείου, Κωστόπουλος, Κύρου Γ 2, Βιδάκης 8(2), Αλαμάνος 12(2), Τσιούτσιας, Κακολύρης 15(2), Χάρμπ 4, Ψυχογιός 9(1), Χουντουμάδης, Αγορόπουλος 19, Παπαντωνάκος 2.

____________________________________________________________

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24/11/2022
21:00 ΤΑΥΡΟΥ (ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ)
Διαιτητές: Χρηστίδης Π, Αναστασόπουλος Β.
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50-66 (

ΑΕ Αίολος Ταύρος: Πανούσκος 8, Γεωργόπουλος 3(1), Καρδαράς 2, Χίνης 16(2), Ασλανίδης 10, Θεοδόσης 8(2), Σίνγχ 3(1).

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 21(2), Φράγκος 3(1), Γιαννόπουλος 11(1), Κοντός 6, Ευαγγελόπουλος 4, Μαργαρώνης 2, Σιδέρης 14(1), Κόλλιας 5(1), Μαραγκάκης.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2/12/2022

21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου

Διαιτητές: Γαταντζιώτης, Αντωνόπουλος

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 59-50 (32-33)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 5, Φράγκος 2, Γιαννόπουλος 11(1), Κοντός 5, Ευαγγελόπουλος, Παπαγιαννάκος 9, Καραγιάννης 2, Σιδέρης 22(2), Κόλλιας, Μαραγκάκης, Κορωνίδης 3

 

Αναγέννηση Πετραλώνων: Τσίτουρας Κ, Πανταζής 6(2), Πρεμέτης 11(2), Ταχυνάκης, Τράγος 7(1), Αθανασόπουλος 2, Μερκούρης 10(2), Μουζακιώτης 8, Τσίτουρας Γ 6(1), Πάντο.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

8/12/2022

21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Δελδήμος

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 72-63 (41-29)
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 17(3), Φράγκος, Γιαννόπουλος 10(2), Κοντός 5, Ευαγγελόπουλος 4, Παπαγιαννάκος 18(3), Σιδέρης 15, Κόλλιας 3(1), Μαργαρώνης.

 

Ολυμπιάδα Παπάγου: Παπαδόπουλος, Μαρίνος 3(1), Ψάρρας 9(1), Κοκοτσάκης 9, Καράτζαννος 2, Καμηλιέρης, Πολυμενάκος 18, Δαβουλάρης 8, Λαζός 5(1), Κανελλόπουλος 4, Γεωργόπουλος, Πάνου 5.

-------------------------------------------------------------------------------------------

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/12/2022
22:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ)

Διαιτητές: Λαζόγκα, Τριανταφύλλου

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-68 (22-34)
 

Δόξα Βύρωνα: Τορβάς, Γαλαζούλας 3(1), Λιονάκης 7, Μαλτίδης 3(1), Διαμαντής, Καλογεράκης 10, Μάρκου 1, Πολύζος 10, Σκορδάς 5(1), Αυδής 6(2), Κουζίνογλου 7(1), Σπυράτος.

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 15(1), Φράγκος 2, Γιαννόπουλος 16(2), Κοντός 3, Παπαγιαννάκος 8, Σιδέρης 20(3), Κόλλιας 4(1), Μαραγκάκης.

_______________________________________________________

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/12/2022

21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου

Διαιτητές: Στρέμπας, Παπαγεωργίου

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ -  ΕΚΠ. Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΟ 65-61 (26-28)
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 7(1), Φράγκος, Γιαννόπουλος 18(3), Κοντός 6, Καραγιάννης 5(1), Ευαγγελόπουλος 6, Παπαγιαννάκος 17(1), Σιδέρης 6, Κόλλιας, Μαραγκάκης.

 

Εκπ. ο Πλάτων ΑΟ: Ψυχογιός 17(2), Μπαρμπαρούσης 20(1),  Μουρκογιάννης 3, Λεγάκης, Ασημάκης, Κονδυλίκας, Χρονόπουλος, Λιάρος, Κεράτσας 6, Ραλλίδης, Μακρής 2, Καβαλλάρης 13.

_______________________________________________________

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

12/1/2023

21:30 Αγίου Νικολάου

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Καράπαπας

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 78-80(37-46)
 

ΑΟ Αγίου Νικολάου:Πολύδωρος 3, Καραχάλιος, Λέσι 8(2), Χρονόπουλος 6(2), Ζερβός 20(4), Γιαλούρης, Ζαβιτσάνος 24(2), Γωγούλης 7, Αναστασόπουλος, Κόλλιας 6, Πάνου, Παπαιωάννου 3(1).

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 23(2), Φράγκος 2, Γιαννόπουλος 23(2), Κοντός 16(1), Ευαγγελόπουλος, Σιδέρης 11(1) Κόλλιας 3, Μαραγκάκης, Κορωνίδης 2.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/1/2023

21:30 Πετρούπολης

Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Κυριακόπουλος

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 75-69(42-30)
 

ΑΟ Αρης Πετρούπολης: Αλεξανδρόπουλς 4, Βενιτουράκης 7(1), Ελευθερίου 2, Μπάνζι, Σταύρος 10, Κώτσιας 16(2), Σερεπίσιος 19(2), Σφηνιάς, Τασούλας 16 2, Κατσούλης, Κανελλόπουλος.

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 18(1), Φράγκος, Γιαννόπουλος 19(4), Κοντός 12(1), Καραγιάννης 5, Ευαγγελόπουλος 3(1), Σιδέρης 11(1) Κόλλιας, Μαραγκάκης

 

____________________________________________________________

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/01/2023

26/1/2023

21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου

Διαιτητές: Βελέντζας, Γαραντζιώτης

Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 69-70(40-30)
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 18(2), Φράγκος 4, Γιαννόπουλος 14(3), Κοντός 15(1), Ευαγγελόπουλος 6, Σιδέρης 12, Κόλλιας, Μαραγκάκης.

 

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Γαρδέλης 9, Παπαθεοδώρου 2, Γαιτανάκης 6, Πολυμενάκος 12, Ηλιόπουλος 16(1), Πανταζόπουλος 6(1), Φωτίου 8(2), Τάσκος 3(1), Κοντογιωργάκης 7, Σακελλαρίδης 1.

___________________________________________________________

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 02/02/2023
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 54-81(17-48)

Ο.Φ.Η. Ηρακλείου: Καλέντζης 7, Δικαιόπουλος 3(1), Βούγας 8, Τζόκας Καρταλιάς, Δανατζής 3, Βουτσάς 8, Κανελλόπουλος 12(3),  Νικολαίδης, Νικητάκης 2, Μαναπέτσης 3(1), Ζιώμας 8

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Φράγκος 17(2), Γιαννόπουλος 15(1), Κοντός 5, Καραγιάννης, Ευαγγελόπουλος 21(1), Γραμματικός, Μαραγκάκης 4, Σιδέρης 12(1), Κόλλιας 1, Κορωνίδης 6.

___________________________________________________________

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21:30 Στάδιο Μαρκοπούλου

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 72-37 (35-21)
Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Γραμματικός 5(1), Φράγκος 12(2), Γιαννόπουλος 12(1), Κοντός 12(2), Ευαγγελόπουλος 17(1), Μαραγκάκης 2, Κόλλιας, Κορωνίδης 12.
 

ΜΕΝ Ιλίου: Κεφαλάς 1, Λαμπρόπολος, Αντωναίος 2, Ψιλόπουλος 6(2), Λαινάς 11(1), Καρπούζος, Ντάσης 6, Μητρέλος, Κατσαμπάνης 11, Γεωργακόπουλος. 

__________________________________________________________

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20:30 Μ.Παπαδάκης

16/2/2023

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-52 (34-20)

ΓΣ Προμηθέας: Κυπαρίσης 7(1), Μαγκανιάρης, Βακρινός, Θεοδωρόπουλο; 18(1), Λαουδέρκης 11(1), Παπαδόπουλος, Δερμάνης 9, Κατσουλάρης 8(1), Μουτεβέλης, Λοίζος.
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 10(2), Γραμματικός, Φράγκος, Γιαννόπουλος 17(2), Κοντός 5, Καραγιάννης 2, Ευαγγελόπουλος 2, Παπαγιαννάκος 8, Μαραγκάκης, Σιδέρης 8, Κόλλιας, Κορωνίδης.

_________________________________________________________

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21:30 Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου

23/2/2023

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 52-61 (31-28)
Διαιτητές: Βαλουξής, Κλιάφας

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Γραμματικός, Φράγκος 8(2), Γιαννόπουλος 17(4), Κοντός 17(1), Ευαγγελόπουλος 2, Σιδέρης 6(2), Κόλλιας 2.

 

ΓΑΟ Κουκουβάουνων: Χασαπόπουλος 6(2), Σπυριδωνίδης 10(1), Κόκκορης 7(1), Μπούα 5(1), Κούτρας 11, Κρίκης 5, Γρυλωνάκης 17(3).

_______________________________________________________

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09/03/2023
21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.

Ο.ΚΑ.Μεσογείων - ΑΕ Αίολος Ταύρος 87-64(51-29)

Διαιτητές: Καψιώχας, Διολατζής
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Φράγγος 11(1), Ντάτσας, Γιαννόπουλος 27/(6), Κοντός 14, Καραγιάννης 5(1), Ευαγγελόπουλος 14(1), Μάρρας, Μαραγκάκης 2, Σιδέρης 4, Γραμματικός 3(1), Κόλλιας 2, Κορωνίδης 5.

 

ΑΕ Αίολος Ταύρος: Παναγιωτόπουλος, Γεωργόπουλος 10(3), Ανδρεαδάκης, Σιδέρης 2, Καρδαράς 5, Βάσσης, Κατανιάς 9(1), Χίνης 25(3), Ασλανίδης 6, Θεοδόσης 2, Πανούσκος 2, Παππάς 4.

______________________________________________________

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16/03/2023
22:00 ΡΟΥΦ ΚΛ.
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

___________________________________________________

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/03/2023

Ο.ΚΑ.Μεσογείων - ΑΕ Αίολος Ταύρος 87-64(51-29)

Διαιτητές: Καψιώχας, Διολατζής
 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Φράγγος 11(1), Ντάτσας, Γιαννόπουλος 27/(6), Κοντός 14, Καραγιάννης 5(1), Ευαγγελόπουλος 14(1), Μάρρας, Μαραγκάκης 2, Σιδέρης 4, Γραμματικός 3(1), Κόλλιας 2, Κορωνίδης 5.

 

ΑΕ Αίολος Ταύρος: Παναγιωτόπουλος, Γεωργόπουλος 10(3), Ανδρεαδάκης, Σιδέρης 2, Καρδαράς 5, Βάσσης, Κατανιάς 9(1), Χίνης 25(3), Ασλανίδης 6, Θεοδόσης 2, Πανούσκος 2, Παππάς 4.

_____________________________________________________

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/03/2023
21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ

Ολυμπιάδα Παπάγου - Ο.ΚΑ.Μεσογείων 80-62(41-34)

Διαιτητές: Καψιώχας, Διολατζής


Ολυμπιάδα Παπάγου: Ψαρράς 4, Κοκοτσάκης 2, Δημητρόπουλος 11(1), Καμηλιέρης, Πολυμενάκος 21, Δαβουλάρης 4, Κανελλόπουλος 6, Γεωργιόπουλος 4, Λαινάς 6, Καράτζανος 2, Πάνου 20(3).

 

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής 10, Φράγγος 4, Γιαννόπουλος 16(4), Κοντός 10, Καραγιάννης 5(1), Ευαγγελόπουλος 6, Μαραγκάκης, Σιδέρης 11(1), Κόλλιας, Κορωνίδης.

_____________________________________________________

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30/03/2023
21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ0 - 0

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

06/04/2023
21:15 ΟΛΥΜΠΙΟ
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/04/2023
21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.0 - 0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ Α φάση 2η Αγωνιστική

Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΤΥΦΩΝ 81-70 (43-35)

Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής17, Φράγγος 4, Κοντός 8, Γιαννόπουλος 21(3), Κόλλιας, Καραγιάννης 4, Ευαγγελόπουλος, Παπαγιαννάκος 8(1), Νούτσος 5, Μαραγκάκης 2, Κορωνίδης, Σιδέρης 13(3).

 

Α.Σ. Τυφών: Λουίζος, Δρές, Δημολίκας, Καρτέρης 17(4), Πετριανίδης 3, Λαμπρόπουλος 17, Ζαπάντης 6(1), Γεωργογάλας, Λυμπέρης 3(1), Κολοκυθάς 8, Καρτάνος 6, Χανιώτης 10(2).

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ Α φάση 3η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 73-71(39-31) κα: 67-67
 

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα: Λιονάκης 6(2), Διαμαντής14(2), Καλογεράκης 11, Γαλαζούλας, Σταθόπουλος 2, Λυδης 6, Πολύζος 6, Τορβάς 5, Κουζίνογλου 2, Σπυράτος 2, Μάρκου, 6, Σκορδάς 13(1).


Ο.ΚΑ.Μεσογείων: Κυριαζής18(1), Γιαννόπουλος 10(2), Κόλλιας, Καραγιάννης 8, Ευαγγελόπουλος, Παπαγιαννάκος 16(3), Νούτσος 5, Κορωνίδης, Σιδέρης 14.